3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: bu forum handevreme

en sinir olduğum forum konularının başında geliyor giden birinin ardında geri gelllll lütfen diye açılan forumlar.

Yasko yazdı:
    en sinir olduğum forum konularının başında geliyor giden birinin ardında geri gelllll lütfen diye açılan forumlar.
    benim de hatırladığım, sitecek alınan bir karardır;
    küstüm gidiyorum, pişanım döndüm, neolur dön bir daha seni üzmiycez...v.s. v.s. şeklindeki forumlardır.

hatırlatmış olalım.

3. Re: bu forum handevreme

sevgili hande bir süre siteden uzak kalma kararı aldı..bu kararını sitede en sevdiğim insan olması dolayısıyla üzüntüyle karşılamış olsamda saygı duyuyorum..çünkü Hande akıllı bir insan..mutlaka kendisi adına doğru kararı vermiştir diye düşünüyorum..Ülkünün bu forumu Hande ye geri gellll demek için değil ona olan sevgisini belirtmek için açtığını düşünüyorum..ve ülkücüm iyikide bu forumu açtın da ben benim gibi Handeyi sevenler ona olan sevgisini dile getirecekleri bir platform bulduk-buldum..

4. Re: bu forum handevreme

Yasko yazdı:
    Bu cevabı yazan arkadaşımın ellerinden öperim walla gideni tanımam ama bırakın gitsin canım!!!

medip yazdı:

küstüm gidiyorum, pişanım döndüm, neolur dön bir daha seni üzmiycez...v.s. v.s. şeklindeki forumlardır.

hatırlatmış olalım.
    Nasıl yani?
    ben bu yazılandan hiç bişi anlamadım!
    Sitece alınan karar ne?
    Ben bir karar verdiğimi daha önemlisi bunu siteyle beraber verdiğimi hatırlamıyorum!
    Biraz daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim..

Ayrıca;

Hande bu siteden giden ilk kişi değil,sonda olmayacaktır. 1 senelik üyeyim üye olduğumdan beri saysam 10 kişiden fazla gidiyorum,ara verdim diye forum açılmıştır.
    Gözden kaçırdığım,dikkatimi çekmemiş,sessiz sedasız gitmiş olanalrı saymıyorum bile..
    Bence geri dönmesi için açılan forumlara takılmak yerine,yada onlardan hoşnut olmamak yerine bunların nedenleri sorgulanmalıdır.

Parantez içinde giden herkes için geçerlidir sadece Hande için değil bu..

Ayrıca ben arkadaşımın gelmesi için forum açarım,gereksiz olacağını yada faydası olmayacağını bile bile açarım.
    Bunun birçok sebebi olabilir..
    Burası annecocuk sitesi olmaktan çıkmış bir sitedir, sanallıktan çıktığını yazmama gerek bile yok.
    Burası çoğu kişi için sanal olsa da yine çoğu kişi için 2.evi gibi olmuştur.
    Vee ben 2.evime girdiğimde arkadaşımı burda görmek isterim,en doğal hakkımdır bu..

6. Re: bu forum handevreme

medip yazdı:
    Yasko yazdı:

hatırlatmış olalım.
    +

7. Re: bu forum handevreme

sevdiğim bir arkadaşımı bırakmak ya da bırakmamak konusuna benim dışımda kim karar verebilir???hiçkimse!!! e o halde ben Hande yi bırakmıyorum ve sitede olmasını istiyorum !!!!

AtaBaTu yazdı:
    sevdiğim bir arkadaşımı bırakmak ya da bırakmamak konusuna benim dışımda kim karar verebilir???hiçkimse!!! e o halde ben Hande yi bırakmıyorum ve sitede olmasını istiyorum !!!!
    Bu forumlara sinir olduğuma kim karışabilir kimse o halde bende yazıyorum. Ayrıca sizin ısrarlarınıza göremi geri gelcek Hande anlamadım?

9. Re: bu forum handevreme

AtaBaTu yazdı:
    Bunu alıntıladığım için sadece sana yazılmış olduğunu düşünme ne olur.

Birkaç arkadaşımın cevabını da okuyunca dayanamadım artık,e ben de taş değilim.

Bu tür şeylerde gel demeyi sevmeyen ben için yazıyorum,sevmeyen diğer arkadaşlarım katılır mı katılmaz mı bilmem.

Demek istediğim şu,dileyen dilediği forumu açsın,ben hiç bir şekilde rahatsız olmuyorum forumlardan...

Cevaplayıp cevaplamamak vs. benim elimde...

Ancak gel demeyi sevmediğimi söylemem,neden açıyorsunuz demek anlamına gelmiyor.

Hande'ye veya başka bir arkadaşıma (bu foruma denk geldiği için Hande yazdım) gel dememek,onu sevmediğimi göstermiyor.

Bu forumu açarak gel demeyi doğru bulan arkadaşımın ve bulmayan arkadaşlarımınki gibi kişisel bir tercih,belki de daha çok kişilik yapısı.

Hayatımın hiç bir döneminde 'gel' demedim ben...

Nedenlerini yazarsam,belki anlatamayabilirim tam olarak,yazmayım,kırıp kırılmayım.

Kimsenin Hande'yi bırakın dediği yok,ben öyle anlamadım en azından...

Kimsenin Hande'yi çağırmayın,sitede olmasını istemiyoruz dediği de de yok...

Bu yine kişisel bir fikirdir,Hande bilir.

Yarın da başkası için açılırsa böyle bir forum,o başkası bilir.

Şakayla espri arasındaki nüans gibi oldu yazdıklarımdan çıkan ama olsun,umarım anlaşılır.

10. Re: bu forum handevreme

Esra_Aytekin yazdı:
    AtaBaTu yazdı:
    Bunu alıntıladığım için sadece sana yazılmış olduğunu düşünme ne olur.

Birkaç arkadaşımın cevabını da okuyunca dayanamadım artık,e ben de taş değilim.

Bu tür şeylerde gel demeyi sevmeyen ben için yazıyorum,sevmeyen diğer arkadaşlarım katılır mı katılmaz mı bilmem.

Demek istediğim şu,dileyen dilediği forumu açsın,ben hiç bir şekilde rahatsız olmuyorum forumlardan...

Cevaplayıp cevaplamamak vs. benim elimde...

Ancak gel demeyi sevmediğimi söylemem,neden açıyorsunuz demek anlamına gelmiyor.

Hande'ye veya başka bir arkadaşıma (bu foruma denk geldiği için Hande yazdım) gel dememek,onu sevmediğimi göstermiyor.

Bu forumu açarak gel demeyi doğru bulan arkadaşımın ve bulmayan arkadaşlarımınki gibi kişisel bir tercih,belki de daha çok kişilik yapısı.

Hayatımın hiç bir döneminde 'gel' demedim ben...

Nedenlerini yazarsam,belki anlatamayabilirim tam olarak,yazmayım,kırıp kırılmayım.

Kimsenin Hande'yi bırakın dediği yok,ben öyle anlamadım en azından...

Kimsenin Hande'yi çağırmayın,sitede olmasını istemiyoruz dediği de de yok...

Bu yine kişisel bir fikirdir,Hande bilir.

Yarında başkası için açılırsa böyle bir forum,o başkası bilir.

Şakayla espri arasındaki nüans gibi oldu yazdıklarımdan çıkan ama olsun,umarım anlaşılır.
    Hiçbirşey anlamadım ama ne anlatmak istediysen çok güzel yazmışsın ben de sanırım aynısını demek istemiştüm sanki