1. Sayfa - Toplam 15 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 144 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bitti sanirim basardik :-) (Serden)

Sekerler evet inaniyorum ilginc bir enerji akimi bu ama beni etkiledigine ve ise yaradigina cok inaniyorum.

Coook endiseli ve korkuluyum iyi dusunmeye calisiyorum tabiki ama bu sefer cokda etkili olamiyorum kendime .

Cocukken cok fazla kulak enfeksiyonu hastaligi gecirmis biri olarak kulak ciddi sekilde isitme kaybinda ve ben 3.cu ameliyatimi olmak uzere yarin sabah ameliyat masasina yatmis olacagim .

Biri hep problemli idi alistik aslinda birbirimize, ama digeride artik ufak ufak beni terketmeye basladi, durum boyle olunca ben ciddi endiseler ve korkular icerisinde sogukkanli ve serinkanli olarak giremiyorum ameliyatima.

Sizler geldiniz aklima dedim bizim sitemizin sekerleri forumumu okurlar vee bana pozitif enerji ve dualarini gonderirler dedim. Bunu okuduktan sonra pozitif enerjilerimiz seninle, dualarimiz seninle dediginizi hisseder gibiyim.

Yazmak ve azda olsa rahatlamak istiyorum bu ameliyatta basarisiz olursa ya da azda olsa duyan kulagimi kaybedersem diye endise etmeden duramiyorum iste biliyorum basit gelicek bircogunuza ama iste yasamadan anlamak zorya buda onun gibi birsey iste.

Iki gece hastanede kalicam bu seferki ameliyatim kesikli felan olucakmis bakalim gorucez ne sekilde gelisecek .

Kisacaa yariiin size cok daha fazla gereksinim var sekerler .

Simdiden guzel dualariniz ve pozitif enerjileriniz icin coook tesekkur ederim.

Saglicakla ve sevgiyle kaliiin her biriniz ve yavrulariniz iyi olun.

Songul

*******************************17/10/2008*************

Sekerler ilk onceee tekrar tekrar her birinize cok cok tesekkur ederim.

Ameliyatim hersey hazir oldugu halde son dakika gelismesiyle 2 hafta sonraya ertelendi , sanirim hakkimda boylesi hayirliymis.

Neden diye soruyorsunuz su an okurken biliyorum nedeni su; yukaridada yazmistim sol kulagim yani saglikli olan kulagimin duymasi sag kulagiminkinden daha aza iniyor olmasi idi. Bu endisemi son soylemek istedigin birsey varmi sorusunda doktorla paylastim tabiki bu durum ciddi idi .

Burda su an karar vermeliyiz dedi vee tekrar her iki kulagida isitme testine ve taramalara tabi tutulup hangi kulagin ameliyata ihtiyaci var onlari tespit edip bir sonraki gun ameliyata almaliyiz dedi.

Durum budur yani 30 Ekime kaldi ameliyatim.

Cook endiseleniyor ve korkuyordum dua ettim allahima yardimci olsun diye. Inaniyorumki sizlerinde dualari hakkimda dilediginiz hayirli dusunceler ve pozitiflikte son durum olarak ameliyat olmadi ve iki hafta sonraya ertelendi.

Tekrar sevgiyle ve saglicakla kalin sekerler.

Songul

**************************************29 Ekim 2008

Belki benden haber almak istersiniz diye dusundum yarin iki hafta once iptal edilen ameliyatimi olucagim.

Ilk mesajimda yazdigim uzere sag kulagimdan degilde sol kulagimdan olacagim ameliyatimi, cok korkuyorum isin acikcasi ama daha kotu durumda olanlarida dusunup kendime tesellide veriyorum.

Bir sure buralarda olamayacagim sevgiyle ve saglicakla kalin hepiniz sekerler.

Songul Erden

**************************************06/11/2008

Benden son haberleride paylasmak istedim sekerler sizlerle

Ossiculoplasty denilen sol kulak ameliyatim Doktorumun soyledigine gore basariyla tamamlanmis bulunuyor, henuz tamponlar ve dikisler alinmadigi icin bende basarili oldu diyemiyorum ama umud ediyorum . Onumuzdeki hafta hepsi cikicak ve bende gorucem .

NOT:: Altta ameliyatla ilgili bir ornek ilistiricem migdeniz kaldirirsa bakabilirsiniz .

Islemini gormeyen bir kucuk parcayi kulak icinden cikarip yerine titanyum ile benim kulak mememden aldigi kikirdakla birlestirerek isler hale getirmeye calisti sevgili Doktorum.

Ameliyatimdan once ve sonra bana gostermis oldugunuz ilgiye ve alakaya ve dualariniza ve sonsuz inandigim pozitif enerjileerinize tekrar cok tesekkur ederim.

Telefonla bana ulasmaya calisan sekerlerim duymayan kulagimla bana sesinizi duyurmaya calistiniz cok cok mutlu oldum bilesiniz .

Allah kimseyi saglik sorunlariyla ugrasmak zorunda birakmasin.

Haydi kalin saglicakla ve sevgiyle sekerler .

Songul

Ossiculoplasty (ameliyat ornegi)

********************12/11/2008

Bugun oglen 12;15 de kulagimdaki tamponlar alinacaka nasil heyecanliyim nasil merak icindeyim acaba mucize gibi birseyler olacak vee bende duyma islevini yogun bir sekilde gerceklestirecekmiyim.

Aldirmayin bana sadece yazmak ve paylasmak istedim .

Eger Doktor'umunda soyledigi gibi basarili olduysa birinize surpriz yapicam ariyarak sesini duymak isteyerek .

Re: Cok endiseliyim ama bende inaniyoruum ! Pozitif enerjilerinize ve dualariniza

İçini ferah tut... İyi dileklerimiz seninle
    Acil şifalar.

3. Re: Cok endiseliyim ama bende inaniyoruum ! Pozitif enerjilerinize ve dualariniza

Allah yardımcın olsun..inşallah bir an önce atlatırsın ve sağlığına kavuşursun..

Re: Cok endiseliyim ama bende inaniyoruum ! Pozitif enerjilerinize ve dualariniza

Songül'üm şekercim,

İnşallah operasyon çokk güzel geçecek ve en kısa zamanda güzel haberlerle burada seni bekliyor olacağız şekercim.

Lütfen azıcık sakin kalmaya çalış,zor biliyorum ama sakin olmak ta önemli..

Çok geçmiş olsun güzel arkadaşım.

Songül'cüm,dualarım seninle.Sen o kadar pozitif bir insansın ki, eminim bu enerji bizimkiyle birleşince herşey senin için çok güzel olacak...

Acil şifalar diliyorum ve iyi haberlerini bekliyorum, en şeker bayan

6. Re: Cok endiseliyim ama bende inaniyoruum ! Pozitif enerjilerinize ve dualariniza

Acil şifa dilerim Songül'cüm.

Dua edeceğim senin için.

Acil şifalar diliyorum.

Çok gecmıs olsun.

Güzel haberlerını beklıyoruz.

Dualarımız ve pozitif enerjımız senınle canım.

Canımcım sen bunlarıda atlatacaksın,bütün sevgi dualarım seninle,herşey gönlünce olsun.

Canımm dualarım seninle olucak, iyi şeyler düşünerek gir operasyona