1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Hybrid View

BÜTÜN BAĞLAR BANA GÖRE KOPTU ARTIK

EVET ARKADAŞLARRR DOĞUMA AZ KALDI AMA SORUNLAR BAŞLADII
    BAZI ARKADAŞLAR BİLİR EŞİMİN AİLESİ İLE ARAM PEK İYİ DEĞİLDİR
    EVLENDİĞİMİZDEN BERİ HERŞEYİME MANA BULURLARDI
    HATTA OĞLUMA HAMİLEKALDIKTAN SONRA NE KİMSE ARADI NEDE BİŞEYE İHTİYACIN VARMI DEDİ HİÇ SESİMİ ÇIKARMADIM HASTALANDIM HASTANEDE AMELİYAT GEÇİRİRKEN ONLAR DÜĞÜNLERDE GEZDİLER YİNE SES ÇIKARMADIM OĞLUMU KAYBETTİKTEN SONRA BAYA KÖTÜYDÜM SÜREKLİ MORALİM BOZUK SÜREKLİ AĞLIYORDUM KİMSE ARAMADI YİNE BİŞEY DEMEDİM HAMİLE OLDUĞUMU BİLE BİŞEY DEMESİNLER DİYE 5 AYLIKKEN KAYINPEDERİM VEFAT ETMEDEN ÖĞRENDİLER OZAMANDA BİR SÜRÜ ŞEY ARKAMDAN KONUŞULDU YİNE SUSTUM KÜÇÜĞÜM YA SUSAYIM DEDİM AMA ARTIK DOLDUM VE EN SONUNDA PATLADIM BU 2 GÜNDEN BERİ ÇOK KÖTÜYÜM KAYNANAM SAYESİNDE KADIN DÜN GELDİ BİR SAAT İÇİNDE EVİMDE HERŞEYE MAN BULDU DÜZENİME BİR SAATTE DE OLSA SÖYLENDİİ BEBEK İÇİN HAZIRLADIKLARIMA ALDIĞIM BEŞİĞE YAPTIRDIĞIM TÜLE VS. KISACA AKLINIZA NE GELİRSE HERŞEYE AKŞAMDA BENDE KALICAKTI AMA BENİM ÇOK İŞİM VARDI MALUM CAFEDEYİM BİŞEY YAPMASAMDA GELEN TESLERİ YILLIK ÖDEVLERİ YAZIYORUM OTURDUĞUM YERDEN OLDUĞU İÇİN YORUCU DEĞİL GEÇ KAPATIYORUZ DEDİM UĞRAYIP SENİ ALIRIZ DEDİM GECE 12Yİ GEÇİYORDU GİTTİK ÇOKTAN UYUMUŞTU BU SABAH KALKIP TAM GÖRÜMCEME GİDİCEKTİKKİ YOLDA KARŞILAŞTIK BİZE GELİYORMUŞ AMA GERİ DÖNDÜ YOLDA KONUŞMAYA BAŞLADI SAYDIDA SAYDIDA EN SONUNDA BENİM AİLEMİ KARIŞTIRINCA İYİCE KIZDIM VE SEN BENİ NE KADAR ARADIN DEDİM SUSTU
    ARAMIZDA KONUŞUYORUZ DEDİ BEN KİMİM DEDİM YABANCIYIM DİMİ DEDİM YOK ÖYLE DEĞİL FALAN DEDİ SONRA KONUŞUN SİZ DEDİM VE YANLARIDAN AYRILDIMM 2 SENEDEN BERİ KABULLENMEYEN ŞİMDİ KABULLENECEK HİÇBİR KUVVET BENİ ONLARLA GÖRÜŞTÜREMEZ NE HALLERİ VARSA GÖRSÜNLER BENİ BU HALİMLE ÜZÜYORLARR BUNDAN SONRA OLUCAKLAR BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR SADECE YAPTIKLARIMA YANIYORUM HERZAMAN YANLARINDA OLDUĞUM HALDE BU DAVRANIŞLARI HAKETMEDİMM BEN

sizi sıktım kusura bakmayın anltmadan rahatlayamıyorumm

2. Re: BÜTÜN BAĞLAR BANA GÖRE KOPTU ARTIK

minik börülcenin güzel annesi, sen ne takıyon bunları kafana ya. biliyorsun bebişinde seninle birlikte şimdi kızıyor sağa sola tekmeler atıyor lütfen bu sinirlerini doğumdan sonraya ertele tatlım, hoş o zamanda vakitsizlikten AMAAN BOŞVEER diyecey ya neyse. takma bunları kafana sen.

....

ARTIK HİÇBİRİ UMRUMDA DEĞİL GÖRÜŞMEYECEĞİM ARTIK O YÜZDEN İÇİM RAHATT ARTIK

Re: BÜTÜN BAĞLAR BANA GÖRE KOPTU ARTIK

merhaba

bu konular herkesin basinda az ya da cok iyi yada kotu bir sekilde var.
    yorum yapmak inan ki cok zor her iliskinin kendine ozel bazi ozellikleri var.
    bence gene konusma cunku en fazla uzulen sen olacaksin.
    ve yipranan da sen olacaksin...

kocanin seviyorsan kocanda seni seviyorsa gerisi onemli degil....

yavas yavas arana bir mesafe koymaya basla inan ki cok rahat edeceksin.

kendini uzme onemli olan senin esin cocugun ve bu kurdugun aile.

kendine iyi bak

sevgiler

YAV GÜZELİM SIKMA SEN GÜZEL CANINI...

söylemişsin rahatlamışsın,gerisini boşver..eşini huzursuz edersin,tadınız kaçar...

takmamaya çalış..arif olan senin söyledğğin sözlerden anlar zaten..arif değilse ne yapsan boş ayrıca..

CANIM PINARCIM,DÜN AKŞAN O YÜZDENMİ MORALİN BOZUKTU?LÜTFEN KENDİNİ ÜZME..
    ŞU ANDA SENİN EN DİKKAT ETMEN GEREKEN DÖNEM..BEBEĞİNİ DÜŞÜN..BEBEĞİNİN SAĞLIĞINI DÜŞÜN..DOĞURDUKTAN SONRA SORUNLARIN HAKKINDA NEYAPMAN GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜRSÜN YADA YAPARSIN..ŞU ANDA SENİN DİNLENMEN GEREKİR...
    KENDİNE İYİ BAK VE ÜZME CANINI..KİM SENİN BEBEĞİNİN SAĞLIĞINDAN DAHA ÖNEMLİ OLABİLİR?KİMSEYİ UMURSAMA..

FİZİKEN YANINDA OLAMASAKTA,YANINDAYIZ PINAR,
    SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE DOĞUM HABERİNİ BEKLİYORUZ..
    SEVGİLERİMLE..

Sabit fikirli, dediğim dedik insanlarla uğraşmak çok zordur Pınar....

Boşvereceksin... bir kulağından girip öbüründen çıkacak.....

Yoksa sadece üzüldüğünle kalırsın...

Sevgilerimle,

Tabiki haketmiyorsun.Ama bu olanların eşinle aranızı bozmasına izin verme.Benimde kayınvalidem pek arayıp sormaz 2 saat uzakta diye sesimi çıkartmıyorum.Yanına her gittiğimde laf sokar hep susarım yanından çıkar giderim.Görümcelerimi severim yaşlarımız yakın olduğu için herhalde pek problem yaşamadık.Eşimde bu siteye üye o yüzden onu üzmemek adına pek birşey yazamıyacağım ama inan ki seni çok iyi anlıyorum canım.Kendini bu haldeyken özellikle üzme derim ben.Kafana bile takma.Eşinle mutlu olmaya bak.Sorunları her neyse onlar sana özellikle bu saatten sonra söyleyeceklerdir zaten.Cevap bile vermemeni tavsiye ediyorum sana ben öyle yapıyorum görüşmeyeceksen görüşme yine ama sakın onlardan fazla bir kelime dahi etme.Çünkü abartılarak sana geri dönecektir.Bunlar benim nacizane görüşlerim.Seni kırdıysam bağışla ama üzülmeni istemediğim için yazma gereği duydum .Belki birgün bende dayanamadım artık yazabilirim ama o günü elimden geldiği kadar geciktirmeyi düşünüyorum.Benim metodum her zaman onlar söylesin sen sessiz sedasız uzaklaş ve mesafe koy olmuştur.Kendine dikkat et canım.Sevgiler.

Pınarrrr

Neden, niçin ve kim için üzülüyorsun sen iyi niyetle elinden gelen iletişimi kurmaya çalıştın mı ?

"cevap= evet" ise, benim sana tavsiyem;

BOŞŞŞŞVVVEERRRRRR ALDIRMAAAA

KENDİNE VE BÖRÜLCEYE ÇOKKK İYİ BAK

Boşver Pınarcığım, görüşme tamam ama yeterki gerçekten için rahat olsun. Eminim eşin de senin gibi düşünüyordur. Siz birbirinizi yıpratmayın yeter. Şunun şurasında ne kaldı ki zaten. Bebişin doğunca artık zaten gözün kimseyi görmeyecek. Sana mutlu, huzurlu ve sağlık dolu bir yaşam diliyorum. Kendine çok iyi bak tabi kızına da, kendini sakın üzme.