2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Re: yemekteyiz programı ve ayakkabı

tüm benliğimle katılıyorum
    emirali yazdı:
    eve ayakkabı ile dalana sanırım bende güzel bir üstüne dalarım

ablam bir meclis üyesi yanında çalışıyo onlarda eve ayaykkabı ile giriyomuş her gelende öyle giriyomuş tabi o site mis gibi zaten bunlarda kapının önünde inip araçdan eve girdikleri için çamur olmaz ama toz ve mikrop da önemli bence ben asla yapamam herhalde yada yaşlandıkça olabilir

bence de dalınır bu evde çoluk çocuk yaşıyor.heyyyt çıkar ulen ayakkabını... :-x

mintiminti yazdı:

Vildan'ın kulakları çınlasın

Bu 'eve ayakkabı ile girip girmeme' konusunda tez yazmıştı
    galoşş

4. Re: yemekteyiz programı ve ayakkabı

eve ayakkabı ile girmenin görgü kuralları ile sokağın temizliği pisliği ile ilgisi yok (toz topraktan da korkan yok)
    abi ben o ayakkabıyı iş yerimde giyiyorum ve o ayakkabı ile tuvalete giriyorum aynı ayakkabı ile evin içine girmek ve gezinmek hangi sağlık kuralı ile açıklanabilir mesele budur benim için

illa ayakkabı ile girilecekse galoş taksınlar o zaman

yuhhh bekarara kıran mı girdi de gidip evli adamı bekar diye gösteriyorlar...

birde o adam şu bi kız var keman çalan onunla flört ediyordu ekranlarda...

karısının yerinde olsam ayağındaki ayakkabıları kafasında paralardım........
    dermişimmmmmm
    pinor yazdı:
    O programların gerçekliğine,doğallığına inanmayın.Hepsi senaryo,düzmece...

Bir örnek vereyim,kaynağım güvenilir bir kişi;Bayram özel programında ikinci kez yarışan Ümit,bekar ve durumu oldukça iyi olarak tanıtıldı.Onu tanıyan bir arkadaş,dükkanının falan olmadığını,evli ve iki çocuk babası olduğunu ve bu programdan para aldığını söyledi

Türkiye koşullarında eve ayakkabıyla girmek eve çamur,toz ve birçok mikrop çeşidi sokmak demek

Burda kimse ayakkabisini cikarmaz eve girerken.

Dun eve temizlikcim geldi kadin ayakkabisi ile daldi evin icine dedim aloooo ne oluyor kardes sen temizlik yapmayami geldin yoksa evi pisletmeyemi temizlik yapican ama ayakkabi ile dolaniyorsun gordugun gibi evde hali var dedim.

KAdin ozur diledi cikartti ayakkabilarini yaninda getirdi temizlik yaparken giydigi terligi gecirdi ayagina.

En nefret ettigim sey ayakkabi ile eve dalinmasi.

Gecen yegenim ayakkabisi ile salona girince dedim ne oluyor burayi ahirmi sandin dedim gulmekten oluyor ablam.

Diyor sende bu kadar titiz olma.

HAstaneden ciktim ama eve gelir gelmez beze supurgeye saldirdim malum esim evi hep batirmis. Diyrolar lohusasin yat dedim uleynnn ne yatmasi beeee ben yatamam. Zaten yat yat bunaldim dogumdan once 6 hafta bol bol uyudum dogumdan sonrada 5 gun hastanede yattim.

GEcen misafirim vardi gozunaydina geldiler yien pasta borek corek yaptim iki cocukla bunlari nasil yaptin diyorlar. Bende kizi uyuttum oglanin elinede tencere tava verdim o mutfakta oynadi bende isimi yaptim diyom gulusuyorlar.

kimsenin evine ayakkabıyla girmem. girilmesine de izin vermem...sadece doğalgaz döşenirken işçileri almıştık eve ayakkabıylaonda da tüm halıları toplamıştık zaten...üstüne de kaç kere temizlik yaptık...

ümit demişken ilk bölümde audiye,2. bölümde citroene biniyordu...ne bu zenginlik demiştim...arabaları kiraladı mı acaba?

minti mintiiii
    ....bi kere daha böle bi tartışma olmuştu vildan vardı hatırlarsanız aa evde ayakkabı ile dolaşılır bizde demişti hattabi arkadaşı misaferlere galoş taktırıyo diye eleştiriyolarmış falan bana çok uçuk gelmişti bizde ayakkabı çıkar isteyen çorap isteyen terlik

ay ozaman birde vildan terlik giyenlerle dalga geçmişti ıyyy onların içi bakteri doludur yabancı evde terlik asla giymeyeceğini beyan etmişti ))))))))

baps yazdı:
    eve ayakkabı ile girmenin görgü kuralları ile sokağın temizliği pisliği ile ilgisi yok (toz topraktan da korkan yok)
    abi ben o ayakkabıyı iş yerimde giyiyorum ve o ayakkabı ile tuvalete giriyorum aynı ayakkabı ile evin içine girmek ve gezinmek hangi sağlık kuralı ile açıklanabilir mesele budur benim için

illa ayakkabı ile girilecekse galoş taksınlar o zaman
    aynen katiliyorum. o ayakkabi ile uzerinde gezindigin haliya yeri geliyor uzaniyorsun, oturuyorsun...hic bana gore degil hiiiic...

aylin git anacım deli olma eve ayakkabı ile girilirmi ya toz pislik mikrop çamur bizim sokaklarımız kötü bi durumda yani benhergün deli gibi ayakkabılıarımızı çıkardığımız koridoru bile siliyorum ki evdekileri ayakkabıları kapı eşiğine çıkarttırmayı öğretemedim çünkü benim teyzem kapı eşiğindede değil kapının dışında çıkartırır ayakkabıları akrobatik hareteklerle ayakkabısız ayağın içerde yakkabılı ayağın dışarda falan böle sonra diğerini çıkarmaya uğraşırsın canlandır gözünde çok komik
    ameno66 yazdı:
    yaprak dökümünde çıkarıyolar ama aylin canım benim kötü örnek oluyolar bence
    aylin_ yazdı:
    ah en sevdiğim forum konusu

evde bebek yok

sürünen kimsede yok

canı isteyen nasıl istiyorsa öle hareket etsin takamıyacağım valla

ve bahsettiğiniz bir tv çekimi

farkındaysanız pek çok yerli dizide de herkes ayakkabısı ile dalıyor

üzmeyin kendinizi böyle ayrıntılarla