3. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 65 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: yemekteyiz programı ve ayakkabı

ameno66 yazdı:
    yaprak dökümünde çıkarıyolar ama aylin canım benim kötü örnek oluyolar bence
    aylin_ yazdı:
    ah en sevdiğim forum konusu

evde bebek yok

sürünen kimsede yok

canı isteyen nasıl istiyorsa öle hareket etsin takamıyacağım valla

ve bahsettiğiniz bir tv çekimi

farkındaysanız pek çok yerli dizide de herkes ayakkabısı ile dalıyor

üzmeyin kendinizi böyle ayrıntılarla
    Ayakkabi cikarmak kotu ornek mi oluyor?

Ben cikarmiyorum, isteyen misafirim de cikarmaz, hatta israr ederim, cikarmayin diye...

Ne ayakkokusuna tahammul edebilirim, ne de terli ayaklarin taslarin uzerinde biraktigi izlere...

Kapinin onunde nemli bir tahta bezi durur, giren ayaklarini ona siler, misafir gittikten sonra da yerler silinir. Ama o ayak kokusu var ya, saatlerce gitmez.

Sonucta koltuk tepelerine cikmiyor ya misafirler

Naim de evli ve üç çocuk babası bir devlet memuru filan çıkarmış bir de
    pinor yazdı:

Bir örnek vereyim,kaynağım güvenilir bir kişi;Bayram özel programında ikinci kez yarışan Ümit,bekar ve durumu oldukça iyi olarak tanıtıldı.Onu tanıyan bir arkadaş,dükkanının falan olmadığını,evli ve iki çocuk babası olduğunu ve bu programdan para aldığını söyledi

ebru canım benim sen nerde yaşıyosun türkiyede deil herhalde benim çevrede gördüğüm yollara tükürenler her yerde pis tuvaletler sen bu wc leri kullanmasan başkası kullanıyo sonra sokakta geziyo gecenlerde ünlü bir resterona gittik bi ara kızımı wc ye götürdüm kadının biri oturmalı wc kullanamıyo diye yere afedersin çişini ediyo kaısınıda kapamamış bide utanmadan bana napıyım üstüne oturamam kaç kişi çıkıyo böyle daha iyi demezmi bu aradada yerdeki ıslaklık bize doğru ilerleyince kızım bile wc yi kullanmaktan vazgeçti biz masaya geri döndük sonrada kızımın karnı ağrımasın diye çabuk kalkmak zorunda kaldık şimdi kadın o ayakları ile her yere basıyo bende onun ve onun gibilerin bastığı yere basmış olabilirim gelip evde o ayakkabılarla gezelim bence türkiyede gezilmez gibi geliyo
    Eb®u yazdı:
    ameno66 yazdı:
    yaprak dökümünde çıkarıyolar ama aylin canım benim kötü örnek oluyolar bence
    aylin_ yazdı:
    ah en sevdiğim forum konusu

evde bebek yok

sürünen kimsede yok

canı isteyen nasıl istiyorsa öle hareket etsin takamıyacağım valla

ve bahsettiğiniz bir tv çekimi

farkındaysanız pek çok yerli dizide de herkes ayakkabısı ile dalıyor

üzmeyin kendinizi böyle ayrıntılarla
    Ayakkabi cikarmak kotu ornek mi oluyor?

Ben cikarmiyorum, isteyen misafirim de cikarmaz, hatta israr ederim, cikarmayin diye...

Ne ayakkokusuna tahammul edebilirim, ne de terli ayaklarin taslarin uzerinde biraktigi izlere...

Kapinin onunde nemli bir tahta bezi durur, giren ayaklarini ona siler, misafir gittikten sonra da yerler silinir. Ama o ayak kokusu var ya, saatlerce gitmez.

Sonucta koltuk tepelerine cikmiyor ya misafirler

ben kendi ve misafir terliklerimi bezlerden alıyorum haftada bir makineye atar birazda çamaşır suyu damlatıyorum ohh mis gibi oluyo

turkiye'de yasarken de misafirlerim cikarmak zorunda degildi...

görüş meselesi ev senin evin ebrucum sen çıkartma ok ama ben çıkartırıcam insanlarımız sokaklarıda evleri gibi görüp temiz tutana kadar
    Eb®u yazdı:
    turkiye'de yasarken de misafirlerim cikarmak zorunda degildi...

mahur_gozlum yazdı:
    Burda kimse ayakkabisini cikarmaz eve girerken.

Dun eve temizlikcim geldi kadin ayakkabisi ile daldi evin icine dedim aloooo ne oluyor kardes sen temizlik yapmayami geldin yoksa evi pisletmeyemi temizlik yapican ama ayakkabi ile dolaniyorsun gordugun gibi evde hali var dedim.

KAdin ozur diledi cikartti ayakkabilarini yaninda getirdi temizlik yaparken giydigi terligi gecirdi ayagina.

En nefret ettigim sey ayakkabi ile eve dalinmasi.

Gecen yegenim ayakkabisi ile salona girince dedim ne oluyor burayi ahirmi sandin dedim gulmekten oluyor ablam.

Diyor sende bu kadar titiz olma.

HAstaneden ciktim ama eve gelir gelmez beze supurgeye saldirdim malum esim evi hep batirmis. Diyrolar lohusasin yat dedim uleynnn ne yatmasi beeee ben yatamam. Zaten yat yat bunaldim dogumdan once 6 hafta bol bol uyudum dogumdan sonrada 5 gun hastanede yattim.

GEcen misafirim vardi gozunaydina geldiler yien pasta borek corek yaptim iki cocukla bunlari nasil yaptin diyorlar. Bende kizi uyuttum oglanin elinede tencere tava verdim o mutfakta oynadi bende isimi yaptim diyom gulusuyorlar.

Dort gunluk aramizda bulunan bir arkadas olarak bana canim, cicim, Ebrucum dememeni rica ediyorum.

Ben bukadar samimiyet'den hoslanmam...Sadece kendi adima ve kendim icin konusuyorum bunu da belirteyim.

üzgünüm olur demem

[quote]
    Eb®u yazdı:
    Dort gunluk aramizda bulunan bir arkadas olarak bana canim, cicim, Ebrucum dememeni rica ediyorum.

Ben bukadar samimiyet'den hoslanmam...Sadece kendi adima ve kendim icin konusuyorum bunu da belirteyim.[/quote olur emredersiniz dememama ilk defa birisi benimle bu şekil konuşuyo üzüldüm