1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Vertigom var, döner dünyam..

Yüzyüze görüşmüş olduğum arkadaşlarıma bahsetmiştim 1 haftadır süregelen baş dönmelerimden. Merak ediyorlardı da MR çekimim olacaktı, oldu.

Daha önce yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1 sene kadar önce başıma gelmişti, ama hoştu o zaman, sanki ot içmişim gibi, yani böyle olduğunu tahmin ediyorum
    Züleyha'ya yazmıştım belirtilerimi, ölücem mi yaşıycam mı diye, Vertigo'ya benziyor demişti...ilk defa tanıtım o zaman. Sonrasında yine tekrar etmişti ama ben yine üstüne düşmedim.
    malum forum

Taa ki yine tekrar edip yılbaşı ertesi içmiş olduğum 3 kadeh şarabın tetiklemesi ile midem bulanıp halsiz düşene kadar.
    Sarıldım telefona Demet'i aradım, sağolsun eşi ile görüştürdü beni...dün de MR çekildi.
    Ancak dün gece tekrar bulantı sonucunda sabaha kadar 3 defa çıkardım tabi çıakrmak denirse, çıkacak bir şey kalamdı..mideme ağrı girdi.
    Akşam içtiğim türk kahvesi eşiğin ekahve çekirdekli çikolata drajeleri bu defa başroldeydi galiba.

En kötüsü ne biliyor musunuz, çikolata hayatım son bulmuş durumda, artık benden çikolata forumu beklemiyin
    Ve ben buradayken çikolata ikramları görmiyeyim..

Ha, MR nasıldı? Genel olarak iyiymiş ama çocukluğumdan kalma bir kistim varmış meğer, müdahale gerektirmeyen ama bu gibi komplikasyonlara sebep olabilen ufak bir kist.

Neyse, bilgilendireyim ve yi dileklerinizi alayım diye yazıyorum, yoksa başım çaktayacak durumda... fazlaca da akşamları birlikte olamayacağız. Yorgunluk, uykusuzluk ve stres baş kaynağı zira

Sağlıklı günler diliyorum herkese ve mutluluğunuzu ve moralinizi her zaman üst sevieyde tutun, sağlığımız bence tamamen buna bağlı.

Re: Vertigom var, döner dünyam..

Meriç çok geçmiş olsun ..Lütfen dikkat et yediklerine .Çikolata için üzülme ,giden o olsun sendne önemli olamaz ..

geçmiş olsun Meriç...

4. Re: Vertigom var, döner dünyam..

çok geçmiş olsun Meriç,yaşayacaksın merak etme
    benimde devamlı baş ağrım var bi gidp baktıramadım...

5. Re: Vertigom var, döner dünyam..

Geçmiş olsun Meriçcim ya,
    üzüldüm bak şimdi, tedavisi varmı peki,ilaç kullanacakmısın

çukulata yiyemiycek olmanada ayrı bir üzüldüm şimdi,bizim gibi çukulata kolikler için zor bir durum,
    sağlık daha önemli, şifalar dilerim

Geçmiş olsun Meriç
    bu rahatsızlık hakkında bilgim yok, umarım ciddi bir şey değildir canım .

boş ver çikolatada olmasın varsın. ondan değerli şeyler var.zaten kiloda yapıyor.geçmiş olsun.
    medip yazdı:
    Yüzyüze görüşmüş olduğum arkadaşlarıma bahsetmiştim 1 haftadır süregelen baş dönmelerimden. Merak ediyorlardı da MR çekimim olacaktı, oldu.

Daha önce yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1 sene kadar önce başıma gelmişti, ama hoştu o zaman, sanki ot içmişim gibi, yani böyle olduğunu tahmin ediyorum
    Züleyha'ya ayzmıştım belirtilerimi, ölücem mi yaşıycam mı diye, Vertigo'ya benziyor demişti...ilk defa tanıtım o zaman. Sonrasında yine tekrar etmişti ama ben yine üstüne düşmedim.

Taa ki yine tekrar edip yılbaşı ertesi içmiş olduğum 3 kadeh şarabın tetiklemesi ile midem bulanıp halsiz düşene kadar.
    Sarıldım telefona Demet'i aradım, sağolsun eşi ile görüştürdü beni...dün de MR çekildi.
    Ancak dün gece tekrar bulantı sonucunda sabaha kadar 3 defa çıkardım tabi çıakrmak denirse, çıkacak bir şey kalamdı..mideme ağrı girdi.
    Akşam içtiğim türk kahvesi eşiğin ekahve çekirdekli çikolata drajeleri bu defa başroldeydi galiba.

En kötüsü ne biliyor musunuz, çikolata hayatım son bulmuş durumda, artık benden çikolata forumu beklemiyin
    Ve ben buradayken çikolata ikramları görmiyeyim..

Ha, MR nasıldı? Genel olarak iyiymiş ama çocukluğumdan kalma bir kistim varmış meğer, müdahale gerektirmeyen ama bu gibi komplikasyonlara sebep olabilen ufak bir kist.

Neyse, bilgilendireyim ve yi dileklerinizi alayım diye yazıyorum, yoksa başım çaktayacak durumda... fazlaca da akşamları birlikte olamayacağız. Yorgunluk, uykusuzluk ve stres baş kaynağı zira

Sağlıklı günler diliyorum herkese ve mutluluğunuzu ve moralinizi her zaman üst sevieyde tutun, sağlığımız bence tamamen buna bağlı.

Çok geçmiş olsun Meriç..

gemis olsun guzelim..... de aratcan yani bize googledan.
    vertigo da ne ola ki?

Cok gecmis olsun Mericcim...
    Senin de dedigin gibi pek cok hastaligin onlenmesi veya hic dgeils ekontrolu elimzide.Kendine iyi bak ama cok sevdigin seylerden uzak durup kendini germe (biliyorum bensiz olaman sen )