1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

özel hastane kazıgına dikkat.......çıngar çıkarttım,oh oldu......

selin haftasonu hastanedeydi,neyse cmts günü akşam çıktık.
    tabii pazar günü igneleri var,damar yolunu açık bıraktılar
    roc..n igne için.
    pazar sabahı aldım onu gittik.hastanade istanbulda ki iyi hastanelerden biri...
    verdim igneyi,biz sigortadan yatarak oldugu için indirim alıyoruz.yaptılar kaç para dedim 23.00 ytl tamamm yuh dedim verdim çıktık.
    akşam dozu için gittik eşimle yaptılar,işlem aynı işlem
    kaç para dedi eşim 50 ytl
    nasıl yani dedim,sabah yaptık 23 akşam 50 zammı oldu?
    yok serumla verildigi için hemşire başka kit varmış bu sefer onu kullanmışn ,pahalıymış...
    banamı sordunuz dedim.neyse yarın görüşürüz dedim ,ödedim parayı çıktık.
    elimde aynı işlem için iki fatura biri 23ytl biri 50 ytl...
    komiklige bak.
    bu arada hastanenin başhekimide benim kadın dogum doktorum.
    hiç üşenmedim,utanmadım gittim pazartesi sabahı..
    acayip sinirlendi...
    parayı bana iade ettiler.
    ne yani insanın illa tanıdıgı mı olması lazım haksızlıga ugramaması için...
    nasıl sinirlendim anlatamam.ama fırçayı yiyince suratları ne oldu merak ediyorum

Re: özel hastane kazıgına dikkat.......çıngar çıkarttım,oh oldu......

geçmiş olsun Seline ,umarım cabucak iyileşir ..
    Çok hasta oldu bu sene ..

Biz grip aşısı yaptırıyoruz her sene ,bayagı faydasını gördük ..sende 5 kez hasta oluyorsa senede 2 keze indi en azından ..

bAZI Hastanelerin fiyatları insanı sinir edecek cinsten gerçektende..

bende elim için iki farklı hastanede röntgen cektirdim ..(gittiğim el cerrahı eşimin hastanesinde değildi )birisinde 150 liraydı..basit bir düz el filmi yani MR bile değil....özel sigortam karşılıyor ama sigortamında bir limiti var..nasıl olsa sigorta ödüyor diye iyice kazıklıyorlR vallahi..

nasıl olsa sigorta ödüyor düşüncesinide sevmiyorum,bu sigortayıda zarara sokmak oluyor ,ertesi sene hasarsızlık indirimi almama engel oluyor ,limitimi doldurmus oluyorum vs ..

bir arkadasım doğum icin birkaç hastaneden fiyat istemişti .."özel sigortanız varsa şu fiyat ,sigortanız yoksa bu fiyat" dendi

ayıp valalhi ,sigorta şirketlerinin kazıklamanında faturası yine biz vatandaşlara çıkıyor .

çünkü sigortanın fiyatları ,o sene toplanan primler ve o sene ödenen hasarlarla orantılı ..

işin daha vahimide var tabii, gereken tetkikler için normalüstü fiyat alıyolar bide ayrıca gerekmeyen tetkiklerde yapıyolar

begonvil yazdı:
    geçmiş olsun Seline ,umarım cabucak iyileşir ..
    Çok hasta oldu bu sene ..

Biz grip aşısı yaptırıyoruz her sene ,bayagı faydasını gördük ..sende 5 kez hasta oluyorsa senede 2 keze indi en azından ..

bAZI Hastanelerin fiyatları insanı sinir edecek cinsten gerçektende..

bende elim için iki farklı hastanede röntgen cektirdim ..(gittiğim el cerrahı eşimin hastanesinde değildi )birisinde 150 liraydı..basit bir düz el filmi yani MR bile değil....özel sigortam karşılıyor ama sigortamında bir limiti var..nasıl olsa sigorta ödüyor diye iyice kazıklıyorlR vallahi..

nasıl olsa sigorta ödüyor düşüncesinide sevmiyorum,bu sigortayıda zarara sokmak oluyor ,ertesi sene hasarsızlık indirimi almama engel oluyor ,limitimi doldurmus oluyorum vs ..

bir arkadasım doğum icin birkaç hastaneden fiyat istemişti .."özel sigortanız varsa şu fiyat ,sigortanız yoksa bu fiyat" dendi

ayıp valalhi ,sigorta şirketlerinin kazıklamanında faturası yine biz vatandaşlara çıkıyor .

çünkü sigortanın fiyatları ,o sene toplanan primler ve o sene ödenen hasarlarla orantılı ..
    yaptırdık grip aşısı ama bu sene işe yaramadı maalesef.
    geçen sene süperdi..
    bu okulda çocukları koruyamıyolarmı diye düşünüyorum bazen.

6. Re: özel hastane kazıgına dikkat.......çıngar çıkarttım,oh oldu......

Acil şifa dilerim Selin'e.

Yaa ben bu grip aşısından iyice tırsar oldum, ileriki yaşlarda ms hastalığına sebep olabiliyormuş.

Yasko yazdı:
    Yaa ben bu grip aşısından iyice tırsar oldum, ileriki yaşlarda ms hastalığına sebep olabiliyormuş.
    deme.........bunuda yeni duydum.ne yapacagımızı şaşırdık.
    yaptırın diye bas bas bagırıyolar

Geçmiş olsun.İyi yapmışsına ama her zaman insanların şüpheci mi yaklaşması lazım anlamıyorum.Sen yazdın aban kurt düştü.Oğlum fototerapi için 2 gece hastanede yattık. 1.000 tl ödedik.Fazla geldi bize de ama o an bunu düşünecek halde değildik.Şimdi düşünüyorum da kazıklandık mı ne?

öncelikle çok geçmiş olsun..

tabikide hakkını aramakla en iyisini yapmışsın

işte özel hastaneler kime ne tuttururlarsa