11. Sayfa - Toplam 12 Sayfa var BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu
Toplam 119 sonuçtan 101 ile 110 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Kaka tutma ve Kabızlık :( Son Durum Doktora Gittik :)

eserecem yazdı:
    Sevgili arkadaşlar kızım 2 yaş 3 aylık yaklaşık 3 aydır kabızlık problemi yaşıyoruz 2 günde bir çok zor kakasını yapardı ( çaba gösterirdi ) fakat yaklaşık 2 haftadan beri 3 günde bir çok ağlayarak ( apartmandaki herkes çığlıklarından evimize koşuyor düşünün ) yapmaya çalışıyor aslında yapmak istemiyor tutuyor ,doktorumuz önerebileceği herşeyi söyledi benim yapmadığım şey kalmadı .Kayısı kurusu,incir,kara üzüm marmelatı ,D...C şurup , zeytinyağı üzerine ılık su ,papatya suyu ,sürekli sebze yemeği yedirmek vs. vs. ama hala çözemedik ????
    Burcu ( angelheart ) 'ın kızı Ekin 4 aydır bu şekilde o da forum açmıştı bulamadım ,Burcuyla sürekli irtibat halindeyiz daha fazla ne yapabiliriz
    Biraz önce doktorunu yine aradım D....C demek ki çözmedi yanına s...l diye bir damla verdi Eser sindirim hastalıkları uzamanına yönlendiricem seni dedi çünkü benim yapabileceklerim bunlar Cumartesi götüreceğim kızlar sizin önerbileceğiniz ya da doktor önerisi var mı ( Anadolu yakasındayım ) Teşekkür ederim ...

..................................................

Geçen Cumartesi Sindirim Hatalıkları uzmanı Dr.Tufan Kaya 'ya gittik ( Medipol ) bize fitille ,ya da sabunla kaka yapmasına alıştırmayın size iki ilaç vereceğim zaten kakayı tutamayacak ve yapacak dedi gerçekten de tutamıyor artık yapıyor ve yapıncada acımadı diyip alkış yapıyor Allahıma çok şükürler olsun arkadaşlar işallah böyle devam ederiz ,buradan bana destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim herkese sağlıklı günler dilerim
    Esercim inan çok sevindim. Kaç gündür düşünüyordum ne olacak, nasıl olacak diye. Çok şükür bunu da kazasız belasız atlattık. Öpüyorum kuzucuğumu ve seni...

2. Re: Kaka tutma ve Kabızlık :( Son Durum Doktora Gittik :)

Gözün aydın Esercim, hadi geçmiş olsun, Ecem Lara ve senin adına çok sevindim atlatmış olduğunuza

amanin nihayet.... çok sevindim eser, sağlıkla yapsın hep
    ulennn kaka yapmaları bile sevindiriyor yaa... ahh şu annelik....

öperim ecemi annesiii..

[quote]
    rozen yazdı:
    Esercim inan çok sevindim. Kaç gündür düşünüyordum ne olacak, nasıl olacak diye. Çok şükür bunu da kazasız belasız atlattık. Öpüyorum kuzucuğumu ve seni...
    Rahşancım çok saol umarım tedavi süreci bu şekilde geçer ağrısız sızısız

barbiece yazdı:
    Gözün aydın Esercim, hadi geçmiş olsun, Ecem Lara ve senin adına çok sevindim atlatmış olduğunuza
    Zührem saol cnm arkadaşım

nujen21 yazdı:
    amanin nihayet.... çok sevindim eser, sağlıkla yapsın hep
    ulennn kaka yapmaları bile sevindiriyor yaa... ahh şu annelik....

öperim ecemi annesiii..
    Sorma Ebrum ya çok komik Teşekkür ederiz bizde sizi öperiz

cimen yazdı:
    Esercim ,canım geçmiş olsun.
    öznurda çok yaşadı bunları,umarım doktorun dediği gibi çabucak atlatırsınız hatta atlatmışsınızdır inşallah.
    Esercim seni arayamadım özür dilerim
    İstanbuldan geldiğimden beri bu seferde başka şeyler için koşuşturuyorum.yarın görüşelim hayatım.
    Öpüyorum seni ve ecemlara mı.
    Saol İkbalcim atlatıcağız işallah şimdilik iyi gitmeye başladı hayırlısıyla bir düzene girsin başka bişey istemiyorum Rica ederim cnm aşkolsun sende babacığınla ilgileniyorsun ,kalplerimiz bir olsun yeter ki

merhaba ben az önce siteye kaydoldum çünkü benim kızım aylardır bu kaka tutma olayından kurtulamadı ne yapacağımı şaşırdım üzüntümden kahroluyorum genel cerraha götürdüm ama fiziksel sorunu yok dedi yediklerini değiştir geçer dedi yinede çözemedim yarın çocuk psikiyatrına gideceğiz ne olacak bilmiyorum ama eğer bu konuda tecrübesi olan varsa bilmek istiyorum

hay allahh
    özeline dünya laf yazdım gitmedi iyimi
    al baştan bakalım
    geçmiş olsun öncelikle
    çok yoğundu bugün burası giremiyecektim ama böyle bir konuya kayıtsız kalamazdım (çeken biliiir )
    eser cim yok sanrım umarım tatildedir kızyla eşiyle sağlıklı ve keyfili bir tatil yapıyodr umarım ki
    bende son dr durumlarını merak ediyordum çünkü
    neyse gelelim konumuza
    şubat ayında başladı bizim olayımız
    gitmediğimiz dr denemdiğimiz perhiz aklınıza ne gelirse bu yolda yaptık işte ama ııh olmadı devam etti sorunlar uykusuz sancılı günler gecelr ,benimd edahil olduğum ağlama seansları o ağldıkça acı ektkçe ben de ağladım çok ,lavmanlar (en sevimsiz halimizdi )
    gözünüzü kokutmim bunları zaten biliyosunuzdur hem
    deb..dat ve dup..lac tan da netice alamadık
    ama sevigili eser ciğimin önerisi ve dr umuznda onayı ile
    so..ol adlı şuruba başladık ,bu bilidğin vazelinin sıvı hali ,tadını sevmedi tabi hemde hiç ,ama türlü atrksyonlrla dvm edip bugnlere geldik ,tutamyaıp yaptı kaksını yaptıkça kendine güvni geldi ,geldkçe gene yaptı ama yazıldığı gibi kısa sürmedi tabi ,uzun ama sabır ve sevginle üstesinden gelebileceğin bir süreç ,korkma güçlü olmaya ona cesaret vermeye çalış seni benim bazen koyverdiğim gibi bitik görmesin ,üstelik fiksel bişeysi de yokmuş bu harika bi hbr çünkü bebek ilk doğduğunda ilk kaksında sorun yoksa eğer ciddi bir şey olmadığı atlatılabliceği anlmına geliyor yüksek oranda
    yavruna acil şifalr ,sanada bol sabır dilerim

SİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM...AYNISI BENİM BAŞIMDADA VAR OĞLUM HEP KABIZ 2 YADA 3 GÜNDE BİR YAPIYOR AMA NASIL YAPTIĞINI ANLATAMAM...DOKTORUNUZ BU İLAÇLARI VERİRKEN TEST YADA TAHLİL YAPTIMI YOKSA YAN ETKİSİ OLMAYAN BİR İLAÇMI?BENDE OĞLUMA KULLANABİLİRMİYİM ? İLACIN ADINI VEREBİLİR MİSİNİZ?
    VEREBİLİRİM DİYOSANIZ aydan-y@hotmail.com ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ...

TEŞEKKÜR EDERİM...