2. Sayfa - Toplam 42 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 418 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Çiğdem

Banka havalesi kabul ediyorlar..35 Milyon üstü kargo bedava ben genelde bundan faydalanıyorum.
    Ayrıca kredi kartına taksitte yapıyorlar vade farksız..

Esra

Esra unutma yayınevini de yaz olur anlattın kadarı ile bayağı hoşuma gitti acaba kaç yaş için.....

Fusun'a

Sevgili Fusun,

Daniel'de kitaplarla hic ilgli degildi ama biz yine de ona sadece resimleri olan kartondan yapilmis kitaplardan almistik.

Kitaptan ona "bak bu kucuk kiz burada ne yapiyor, annesine yardim ediyor, cilek topluyor, kedi nerede goster" gibisinden bir suru sorular soruyorduk. Boylelikle nesneleri de tanimis oluyor.
    Yazisiz sadece resimli kitaplari almani tavsiye ederim simdilik.

Sevgiler,

Füsun

Füsun neye ilgi duyduklarını biraz da önlerine sunarak anlıyorsun.
    Mesala Sude aldığım sesli kitaplardan "Sevimli Hayvanlar" dan çok "Müzik Sevgisi" kitabını daha çok seviyor önce onu alıyor.... Bebekli bir sayfası var o sayfayı açıp bebek, mama, nenni falan diyor..
    Demek isteğim sen ilgisini çekebilecekleri al biraz da anlat beğenirse oynar yok beğenmezse yapacak birşey yok onun tercihi ve ilgili alanı farklı demekki umarım kısa sürede bunu keşfedersiniz....
    Sevgiler..

5. fusun

Lara pek hevesli , ben de
    emre konuşmaya başladı mı ? mesela önce sen ona resimleri anlatacaksın sonra o sana resimleri anlatmaya başlayacak . asla uzun uzun cümleleri okuma ben de okusam Lara uçarak yanımdan kaçıyor
    renkli kitaplar + öğretici kitaplar diye 2 ye ayırıyorum ben . biraz renkli resimli masallara bakıyoruz , sonra eğitici olanlara . kelime dağarcığını çok geliştirdik bu kitaplar ile . eğer tr den kitap alabiliyorsan ilk olarak ya-pa ilk kitaplarım ve net yayınları 18/24 ay sözcükler ve hayvanlar . emre nin erkek olmasını gözönüne alırsak önceliği hayvanlar ve taşıtlar konularına vermelisin derim . daha ilgisini çeker sanırım . biraz sabırlı ol sevecektir . şimdi artık biz abarttık hadi herkes kendi kitabını okusun yapıyorum . ikimiz de kendimizinkini okuyoruz .
    bu yaklaşık upuzunnnnnn 2 dakika falan sürüyor

Re: Kitap forumunu çocuklar için de yapalım mı ?

tabiki tontişim,

madem aramızda çocuk ziyaretçilerimizde var neden olmasın.

sevgilerimle...

7. Re: Kitap forumunu çocuklar için de yapalım mı ?

merhaba çiğdem...
    galiba remzi kitabevinindi.. giysilerim, oyuncaklarım v.b. gibi 4 kitap vardı.. sayfaların içinde saklı resimler vardı.. oğlumun çok ilgisini çekerdi küçükken.. (artık kitapla hiç ilgisi kalmadı diyebilirim... ev kitap dolu bir türlü ilgisni çekemiyorum..) en son abc.nin benim ilk kitaplarım serisinden poldi ve arkadaşlarının maceralarını aldım.. oldukça eğitici bir seri ..sayılar, şekiller, renkler, kavramlar... hepsini öğretmeye yardıımcı bir kitap... (ama maalesef çok tuzlu)

çOk iyi düşünmüşsün.Ben geçen hafatasonu manisadan birermilyona kuşe kağıda basılmış birkaç seri aldım soyut kavramlar,somut kavramlar,şekiller,gibi çok güzel kitaplar onları okuyoruz resimlerine bakıyoruz.Çok eğlenceli tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Emre,

Daha çok küçük bence o daha çok resimlere ve hareketlere ilgi duyar sanıyorum.Ben oğlum için boyama kitapları alırdım dönüp yüzüne bakmazdı sonra sonra 3 yaşında ilgi duymaya başladı sen kendini üzme o ne zaman hazır olursa yanına oturup bakar kitaplara.

Merhaba,

İlkokul cağında Cocuğu olanlar için iki kitap;
    ikisini de Deniz Cok severek okudu...

- "Burun"- Yazarı: Nikolay Gogol-Turkcesi:Erdal Alova- Yayınevi:Gentaş AŞ.

- "Küçük Prens"-Yazarı:Antoıne De Saınt-Exupery-Turkcesi:Fatih Erdoğan-Yayınevi:MaviBulut Yayınevi

Bu iki kitabı bende buyuk bir zevkle tekrar okudum.

Sevgiler
    Yeşim