1. Sayfa - Toplam 42 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 418 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Çocuklarımız için tavsiye edeceğimiz kitaplar

ne dersiniz arkadaşlar ,
    diğer forum bana çok yararlı oldu kitap seçimim için .aynısını çocuklar içinde ayrıca yapsak . hepimiz çocuklarımız için yeni aldığımız kitapları tavsiye etsek ya da aman almayın paraya yazık desek . olmaz mı ? geçen gün ayşegül sesli kitaplar dedi .biraz altına yazdık ama o gün de kaldı . ben sürekli olsa diyorum diğer kitap forumu gibi .
    ve ilk kitabı tavsiye ediyorum . remzi kitapevi - altın saçlı kız . fiyatı 7.5 milyon .
    1-3 yaş için . kalın karton sayfalar ve kumaştan elleyerek tanıması için bölümler var . perde , kapı gibi . bunun yabancı markalarda vardı aynısı . fiyatı tabiiki çok uçuktu . bu yerlisi .
    hadi başlayalım mı ?

Re: Kitap forumunu çocuklar için de yapalım mı ?

Cok iyi fikir bence. Burada Turkce kitap bulmam imkansiz.
    Yazin gelince bir suru kitap almayi dusunuyorum Daniel'e. Kitaplara birden ilgisi artti su siralar.
    Burasi bana iyi fikir verir kitap alirken.

Sagolasin arkadasim.

Sevgiler,

Süper bir fikir....)

tavsiye ediyorum "Yumurtadan Kim Çıkıyor"

Karton kitap, yumurtlayarak çoğalan hayvanları, yumurta şekillerini, bebek hayvanları kartınları çekerek öğrenmelerini sağlıyor..

Bir de sürpriz kitap yani önce yumurtayı görüyorsun, sonra yana doğru çekince içinden hangi hayvana ait olduğu resmiyle beraber çıkıyor..

Kitabevini hatırlamıyorum akşam bakar ve unutmazsam söylerim...

Çok iyi fikir Çiğdem'ciğim........
    Bende Mert için YA-PA'nın Hayvanlarım, Giysilerim, Taşıtlar, v.b. büyük resimli tanıtıcı kitaplarını almıştım ama artık onların hepsini ezberledi, doğum gününden beride senin yollanış olduğun kitabı okuyoruz ama yeni kitaplar almak istiyorum........

ÇOK İYİ OLUR...TAVSİYELERİM...

Benden çok yaşayacaksın Çiğdem benimde aklımdan böyle bir forum açmak geçiyordu..
    Altın saçlı kız kitabını bende sipariş ettim ama henüz elime geçmedi...
    Aldığımız kitapları tavsiye etmemiz çok iyi olacak çocukların ne kadar hoşuna gidiyor onu anlayabileceğiz.
    Benim sipariş ettiğim kitaplar aşağıda;
    elime geçince detaylı olarak fikirlerimi yazarım..
    Ayrıca şunu da belirteyim daha önce Çiğdem'e de yazmıştım. Ben siparişlerimi www.yenisayfa.com adresinden verdim. Ve bu Altın Saçlı Kız kitabının fiyatı bu sitede 6 Milyon aklınızda olsun...

Minik Tavşan Parkta
    Beni Boya
    Ufaklıklar-Oyuncaklar-2-3 Yaş İçin
    Bir Çocuk Vardı
    Oyunlarla Öğreniyorum 1
    Çocuklar İçin Hayvan Hikayeleri 1
    Boyama Kitabı - Evimizdeki Hayvanlar 1
    Denizaltı Hediyeli Boyama Kitabı 1
    18 - 24 Ay İlk Adımlar Dizisi Sözcükler 1
    Çıkartmalı Renkler
    Altın Saçlı Kız

..

yapalım Çiğdemcim de çocuk yayınları aynı kitabı sürekli çıkaran yayınevlerinden çıkıyor.
    (cümleye bakınız)
    o yüzden sürekli olamaz bence...

herkes elindeki beğendiği veya almak istediği kitapları yazar ve biter gibi geliyor bana...

yani yazayım mesela :kaşağı/ömer seyfettin..bin yıldır falan basılıyor...

disney prenses masalları gibi...

anlatabildim mi acaba?

sürekli olması temennisiyle,hayırlı olsun..

Harika bir fikir Çiğdem,

Ben her ay kızıma en az iki kitap alıyorum ve bayılıyor onları okumaya, bu sayede bence daha çabuk konuştu ve bir sürü nesneyi hatırlayıp birşeyler anlatmaya başladı bile. Tavsiye ederim mutlaka...

Genelde karton olanları tercih ediyorum,
    Önerebileceklerim; "Sincaplar Yalan Söylemez", "Çizmeli Kedi", "Kırmızı Başlıklı Kız",
    Yayınevlerini bende hatırlamıyorum akşam bakıp ekleyebilirim, Fiyatlarıda 4-4.5 milyon arası değişiyor.

8. ayşegül

ayşegül ,

ben ayşegül serisinden 2 kitap aldım . nefisler aynı çcoukluğumuzdaki gibi.
    sude ye al , hem senin adın diye daha da sever .
    yenisayfa.com banka havalesi kabul ediyor mu ? ben kredi kartı ile ödemiyorum da .

18-24 ay hayvanları da al . o da çok güzel .

Maalesef Emre hala kitaplara ilgi gostemiyor.
    Acaba siz farkli bir yol mu izliyorsunuz.Napmami onerirsiniz?

10. minecim

tamam klasikler hep aynı değişmiyor .ama yeni çıkan kitaplar da var . mesela benim dediğim kitap daha yeni çıktı . umarım sürekli olur