1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

çok parçalı legolar

bir dönem daha serra küçükken o kadar çok biriktirmiştik ki legonun kendi setlerini

bi cinnet anında hepsi çöpü boyladı

ee oğlan büyüyor ona lazım artık
    eşim fiyatlarını az çok biliyor olmalı kii gerine gerine her yerde söylüyor Sibel topladı attı hepsini diye
    attıysam attım ne yanii bunca yıldır lafı sözü edilirmi artık

neyseeem şimdi oğlan için almalı biriktirmeli setleri
    seviyorda haspam
    ama evdekiler ucuz pazar malları
    legonun sitesine bakıyoom türkçe değil tek bakıyorum
    gg ye falan bakıyorum
    diğer sitelere

bUgün carrefour la d&R a baktık çok küçük setleri vardı
    en minik boyu 24 tl gibi birseydi toplamda 9 parçalı falan

ben istiyorumki daha minik ve çok parçalı setlerden olsun
    bulabileceğim bir adres
    mümkünse internetten satışı yapılan bir adresv armı bildiğiniz

teşekkür eder huzurdan ayrılırken iyi akşamlar dileriim

Re: çok parçalı legolar

Heheh sanırım evinde tam 10bin parça legoyu barındıran bir anne olarak önce benim yanıtlamam lazım

Biz genelde yurtdışından alıyoruz ama tr den de ilk başlarda(yurt dışındaki fiyat farkını keşfetmeden) zincir oyuncak mağazalarından alıyorduk..sanırım i.netten satışları da mevcuttur

unutmadan,lego da son nokta mindstroms nxt robotu biliyorsunuz,bunun yarışmaları da oluyor,eh ne olsa robot çağına giriyoruz..
    www.robotlar.com

uygarcik yazdı:

Heheh sanırım evinde tam 10bin parça legoyu barındıran bir anne olarak önce benim yanıtlamam lazım

Biz genelde yurtdışından alıyoruz ama tr den de ilk başlarda(yurt dışındaki fiyat farkını keşfetmeden) zincir oyuncak mağazalarından alıyorduk..

lego da son nokta mindstroms nxt robotu biliyorsunuz,bunun yarışmaları da oluyor,eh ne olsa robot çağına giriyoruz..
    yok bilmiyorum valla
    anlatırsan şekilli resimli mümkünse anlarım sanırım
    oğlan meraklı
    yap boz bulmaca türü şeylere
    Serra daki arşivi saklasaydım iyi olurdu ama cinnet anı işte nerden geleceği belli olmuyor

üstteki msg.ma eklediğim adrese gir bak,robotik deniyor resim eklemeyi beceremiyorum ben,adreste var resmi bak,istediğin gibi yapıyorsun parçalarla,beyni programlanabiliyor,oğlum insan şeklinde olanı yaptı ilk,programladı kendisi,ışık sönünce horluyordu,ellerini çırpınca da dans ediyodu..

elerinde gözlerinde algılayıcılar var karanlıgı nesneyi algılayabiliyor..

eşim bunu yapabilen çocukların ilerde 'robotik' konusunda önde olup,biradım önde gideceğini söylüyor..

bu seneki yarışmalar için okul takımına yaşı tutmamasına rağmen alındı ve istanbul a gitti.çok iyi bir sonuç alamadılar ama onun için muhteşem bir deneyimdi..
    siteden inceleyebilirsin..

eğer böyle bir merakı varsa bolbol destekleyin..

temalı olanlar pahalı gerçekten ama edip onları bir kaç kere yaptıktan sonra yapılı haldı bırakıp unutuyor, zaten bir sğre sonra hangisi hangisinin parçası karışacak diye ben de pek yanaşmıyorum tekrar bozup yapmasına.

ama gel gelelim dümdüz olanlarla çok daha fazla zaman harcıyor, kocamana bir kutu aldık, bir de taban...yapıp yapıp tekrar içine dolduruyoruz. karışma sorunu yok.
    hatta eşimin çocukluk parçalarını da annesinin evinden bulup getirdi, dhaa da çoğaldı.
    fakat hayran kaldım, ne standartmış ama, ne renkte bir fark var ne de boyunda. cuk uydular eskilerle yeniler

medip yazdı:
    temalı olanlar pahalı gerçekten ama edip onları bir kaç kere yaptıktan sonra yapılı haldı bırakıp unutuyor, zaten bir sğre sonra hangisi hangisinin parçası karışacak diye ben de pek yanaşmıyorum tekrar bozup yapmasına.

ama gel gelelim dümdüz olanlarla çok daha fazla zaman harcıyor, kocamana bir kutu aldık, bir de taban...yapıp yapıp tekrar içine dolduruyoruz. karışma sorunu yok.
    hatta eşimin çocukluk parçalarını da annesinin evinden bulup getirdi, dhaa da çoğaldı.
    fakat hayran kaldım, ne standartmış ama, ne renkte bir fark var ne de boyunda. cuk uydular eskilerle yeniler
    meriç bende temalı olanlara çok sıcak bakmadım
    ahh ahhhh Çetin in annesi mi saklamış
    bak simdi daha bi kınadım kendimii
    ben nerdeyse abartısız bi büyük çöp poşeti orjinal legoyu doldurup attım
    serdar kızmasında bana kim kızsıın

kızsın valla, evet annesi saklamış

hatta elektrikle çalışan raylı trenini bile saklamış, ara ısra kurup çalışıtırıyoruz onu da

uygarcik yazdı:
    üstteki msg.ma eklediğim adrese gir bak,robotik deniyor resim eklemeyi beceremiyorum ben,adreste var resmi bak,istediğin gibi yapıyorsun parçalarla,beyni programlanabiliyor,oğlum insan şeklinde olanı yaptı ilk,programladı kendisi,ışık sönünce horluyordu,ellerini çırpınca da dans ediyodu..

elerinde gözlerinde algılayıcılar var karanlıgı nesneyi algılayabiliyor..

eşim bunu yapabilen çocukların ilerde 'robotik' konusunda önde olup,biradım önde gideceğini söylüyor..

bu seneki yarışmalar için okul takımına yaşı tutmamasına rağmen alındı ve istanbul a gitti.çok iyi bir sonuç alamadılar ama onun için muhteşem bir deneyimdi..
    siteden inceleyebilirsin..

eğer böyle bir merakı varsa bolbol destekleyin..
    bakındım biraz verdiğin linke
    anladığım kadarı ile grup olarakmı yapmaları gerekiyor öyle ise okulda kimse ebedi yanaşmaz böyle bir fikre paraçıkacak ceplerinden diye

ben biraz daha inceleyimm

YAF bu robotlar için fazla küçük değilmi Erkan
    ne bileyiiim
    kablolar falan
    hani mazallah elektrik falan çarpar yanlış bağlar ben yanında olmam

ps. daha okuldaki proje ödevlerini bile doğruy adoğru biz yapıyoruz da

S.E.S yazdı:
    YAF bu robotlar için fazla küçük değilmi Erkan
    ne bileyiiim
    kablolar falan
    hani mazallah elektrik falan çarpar yanlış bağlar ben yanında olmam

ps. daha okuldaki proje ödevlerini bile doğruy adoğru biz yapıyoruz da

erkan kaç yaşında?

benım oğluma mindstroms u alalı 1 sene oldu,önce yapamam dedi,2ay yanaşmadı,sonra kendine güven geldi,aldı ve 2gece oturup o insan figürünü yaptı,hem de yardımsız.biz şaştık kaldık o zaman,sonra eşimden de programlamayı öğrendi,şu anda büyük ve küçüğün birer tane var ufak 6.5yaşında daha pek alakalı sayılmaz ama büyük 9yaş o çok istekli hatta şuanda blundugumuz odada ikisiniki de yengç gibi değişik bir şekilde yapılmış bekliyor programlamayı ne zamandır canları istemedi