dün akşam benim adıma ablama bir mesaj gelmiş kamerayı açsana demiş ben normalde kamera filan açmasını istemem ablam şüphelenmiş hemen bane geldi biz alt katta oturuyoruz. sen msn demisin dedi hayır değilim dedim hemen yukarı çıktık ablam burcu benim yanımda sen kimsin manyak dedi canım sıkıldı evde şifrenizi çözdüm merak etmeyin yine girebilirsiniz kırmadım dedi manyak demeyin sizinkinide çözerim dedi çıktı gitti. sonra başka birisi geldi beni nerden buldunuz eklediniz facebook ve msn şifremi kırmışsınız dedi bende ben sizi tanımam etmem benim şifremi çözmüşler onlar yapmıştır dedim ve o kişiyi engelledim ve hemen şifremi değiştirdim ama bir saat sonra ne msn ye nede facebooka giremedim şifremi kırmış ama ilginç olan bu kadar kısa sürede yeni şifremi nasıl bulup kırdı ve ben şimdi ne yapacağım facebookta bir sürü resim var onalrı bir yerlerde kullanır diye endişeleniyorum ve yeni adres alsam bile kimsenin adresini ezbere bilmiyorum ki nerden bulucam o kadar insanı off ya nerden buldu beni msn ye şifremi unuttum diyorum şifreniz adresinize gönderildi diyor ama adresin şifresini kırdılar nasıl girip bakıcam?