3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Son gelişme ,artık son noktadayım. eşimden ayrılacağım ....o kadar kızgınım

Yasko yazdı:
    elif74 yazdı:
    Kızı etkilemek için pahalı bir yere götürdüler diye kocandan mı boşanıyorsun? Boşanınca ne olacak sanıyorsun? Sen oğlunla geçinmeye çalışırken kocana buldukları yeni hatunu etkilemek için sahana gidecekler.
    Şimdiye kadar yazdıklarında eşinin sana yaptığı kötü birşey yoktu. Bunlar için yuva yıkılmaz. Madem pasif bir insan, bu durumu lehine çevir. Surat yapmayı bırak, gönlünü al ve en kısa zamanda AİLESİNDEN UZAKLAŞIN. Onların dümenine giren seninkne de girer.
    Ben İzmir'e yerleştikten sonra çok şey yaşadım. Yıllarca hayal kırıklılıklarımın ve dargınlıklarımın hareketlerimi etkilemesine izin verdim. Bunu kendine yapma. İnan eşin değil sen zararlı çıkarsın. Duygularınla değil mantığınla hareket et, uzun vadeli düşün, sen kazançlı çıkacaksın. Sana benden abla tavsiyesi
    Ya Elif düşünüyürumda, o kadar maddi sıkıntı, yokluk yaşadılar boşanmanı b sini düşünmediler, iş buldular herşey yoluna girdi bebekleri oldu, şu olanlara bak çok üzülüyorum niye bu aileler böyle ne istiyorlar, niye kimse empati yapmıyor, yani anlayın işte kız surat asıyo, kavga etmeye başladılar, evliliklerinde sorun oluyosunuz,biz artık torunumuzu büyüttük bizden bu kadar diyip gitmek niye bu kadar zorr
    Yasemincim biz İstanbul'da 14 yıl gül gibi geçindik, birlikte neler yaşadık neler atlattık. Çocukduk yav tanıştığımızda.
    Onun için diyorum ya şöyle biraz uzaklaşsalar eminim problemler çözülür. Ama evi ayırmak yetmez çift otobüs mesafesi şart Hatta farklı şehir olsa daha da iyi olur.

hepsini al karşına konuş.eşini annesi ve babasını...yaptıkları davranışların seni ne kadar incitiiğini,üzdüğünü birbir anlat!
    eşin bence hiçbirşeyin farkında değil..senin sesin çıkmadığı için annesini haklı görüyor..onun söylediklerine inanıyor!
    yuva mı yıkmaya çalışıyorsunuz siz diye de belirt!
    eşine de ya onlar gidecek bu evden ya ben de!şimdi anneme gidiyorum oturun düşünün bu dediklerimi de çık evden!
    boşanmak çok kolay!ya sonrasııııııııı..iyi düşün!öfkeyle kalkan her zaman zararla oturur arkadaşım...bi hakkını ara bakalım..
    içindekileri döktükten sonra da eşin değişmezse yol ver gitsin o zaman!

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

ne diyeceğimi bilemedim allah yardımcın olsunemelcim

4. Re: Son gelişme ,artık son noktadayım. eşimden ayrılacağım ....o kadar kızgınım

Emel`cigim bosanmak cozum degil. Esinle birbirinizi seviyorsunuz. Lutfen hepiniz biraraya gelip konusun. Hersey konusmakla cozulur.

canımıniçi yazdı:

hiç komik değil bence :-x gerçekten zor bir durum.ancak yaşayan bilir.birde ortada masum bir bebek var.

ama hak alınır verilmez sözüne de yüzde yüz katılıyorum.dişini göstermezsen iyi niyetli olmaya çalışırsan ,eşin olsun ,ailen olsun daha çok eziyor

pitlipitonpakize yazdı:
    bosayacagim kelimesini cok kullanmak yalama yapiyor,
    tipis tipis geri dönmeside var

hak verilmez , alinir
    aileden kocadan bile
    Emelcim sen kocanı seviyorsun öncedende güzel iletişiminiz varmış başkaları için yuvanı yıkma.değmez yani.emin ol üzülmeyeceklerdir.

senin önceliğin çekirdek ailen olsun.bunun içinde bir an önce onlardan kurtulmaya bak.benim eşimde ailesine çok düşkündür,incitmek istemez.
    senin beğenmediğin davranışı eşin daha tolere edebilir.annesi sonuçta emeği var üzerinde.o insanları hiç bir şekilde değiştiremezsin,sende daha fazla sinirlerini harap etme tatlım.

biliyorum ikinizinde işi yok.onlara mecbursunuz ama annenlerden falan destek alsanız en azından eşin iş bulana kadar.parasal yönü bir şekilde halleder ve evi ayırırsanız eminim herşey yoluna girer.annesini kötülemeden ,yaşamanızın mümkün olmadığını , böyle giderse ayrılmak zorunda kalacağınızı belirt eşine.ve emin ol giderde.bir sürü evlilik böyle sebeplerden yıkılıyor.

hiçbir erkek annesinin kötülenmesini istemez ,savunmaya geçer.sende olsan öyle yapmazmısın?

seni seviyorum hayatım ,ayrılmak istemiyorum ama hayatımız mahvoluyor,özel hayatımız kalmıyor,onlar olmadan önce iyiydik birbirimizi kırmıyorduk.
    beni kendini düşünmüyorsan çocuğumuzu düşün ,falan de.
    onu sevdiğini ama eşini düşünmesini ,önceliğinin eşi ve çocuğu olması gerektiğini. biraz zaman ver düşünmesi için.

umarım herşey yoluna girer.gerçekten çok üzüldüm.

ve bir nasihat daha .olur ki onlardan ayrılmayı başarırsan ,bir daha birarada oturma .sebep ne olursa olsun.aile işlerinede kesinlikle karıştırma.baştan taviz verirsen sürekli onu isterler.eşin fedakar ol ,güleryüz göster,suyuna git deyip seni suçlayacaktır.ailesi onlara tavır yapıyorsun diye suçlayacaktır.hiçbirine ezdirme kendini.senden ve çocuğundan daha değerli hiçbir şey yok şu dünya da bunu düşün.
    neden kizginlik ikonu?
    sende mi yalama yaptiranlardansin?

dis mis diye yazmissin,
    disle insan kendini ifade edemez(mesela dis gicirdatilir) ve takibinde insanlar sahsi anlayamazlar, sonuc hir gür olur
    insanlarin birde dilleri vardir, bu dil bazen beyinle iletisime gecip kullanilabilir,
    sonuc dislerden daha iyidir

Seviyesiz insanlar sanırım

düşme seviyelerine

eşine sahip çık öfkeni ondan çıkarmaya çalışma kadının aranıza girmesine böylece izin vermemiş olacaksın

7. Re: Son gelişme ,artık son noktadayım. eşimden ayrılacağım ....o kadar kızgınım

pitlipitonpakize yazdı:

dis mis diye yazmissin,
    disle insan kendini ifade edemez(mesela dis gicirdatilir) ve takibinde insanlar sahsi anlayamazlar, sonuc hir gür olur
    insanlarin birde dilleri vardir, bu dil bazen beyinle iletisime gecip kullanilabilir,
    sonuc dislerden daha iyidir

Kara kara kartallar karlı iyi tarlalar ararlar

hayat senin hayatın,diğerleri gibi idare et demeyeceğim,mutsuzsan boşa gitsin..
    ama buraya yadıysan boşanmayacaksın demektir..

Blog Girişleri
    1

yasadiklarin kolay degil ama aile yüzünden de bosanilmaz diyorum ben Allah kolaylik versin hayirlisi olsun

Blog Girişleri
    1

canom yazdı:

hayat senin hayatın,diğerleri gibi idare et demeyeceğim,mutsuzsan boşa gitsin..
    ama buraya yadıysan boşanmayacaksın demektir..
    canom bosanmak öle kolay olmuo gecen hafta bende bosaniodum bak hala burdayim