Arçelik A.Ş., yeni ürünü “Buharika” ile kimyasal madde kullanmadan hijyenik temizlik sağlıyor.
Tüketicilerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini çeşitlendiren Arçelik A.Ş., yeni ürünü “Buharika” ile kimyasal madde kullanmadan hijyenik temizlik sağlıyor. Sadece buhar kullanarak temizlik yapan Arçelik Buharika’yı, mutfak ve banyodan cam ve perdelere, bisikletten otomobile kadar her yerde kullanmak mümkün

Yarattığı yenilikçi ürünlerle hem ürün yelpazesini genişleten hem de tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan Arçelik, yeni ürünü buharlı temizleme cihazı Buharika’yı piyasaya sundu. Hiçbir kimyasal madde kullanmadan sadece buharla hijyenik temizlik ve deodorizasyon sağlayan, bebek ve çocuk odalarından otomobile, her türlü zemin ve döşemeden panjur ve jaluzilere, cam ve perdeden çiçeğe ve mücevherlere kadar birçok farklı yüzeyde 100 derecenin üzerinde buhar sıcaklığı ile gerçek temizlik sunan Arçelik Buharika, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Sadece buhar gücü kullanan ürün, omuzda taşınabilme özelliği, ve fırça, sünger, keçe, cam silici, mikrofiber havlu, üçgen fırça gibi aksesuarları ile temizliğe, devrim sayılabilecek bir hız kazandırıyor.

Bebek ve çocuk odalarında hijyen

Arçelik Buharika, 100 derecenin üstünde buhar sıcaklığı ve farklı eşyalar için özel fırçaları ve püskürtücüleri ile bebeklerin mama sandalyesi, mama kabı, biberon ve oyuncaklarını temizlerken kimyasal maddelerin zararlı etkilerinden koruyor.

Banyo ve mutfak duvar fayansları, Buharika’nın buhar gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arınıyor. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartıyor ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak ortadan kayboluyor. Bu işlem gerçekleştirilirken mutfaktaki mikro organizmalar da büyük ölçüde ölüyor ve kötü kokular yok oluyor.

Arçelik’ten buhar devrimi

Evde cam, zemin, döşemeler ve perdeler gibi farklı alanlarda kullanım imkanı sağlayan Arçelik Buharika, otomobillerin motorunu, jantları, koltukları ve bisikletleri temizlerken de büyük kolaylık sağlıyor.

Temizlik esnasında uygun aksesuarla temizlenecek yere buhar püskürtmek ve ardından da kuru bir bezle ya da Buharika’nın uygun parçalarıyla silmek yeterli oluyor.

Olay budur arkadaşlar
dün çok yakın arkadaşımdan aldım denedim harika birşey.

Fırın içini temizledim ilk günkü gibi pırıl pırıl oldu.
Meriçççççç derz aralarına çözüm istiyordun yaa derz aralarındaki kiri söküp atıyor gözlerimle gördüm fayans siliyor cam siliyor dün muftak camını sildim sadece buhar verip kuru bezle siliyorsun bu kadar.
Küvetleri ve duşakabin temizliğinide güzel yapıyor en ince yerlere bile buhar püskürtüyorsun güzelce çıkarıyor.

Daha ne duruyorsunuz gidin alın bana dua edin