3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: telefonunuz ne marka

Iphone'u yeni sattim,cok sukur,igrenc bir telefondu.
    Ben wifi,3g ve iyi kamerasi olan bir telefon ariyorum,Nokia 6700 veya 6720 (idi sanirim) sevdim ama biseyi eksikti sanirim wifi idi ama fiyati uygundu,
    E75 guzel ama kamerasi dusuk,N86 ozellikler iyi tipi kayik.
    Sen once istedigin ozellikleri topla,resmi websitelerinde istedigin ozellikleri bir arada barindiran telefonlari kiyas sansin var,fiyatlarini da bak ona gore karar ver.

Ayris yazdı:
    Bir cep telefonundan beklentin nedir, önce beklentilerini belirle sonra model konusunu düşünebilirsin
    Çok doğru , akşam için iki kap yemek yapanı varsa alayım. Yoksa benim takoz yeter bana.

son 3 yıldır erıcsson kullanıyorum çok memnunum,şimdi yeni modelini beğendim onun piyasaya çıkmasını bekliyorum...

4. Re: telefonunuz ne marka yeni alacak olsanız ne olsun istersiniz

Benim de almam lazım.

Bugün bir arkadaşım aradı,mesaj atıyorum ikide bir niye yanıtlamıyorsun diye,gelmedi ki dedim,gelen birkaç mesaj var,onda da ya numara yok,ya mesaj.

Sen ne alacaksın bilmem de,ben en ucuzundan alacağım bir tane.

5. Re: telefonunuz ne marka yeni alacak olsanız ne olsun istersiniz

Bu tür elektronik eşyalar bence şans işi

hepsi aynı şu ana kadar bir sürü marka kullandık

ailece eşimin bir nokia sı var 5 yıldır kullanır

hala sapasağlam oğluma bu arda 3 tane nokia alındı

2 tanesi 2 ay kullanmadan arıza yaptı şimdi samsung

aldık bakalım nekadar gidecek ama benim samsung 1 ay

sonra tamire gitmişti yani pek umutlu değilim

bu arada ben 2 tane nokia eskittim bu saydığım telefonlar

eşimin telefonundan sonra alınanlar yani ama onunki hala

sağlam yani benim diğeceğim o ki

markanız ne olursa olsun

şansınız iyi olsun

bool şanslar.

Re: telefonunuz ne marka yeni alacak olsanız ne olsun istersiniz

İlkokul birinci sınıfta okuyan çocuk, okuldan çıkar çıkmaz çırak olarak çalıştığı dükkâna gidiyor, yerleri siliyor, ustasına çay dolduruyordu... Gece geç dönüyordu evine. Avluya açılan bir kapı bir şato kapısından farksızdı. Çocuk, ayak parmaklarının ucuna kalkıp mandala uzansa da dilini aşağıya çekecek güç cılız kollarında yoktu... Yorgun çırak, kapının eşiğine oturuyor ve sokaktan kendisine yardım edecek bir gece bekçisinin ya da sarhoşun geçmesini bekliyordu... Zaman makinesi icat ve bana tarihte yalnızca bir güne gitme hakkı verilse hiç düşünmeden o çocuğun önünden geçmek isterdim. Beni görünce sevinecek ve şunları söyleyecektir. 'Abi ben terzi çırağıyım. Ustam işten geç bıraktı... Gücüm yetmiyor... Şu kapının mandalını açsana! ..' Gülümserdim... Saçlarını okşardım, diyeceğim ama başında mutlaka 5 numara traş vardır! .. Açardım kapıyı... O da 'Sağ ol abi' der ve yorgun bedeniyle avlunun karanlığında kaybolurdu gözden... Ben de derdim ki ardından:
    "Sen sağ ol baba! .. Hayatta bana açtığın tüm kapılar için sen sağ ol! .."

Sunay AKIN...

Blog Girişleri
    1

Sony Ericsson W995 buda benim telefonum dogum günü hediyem cok güzel ne ararsan var fazlasiyla hemde tavsiye ederim

8. Re: telefonunuz ne marka yeni alacak olsanız ne olsun istersiniz

Gülzade yazdı:
    Sony Ericsson W995 buda benim telefonum dogum günü hediyem cok güzel ne ararsan var fazlasiyla hemde tavsiye ederim
    Benim de dogum günü hediyem bu ve tam istedigim gibi bir telefon cünkü bu defa sürgülü acilan kapaklilardan istemistim.. Bayagidir telefon piyasasini takip etmemistim ama bu ilk bakista hosuma gitti.. Fotograf cekimi 8mp, hafiz karti 8gb.. Müzik kalitesi harika yani fotograf makinesi, Mp3 ve telefon bir arada.. Dediginiz gibi hersey fazlasiyla düsünülmüs..

ben şuan samsung sgh-d880 çift hatlı kullanıyorum 3g falan uğraşamam normalde nokia cıyım ama onun çift hattlı olanı olmadığı için mecburen aldım ama memnunum güzel telefon

ne alaka
    pitlipitonpakize yazdı:
    İlkokul birinci sınıfta okuyan çocuk, okuldan çıkar çıkmaz çırak olarak çalıştığı dükkâna gidiyor, yerleri siliyor, ustasına çay dolduruyordu... Gece geç dönüyordu evine. Avluya açılan bir kapı bir şato kapısından farksızdı. Çocuk, ayak parmaklarının ucuna kalkıp mandala uzansa da dilini aşağıya çekecek güç cılız kollarında yoktu... Yorgun çırak, kapının eşiğine oturuyor ve sokaktan kendisine yardım edecek bir gece bekçisinin ya da sarhoşun geçmesini bekliyordu... Zaman makinesi icat ve bana tarihte yalnızca bir güne gitme hakkı verilse hiç düşünmeden o çocuğun önünden geçmek isterdim. Beni görünce sevinecek ve şunları söyleyecektir. 'Abi ben terzi çırağıyım. Ustam işten geç bıraktı... Gücüm yetmiyor... Şu kapının mandalını açsana! ..' Gülümserdim... Saçlarını okşardım, diyeceğim ama başında mutlaka 5 numara traş vardır! .. Açardım kapıyı... O da 'Sağ ol abi' der ve yorgun bedeniyle avlunun karanlığında kaybolurdu gözden... Ben de derdim ki ardından:
    "Sen sağ ol baba! .. Hayatta bana açtığın tüm kapılar için sen sağ ol! .."

Sunay AKIN...