2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: çay makinası???

Çay makinem yok,edemeyeceğim.

Çaydanlıktaki tadı veriyor mu o makineler Tülin?

2. Re: çay makinası???

bana arzum hediye gelmişti bir tarafı ketil diger tarafı çay makinası kullandımmı de hayır çayının tadi olmuyor ketıl tarafı çok iyi

Re: çay makinası???

Ben daha once arceligin celik olan modelinden kullandim eskittim..

Sonra tekrar bir tane arcelik aldim lal serisi alt ust cam.. Cok shik ama cay cok kaynarr olmuyor.

Simdi alsam yine arceligin inox serisi olan celik caydanligini alirim. Biz her gece mutlaka demleriz..

Cayin lezzeti onemli bizim icin.. Celikte daha lezzetli oluyor..

4. Re: çay makinası???

Annem Arzum kullaniyor.. Dayim ise Beko´nun celik cay makinesini aldi, ikisi de cok memnunlar.. Dayim ekstradan su kaynatici (kettle) da almadi (kapaklari var), böylece hem bangodaki yerden tasarruf hem de bir tasla iki kus durumu..

Arzum çaycı var bende günlük kullanım için çok rahat.
    kahvaltı günleri için arçelik semaver'de aldım iki,üç yıl önce,arkadaşlarla toplanınca salonda masanın yakınına bir yere takıyorum ,icabında herkes kendi servisini yapabiliyor ama günlük kullanım taraftarı değilim..
    kayınvalidemde tefal var..adından başka bişeyi yok,onpara etmez...Çayı hiç sıcak tutmuyo,kaynatmıyo sürekli

Blog Girişleri
    1

TEFAL Keyif Çayı Paslanmaz Çelik Çay Seti 1.7 lt

Detay Bilgisi

Keyif çayı sayesinde rengiyle, kokusuyla ve gerçek tadında çay demleyebilmek artık çok pratik ve güvenli
    Türk çayı ve çözünebilir kahveden, ıhlamura kadar tüm sıcak içecekleri hazırlayabilir, ısıtarak sıcak tutabilir ve çıkabile kardonlu şık tepsisi ile sevis yapabilirsiniz.
    Isı ayar düğmesi sayesinde suyu ısıtırken, istenilen sıcaklığı seçebilme imkanı sağlar.
    Demlenen çayın rengini görebileceğimiz cam demlik, tek başınada kullanılabilen hızlı ve güvenli su ısıtıcı ve çıkabilir kordonlu servis tepsisinden oluşan keyif çayı ile çay yapmak büyük zevk
    Diğer Özellikler

Çay rengini görme imkanı veren cam demlik
    1, 2 lt. kapasite
    Geniş kapasiteli paslanmaz çelik süzgeç
    Güvenlik için kilitlenebilir kapak
    Seviye göstergeli ergonomik tutma sapı
    Tek başına da kullanılabilen su ısıtıcı
    2200 Watt
    1, 7 lt. kap
    El yakmayan dış yüzey
    Kireç tutmayan paslanmaz çelik kaplama gizli rezistan
    360 derece dönebilen kablosuz kullanım
    yıkanabilir kireç filtresi

bu sene bunu aldim ben cokta memnum tavsiye ederim

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

arzum felix ısrarla şiddetle tavsiye ederim
    hatta tavsiye etmiyorum
    direk gözün kapalı git al

8. Re: çay makinası???

Gülzade yazdı:

TEFAL Keyif Çayı Paslanmaz Çelik Çay Seti 1.7 lt

Detay Bilgisi

Keyif çayı sayesinde rengiyle, kokusuyla ve gerçek tadında çay demleyebilmek artık çok pratik ve güvenli
    Türk çayı ve çözünebilir kahveden, ıhlamura kadar tüm sıcak içecekleri hazırlayabilir, ısıtarak sıcak tutabilir ve çıkabile kardonlu şık tepsisi ile sevis yapabilirsiniz.
    Isı ayar düğmesi sayesinde suyu ısıtırken, istenilen sıcaklığı seçebilme imkanı sağlar.
    Demlenen çayın rengini görebileceğimiz cam demlik, tek başınada kullanılabilen hızlı ve güvenli su ısıtıcı ve çıkabilir kordonlu servis tepsisinden oluşan keyif çayı ile çay yapmak büyük zevk
    Diğer Özellikler

Çay rengini görme imkanı veren cam demlik
    1, 2 lt. kapasite
    Geniş kapasiteli paslanmaz çelik süzgeç
    Güvenlik için kilitlenebilir kapak
    Seviye göstergeli ergonomik tutma sapı
    Tek başına da kullanılabilen su ısıtıcı
    2200 Watt
    1, 7 lt. kap
    El yakmayan dış yüzey
    Kireç tutmayan paslanmaz çelik kaplama gizli rezistan
    360 derece dönebilen kablosuz kullanım
    yıkanabilir kireç filtresi

bu sene bunu aldim ben cokta memnum tavsiye ederim
    ben bu urunun metal ınox olanı var bu modelını tavıye etmem alrsan cunku ıkıde bır ketledekı suyu kaynatman gerekıyor benım kı yanı metal olanda oyle bırsey yok ketıldada suyu sıcaklıgı ayarı var kesınlıkle tefal onerırım ben cok memnunum

tek geçerim bende bu var......
    çelik oldugu için herhangibir koku falanda yok......
    bildiğin çaydanlık çok memnunum 3senedir kullanıyorum..........,
    tavsiye ederim.........

10. Re: çay makinası???

6 yıldır çay makinesi kullanıyorum çokta memnunum.6yıl önce arçelik tiryaki çay makinesi almıştım,2 yılda bozuldu,tamire gitti geldi 1 yıl daha kullandım,düğmesi atmıyor sürekli bozuluyordu,arçeliği tavsiye etmem.Sonra Arzum marka aldım,lila rengi olanından yanında kahve makinesi hediyeydi cezve şeklinde olanından ikisindende çok memnunum.Tavsiye ederim.Fakat şu varki,üzerinde demlik olarak cam demliği var ben günlük kullanım için üzerine porselen demlik aldım,çay daha güzel oluyor sanki,kalabalık misafir gelince cam üstü ile demliyorum.Çay makinesi ile çay çok daha çabuk oluyor ve ayrıca çay çabuk bayatlamıyor diye düşünüyorum.(satıcı olsam bu kadar anlatılırdı herhalde )