1. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Artik uyu be kizim!

Cooook yorgunum,pilim bitti bitecek

Geceleri yatagina koydugum an ciglik cigliga agliyor,geri aliyorum kucagimda uyutuyorum,tam yatagina koyuyorum bi daha basliyor,yanina koydugum t shirt'um vs ise yaramiyor.10 gun oncesine kadar her gece 2 saate yakin kucagimda sallamak zorunda kaldim,sabah ezanlarini dinliyorduk artik,o kadar sinirim bozuluyor ki bi yandan pi$pi$layip bi yandan agliyorum artik.
    Bir gece yanimda yatirdim,ilk 1-2 gun kesintisiz uyudu,ohh dedim,yatagina koyayim usulca ama yatirdigim an yine ciglik cigliga.Yataga geri aldim ama inanilmaz huzursuz bir uykusu var,360 derece yatagin icinde donuyor abartisiz 5 dakikada bir kendini oradan oraya atiyor uyanik gibi.
    Zaten ynaimda oldugu icin uyuyamiyorum,gozum ustunde ama artik gercekten bittim.Yatagina alissin dedim 45 dakika aglattim,yok yok yok.Dis desen degil,hasta desen cok sukur o da degil,ac degil.
    Niye boyle,gorseniz uyumuyor savasiyor geceleri,arada en az 1 kerede tam anlamiyla uyanip yine kucak muhabbetimiz var.
    Gece mesai gunduz mesai,ne zaman biter bu,yorgunluk,uykusuzluk,sinir hersey tavan yapti bende,gunduz de uyuyabilen insan degilim ki biraz dinleneyim

Re: Artik uyu be kizim!

bitecek

tarih veremesem de bitecek

selaycım kızın karyolasını yatağının yanına koysan parmaklıklarını da çıkarsan el ele uyusanız

yastık kullanıyormuusn?

kullanıyorsan kaldır kullanmıyorsan da bir yastıkla uyutmayı dene (bebek yastığı değil ince pamuk yastık)

olmadı çingen beşiği kur

Karyolasi yanimda ama derdi benim.Gozunun onunden ayrilmayacagim,gunduz uykusunda bile su an yanimda uyuyor,yatagina yukari cikarirsam olmadigimi farkettigi an cigliklar atarak aglamaya basliyor.
    Yastikla uyutmadim hic,o kadar donuyor ki ustundeki battaniyesini bile kafasina dolamayi basardi gecen gece,oof Aylin abla 8 ay oldu buyuyor gececek derken beter oluyor

selaycım seni anlıyorum nilsuda sürekli ağlıyordu ama 6ay bitti........
    tık kesildi gece uykusu falan hep düzenlendi umarım kısa sürer daha sakin hepimiz geçirdik ne yapalım.......
    onlarında bi huzursuzluğu vardır belki rüya görüp korkuyorlar yanımızda olunca rahatlıyorlar ben hep öyle düşünürdüm...........
    sabrettttttttttttttttttttttttt

Selay gececek bugünler tabikide,o da büyüyecek. Simya nın gazı falan olmasın?
    Duru nunu gazı var iken aynen bunları yapıyordu inan.
    Acaba yedirdiğin birsey dokunuyor olmasın. Veya üzerine çok mu kalın giydiriyorsun.Yattığı yer sıcak mı ?
    sabır diliyorum sana,
    öperim ikinizide...
    nuray

6. Re: Artik uyu be kizim!

Çaresi yok gibi aslında bekleyeceksin başka bir huy edinene kadar Bir ara gece 3,5 da kalkar 2 saat oynamadan da yatmazdı sonra sabah 5 te uyanmaya başladı ve bunun gibi bir kaç değişiklik daha şimi çok şükür ayağımda sallıyorum gerçi ama olsun (bu arada yaklaşık 8 aya kadar kendi uyuyordu ayak modası da bundan sonradır) uyutuyorum 2 defa süt içiyor gece ve tekrar uyuyor

türkiye'de bebeklerin hatta yetişkinlerin rahat uyuması için damla yada çay var...eğer orda da varsa birde ondan denesen

ayyucegok yazdı:
    Çaresi yok gibi aslında bekleyeceksin başka bir huy edinene kadar Bir ara gece 3,5 da kalkar 2 saat oynamadan da yatmazdı sonra sabah 5 te uyanmaya başladı ve bunun gibi bir kaç değişiklik daha şimi çok şükür ayağımda sallıyorum gerçi ama olsun (bu arada yaklaşık 8 aya kadar kendi uyuyordu ayak modası da bundan sonradır) uyutuyorum 2 defa süt içiyor gece ve tekrar uyuyor
    3,5 aya kadar kendi kendine uyumayi ogretmistim,muthis rahattik,sonra bir takim degisiklikler oldu ve sonuc ayakta sallaniyor.Geceleri kucak ise yaramazsa ayakta da salliyorum ben de.
    Rahat uyusa bir nebze belki oh diyecegim ama 5 dakikada bir yatakta kendini oradan oraya atip kafasini parmakliklara vurup,basliga vurup duruyor uykusunda.

kraliçenin_annesi yazdı:
    selaycım seni anlıyorum nilsuda sürekli ağlıyordu ama 6ay bitti........
    tık kesildi gece uykusu falan hep düzenlendi umarım kısa sürer daha sakin hepimiz geçirdik ne yapalım.......
    onlarında bi huzursuzluğu vardır belki rüya görüp korkuyorlar yanımızda olunca rahatlıyorlar ben hep öyle düşünürdüm...........
    sabrettttttttttttttttttttttttt
    Cok ozeniyorum gece uykusu duzgun olan cocuklara.Masallah diyeyim aman Nilsu'ya da bozulmasin cocugu duzeni
    Umarim bizimki de cabuk biter Gamze.

NU®AY yazdı:
    Selay gececek bugünler tabikide,o da büyüyecek. Simya nın gazı falan olmasın?
    Duru nunu gazı var iken aynen bunları yapıyordu inan.
    Acaba yedirdiğin birsey dokunuyor olmasın. Veya üzerine çok mu kalın giydiriyorsun.Yattığı yer sıcak mı ?
    sabır diliyorum sana,
    öperim ikinizide...
    nuray
    Butun ihtimalleri gozden gecirdim ama kacirdigim bir sey mi var diye dusunup duruyorum iste Nuray,bilmiyorum ki.
    Ben de sizi opuyorum,az kaldi gorusecegiz