Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

kilitlendiği için buraya yazmak zorunda kalıyorum(?)

Yeşim Hanım eğer muhattabınız öneriyi yapan 'ben' isem , benim de forumu tekrar görmeyi talep ediş sebebim yazdığım gibiydi-
    eğer "Forumu geri koyayım da, uye olan , olmayan, olacak olan kişilerde okusun" böyle bir rahatsızlık hissediyorsanız, bu ;
    'sitede ilaç ismi vermek yasak' başlıklı forumda yazdığınız (ne yazık ki şu an görünmeyen) 'malum site ile biz farklıyız zaten karşılaştırmak bile saçma '
    yorumunuz ile tamamen zıt bir hissiyat...

ancak forumu geri getirmemenizi saygıyla karşılıyor, bu durumda doğal olarak benim ve benim gibi birçok üyenin düşüncesinin 'Özlem arkadaşımızın haklılığı' yönünde olacağını da mantıklı bulacağınızı düşünüyorum..

Not: Bir forum sitesinden ziyade bir blog a dönüşen sitenin ziyaretçi girişine kapalı olması gerektiğini düşündüğümü tekrar dile getirmek istiyorum..

Re: kilitlendiği için buraya yazmak zorunda kalıyorum(?)

katılıyorum...

özellikle bu söylemlerine:

==ancak forumu geri getirmemenizi saygıyla karşılıyor, bu durumda doğal olarak benim ve benim gibi birçok üyenin düşüncesinin 'Özlem arkadaşımızın haklılığı' yönünde olacağını da mantıklı bulacağınızı düşünüyorum..==

ancak forumu geri getirmemenizi saygıyla karşılıyor, bu durumda doğal olarak benim ve benim gibi birçok üyenin düşüncesinin 'Özlem arkadaşımızın haklılığı' yönünde olacağını da mantıklı bulacağınızı düşünüyorum..

üyeler öyle düsünse ne olur?

atacenksen yazdı:
    katılıyorum...

özellikle bu söylemlerine:

==ancak forumu geri getirmemenizi saygıyla karşılıyor, bu durumda doğal olarak benim ve benim gibi birçok üyenin düşüncesinin 'Özlem arkadaşımızın haklılığı' yönünde olacağını da mantıklı bulacağınızı düşünüyorum..==
    Bir şeyi anlamıyorum!

"bu site güzel değil, falanca site daha güzel" diye düşünen birileri neden hala burda durur?!
    ben gerçekten böyle düşünüyor olsam, değil yazmak için, bakmak için bile uğramazdım.

ayrıca, en basit nezaket kuralı gereği, burda bu görüşü dile getirmek en azından AYIPTIR!

yani düşünenize, size misafir gelmiş birisi, başka misafirlerinizle birlikte otururken kalkıp "ay şekerim nazlı hanımın evi de, ikramları da burdan çok daha güzel. Hadi kalkın oraya gidelim" dese ne hissedersiniz ve ne yaparsınız. "Hadi bakayım naş naş. nazlı hanımlara gidin lütfen bir daha da evimin önünden bile geçmeyin lütfen" demez misiniz. (eğer tekme tokat evinizden dışarı atmayacak kadar nazik ve sakin biriyseniz tabii)

Eğer siz de gerçekten o arkadaşınız gibi düşünüyorsanız Burda ne işiniz var. GÜLE GÜLE !!!

handevrem yazdı:
    Yeşim Hanım eğer muhattabınız öneriyi yapan 'ben' isem , benim de forumu tekrar görmeyi talep ediş sebebim yazdığım gibiydi-
    eğer "Forumu geri koyayım da, uye olan , olmayan, olacak olan kişilerde okusun" böyle bir rahatsızlık hissediyorsanız, bu ;
    'sitede ilaç ismi vermek yasak' başlıklı forumda yazdığınız (ne yazık ki şu an görünmeyen) 'malum site ile biz farklıyız zaten karşılaştırmak bile saçma '
    yorumunuz ile tamamen zıt bir hissiyat...

Not: Bir forum sitesinden ziyade bir blog a dönüşen sitenin ziyaretçi girişine kapalı olması gerektiğini düşündüğümü tekrar dile getirmek istiyorum..
    bu açtığınız forumu hiç açılmamış sayıyorum -bu seferlik- ve size "Site veya forum yöneticisi, bir konuya, tartışmaya müdahale edip "artık bu konu kapanmıştır" diyorsa, mesaj yazarak konu tekrar açmanın" banlanma sebebi olduğunu bir kez daha hatırlatıyorum.

bakınız; Hepinizin onayladığı üyelik sözleşmesi
    Bu site çocuklarımız, aile, insan ile ilgili sorunların paylaşılacağı, çözüm bulmaya çalışılacağı bir ortam olarak kuruldu. Hiçbir şekilde bir ayrım yapmaksızın, her renkten, her görüşten, her dinden, her ırktan, her cinsiyetten insanların, bu çerçevede bir araya gelebilmesi ve annecocuk.com’lu olmanın ayrıcalığını yaşayabilmesi için, kullanıcılarımızın uyması gereken bir takım kurallar koyduk. Bunlar;

- Kullanıcılarımız, karşısındaki kişilere saygılı davranacak ve karşısındaki(leri) incitecek, onlara hakaret edecek yaklaşımlardan kaçınacaktır.

- Annecocuk.com’da yazacağımız yorumlarımızda , yazılarımızda hiçbir sekilde siyasi ve dini propaganda yapılmayacaktır.

- Başka kaynaklardan alıntı yaparak birşeyler yazıyorsak, yazdıklarımızın kaynağı belirtilecektir.

- Site veya forum yöneticisi, bir konuya, tartışmaya müdahale edip "artık bu konu kapanmıştır" diyorsa, mesaj yazarak konu tekrar açılmayacaktır.

- Her tedavi hastaya özeldir ve hekimler dışında, kimsenin bir hastaya ilaç önermesi hem doğru değildir hem de istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sitemiz içersinde ilaç ve tedavi önerilmeyecektir.

- Doktorlarımız ayrılmış bölümlerimiz, sizlerin sorularınıza, o konunun uzmanı site doktorlarımız tarafından cevap ve bilgi verilmesi için açılmıştır. O konunun uzmanı bir doktor olsanız bile, o bölümlerdeki sorulara cevap, yorum yazmamalısınız.Yazdığınız taktirde silinecektir.

- Forumlarımızdan tanımadığınız kişilerin; gönderdiği "tanışalım mı" türünden Özel mesajlarına kesinlikle cevap vermemeli, silmemeli ve site yönetimine hemen bildirmelisiniz.

- e-maillerinize alakasız mesajlar gelmemesi için; Kullanıcı Ayarlarında, ”Diğer kullanıcılar e-mail adresimi görebilsin” seçeneğinin işaresiz olması gerekmektedir.
    Bu tür istenmeyen ve tehlikeli mesajlar gelmesini en aza indirmek için, burada, ne de başka bir sitede e-mail adresinizi, telefonunuzu, adresinizi v.b. bilgilerinizi açıkça yayınlamamalısınız. Yayınladığınız taktirde olusacak rahatsızlıklardan site sorumlu tutulamaz.

- Sitemizin herhangi bir yerinde aktif katılımı bulunan bir üyemizin, üyeliğinin iptali söz konusu değildir.

- Bu kurallara uymayan, sizi rahatsız eden bir konu veya kişi olursa, bunu forum alanlarına taşımayıp, site yönetimine bildirmeniz gerekmektedir.

- Annecocuk.com, yazılan mesajları herhangi bir nedenle taşıma, kapatma, değiştirme veya silme hakkına sahiptir.

- Site yönetimi sizden yukarıda yer alan Forum Kurallarını dikkate almanızı ve kesin olarak uymanızı bekleyecektir.

- Chat, özel mesaj v.b dahil, bu site içinde yazdığınız yazıların tamamının birer log dosyası olarak kopyalarının saklandığını; Mesajların orijinalleri silinse/değiştirilse de, kopya kayıtlarının saklandığını bilmelisiniz. Site yönetimi bu kayıtları gerekli gördüğü zamanlarda veya şikayet halinde incelemektedir. Bu site içinde yazdığınız hiçbirşeyin, gizli veya kişiye özel olmadığını biliyor va kabul ediyorsunuz.

Kuralları kabul ediyorsanız "Onaylıyorum" seçeneğini işaretleyip formu kaydedin.

Bu şartları kabul ettikten sonra annecocuk.com kullanıcısı olabileceksiniz.