3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Toplam 30 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Herkese selam.Ben Aytekin.5yaşında bir kızımız var.Adı Ece.Yaklaşık 2senedir Beylikdüzünde ikamet etmekteyiz.Açıkçası kızıma okul arayışlarım nedeni ile anneçocuk.com a üye oldum.Beylikdüzünü garip ve çarpık bulduğum için burada devlet okulu düşünmüyoruz.Laik ve çağdaş eğitim veren bir özelokul tercihimizdir.Bakırköy veya bahçeşehirde ulaşılabilir olduğu için düşünülebilir.İyi bir okul nedeni ile ikametimizi değiştirebiliriz.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.(mev in okullarnı öneririmisiniz?)

2. Re: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Merhabalar herkese.Okullar açılmasına rağmen mecburen oğlumun okulunu değiştirmek zorunda kalacağız Bahçeşehir veya Esenkent civarında bildiğiniz iyi bir devlet okulu var mı?Bahçeşehir veya Esenkent de ya da oralara yakın bildiğiniz iyi bir devlet okulu var mı?Oraları henüz bilmediğim için o bölgeyi tanıyanlar varsa tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.Teşekkürler

3. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Merhaba,

Uzun zamandan beri okuyucu olarak bu forumu takip ediyorum. Günhan koleji, Denizatı ve Çevre Koleji üçlüsünün arasında kaldım. Çevre kolejini beğeniyorum fakat ücret yönünden yüksek buluyorum. Denizatı ile ilgili hem olumlu hem olumsuz yorumlar duydum onun için kafam karıştı, Günhan Kolejine giden arkadaşlarımın çocukları var genelde memnunlar fakat sosyal activiteleri nerdeyse hiç yok? Çocukları bu okullara giden arkadaşlar kendi görüşlerini yazarlarsa çooook sevinirim

4. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Merhabalar,

Benim oğlum şu anda Anabilim kolejine gidiyor. Oğlumun aldığı eğitimden, öğretmenlerinin verdiği ilgiden, ve sosyal imkanlarından memnunum. Biz de zamnında Denizatını araştırmıştık, ama ilkokul için kontenjanları yoktu! Galiba Sadece kendi anaokullarından öğrenci aldılar (veya cok daha erken başvurmak gerekiyor). Deniz atını düşünüyorsanız, en kısa zamanda onlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Sevgiler...

5. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Merhaba, ben de Büyük Çamlıca Koleji'nin eğitiminin çok iyi olduğunu duydum ve okula görüşmeye gittim. Fiziki şartları çok iyi çocukların teneffüslerde stres atabilecekleri yeşil alanları çok fazla. Herşeyden önemlisi büyük çocuklarla küçük çocuklar ayrı ayrı binalarda eğitim görüyor, kampüsünde 3 tane binası var, sınıf mevcutları düşük, butik bir okul birebir eğitim veriliyormuş. Fiyatlarıda uygun bu sene oraya kayıt yapmaya karar verdim. Tavsiye ederim.

6. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Ataşehir bu konuda çok şanslı gerçekten oradaki okullar oldukça iyi

7. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Arkadaşlar modafen okulları ile ilgili bir fikriniz var mı?yorumlarsanız cok sevinirim.

8. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

anadolu yakasında Ataşehir den rahat ulaşım sağlayabileceğimiz bir devlet okulu yada uygun bir özel okul. önerebileceğiniz bir okul var mı?

9. Cool Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Alıntı bulgul1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anadolu yakasında Ataşehir den rahat ulaşım sağlayabileceğimiz bir devlet okulu yada uygun bir özel okul. önerebileceğiniz bir okul var mı?

Merhaba, Çevre Koleji'ni araştırmanı öneririm, hem gidiş geliş için uygun, çocuğun hayatı yollarda geçmiyor, hem de eğitim hedefiniz yüksekse harika derim. Bizzat ben de Ataşehir'deyim, ve Çevre'de okutuyorum çocuğumu. Çok memnunuz.

10. Cevap: İlköğretimle ilgili "TAVSİYELER" Forumu

Biraz geç gördüm ama yine de yazmak istedim. Ataşehir’de oturuyorum ve 2 oğlum var. Biri 7. Sınıfta, 2 sene önce Adıgüzel İlköğretim Okuluna vermiştik. Çok memnun kaldığımız için bu sene küçük oğlum da burada 1. Sınıfa başladı. Okul başlaman önce okullu oluyoruz diye, 1. Sınıf velilerine bir etkinlik düzenlediler. İkinci çocuğum olmasına rağmen, değişen sistem vs. nedeni ile çok endişeliydim. Çok yararlı bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ederim. Çok güzel bir okul.