1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Neden Gerçekten Gerektiğinde Yanında Olmazlar

Çok zor bir durumdasınız, şiddetle en yakınınza ihtiyacınız var ve o yok.

Ne sinir bir durum...

İnsan bazen paylaşmak, destek almak istiyor. Ama yok, herşeyi kendin göğüsleyeceksin. Haklı olmana rağmen fırçaları da...

Bazen bıkıyorum bu hayattan a dostlar...

Sanal aleme atılmış anlamsız bir dert yanma forumu olmasın lütfen...

Az geyiküstü olabilir. Pilavüstü kuru gibi...

Re: Neden Gerçekten Gerektiğinde Yanında Olmazlar

Zor dönemlerimde yanımda kimse yoktu. Arkadaş dost, hiçbiri...
    Çocuğun derdine derman olmuyor. Ona anlatamazsın. Hoş anlatsam da anlamazdı...
    Burası iyi geldi bana Nilgün. Çirkin itham ve olaylara rağmen. Çirkin ithamlar üzerken güçlendirdi. Destekler dikleştirdi. Burasını psikolog gibi gördüm...
    Bizler senin onlarca özel psikologunuz aslında.
    Yaz... Saçma sapan gelebilir sana, salla takma yaz yine de.
    Ertesi gün yazdım küçük düştüm diye eyvahta deme.
    Hepimiz kadınız. Bugün sana yarın bana.
    Seni anlamayan davul olsun emi

böyle böyle güçleniyor insan, hatta bunun altından da kalktım diyerek kendinle gurur duyuyorsun belki daha çok seviyor ve aferin kız sana diyorsun

didem72 yazdı:
    böyle böyle güçleniyor insan, hatta bunun altından da kalktım diyerek kendinle gurur duyuyorsun belki daha çok seviyor ve aferin kız sana diyorsun
    +1 Didem'e

nerdogan yazdı:

İnsan bazen paylaşmak, destek almak istiyor. Ama yok, herşeyi kendin göğüsleyeceksin.
    Benim tanımım şöyle;

"Bir hayvan gibi kendi yaralarımı yalayarak iyleştiriyorum..."

İşte sırf bu yüzden terapiste gitmek istiyorum. Uzuuun uzuuun içimi dökmeye o kadar ihtiyacım var ki..
    Benzetme biraz garip olabilir ama kabızlık gibi birşey bu. İnsan zamanla içinde birikenleri çıkarmak istiyor, yanında birini bulamayınca da patlama noktasına geliyor.

Biz ne güne duruyoruz?
    Anlatırsan dinleriz.

guzelim bu geceki hediyem bu!
    gule gule kullan yakinindakini ararken.

doktor hanım biz o zor durumu yaşadık biraz azalsada zorluk hala yaşıyoruz.eşim kendi iş yeri varken herkese yardım ederdi gencecik elamanlarını iş güç sahibi yaptı.
    kim bir sıkıntıya düşse tanıdığımız olan veya olmayan duysun hemen yardımına koşardı.
    herkesi toplayıp yemeklere gezmeye götürür kimseye hesap ödetmez kimsenin elini cebine sokturmazdı.
    o kadar cömert ve iyi bir insandır.düğünlerde eğlencelerde herkes ilk bizi çağırırdı çünkü eşim en değerli takıları takar hediyeleri alırdı.
    ben alışverişe gitsem duyan herkes benimle geliyordu çünkü eşim hepsinin parasını ödüyordu.sonra işleri bozuldu krizden iş yerini kapayıp ara vermek istedi.bu sırada kardeşi hayatımıza girdi.ağbi paran bekliceğine bana ver çok iyi bir iş yapıcam dedi.
    ben eşime verme kardeşin sözünde durmayan biri dedim ama beni dinlemedi.olsun oda iş sahibi olsun dedi.sonuçta parasını alamadı .başka alacaklarınıda alamadı.o sırada tekstil öldü diye kendide iyi bir iş yapamadı ve çok üzüntü yaşayıp bir deri kemik derlerya öyle zayıfladı.
    işte biz bu durumları yaşarken eşimin bizim etrafımızda dört dönen insanlar hepsi yok oldu.
    evimizde hiç yalnız kalamıyoruz derdim.işlerimiz bozulunca niye aramıyor sormuyolar demeye başladım.böyle basit gibi yazıyorum ama çok zor günlerdi.çocuklarımda çok çekti iyi niyetimizden.
    bende çok üzüldüm bir tanede iyi insan olmazmı dedim.ama yokmuş.hepsi yalancı ve kötüymüş.
    mesela burda cemileyi çok seviyorum.o çok doğru birine kızsada yüzüne sölüyor herkes görüyo.ben bundan sonraki hayatımda üzülceğimi bilsede bana doğruları söyleyen arkadaşlar dostlar istiyorum.
    ama şuda varki kafamı yastığa rahat koyuyorum.o kötüler nasıl rahat uyuyor bilmiyorum.
    çünkü ben kimseyle menfaat için yada yalandan konuşmam.bazen iyiki bu sıkıntıları yaşamışız diyorum yoksa ölene kadar onları dostumuz sansaydık ne acı dimi.ömrümü boş insanlarla geçirmiş olucaktık.sende üzülme boşver en önemli çocuğun ve sensin.kim kötülük yapıyorsa aslında kendine.hayattanda bıkma kötü insanlar için.bak benim başımda hala var ve ben artık çocuklarım için hayata daha sıkı sarılıyorum.en azından onlar tamamen hayatlarını kursun doğru bir şekilde diye.
    nerdogan yazdı:
    Çok zor bir durumdasınız, şiddetle en yakınınza ihtiyacınız var ve o yok.

Ne sinir bir durum...

İnsan bazen paylaşmak, destek almak istiyor. Ama yok, herşeyi kendin göğüsleyeceksin. Haklı olmana rağmen fırçaları da...

Bazen bıkıyorum bu hayattan a dostlar...

Sanal aleme atılmış anlamsız bir dert yanma forumu olmasın lütfen...

Az geyiküstü olabilir. Pilavüstü kuru gibi...

Bazı insanlar hayatı "solo" yaşıyorlar sanırım Dr'cum.

Tercihlerimizin bizi getirdiği bir sonuç mudur ?
    Kader denilen bir çizgi midir ?
    Diğer insanların önceliklerini, kendi önceliklerinin, önüne almaya alışmış insanların makus talih midir ?

Bir çok cevaplar verilebilir bu sorular karşılığında.

Ben artık aramadığım için, ara sıra bulduğumda çooook seviniyorum.