8. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu
Toplam 90 sonuçtan 71 ile 80 arasındakiler gösteriliyor.

Re: ARKADAŞIMIN EŞİ ARKADAŞIMI ALDATIYOR....

Eğer ben arkadaşının yerinde olsam bilmek isterdim sonradan bildiğini ve bana söylemediğini öğrensem o arkadaşımı silerdim.Ama ben arkadaşımın eşini görsemde söyleyemem şuan arkadaşımı eşinin aldattığını öğrendim ama gidipte nasıl derim.Kadın bilsede ayrılacak durumda değil ee benim söylemem sadece o evliliği dahada çıkılmaz bir hale sokacak o yüzden susuyorum.

Desen olmaz demesen olmaz.Mine'ye katılıyorum bir evliliğin dışarıdan görünüşü bazen bizi yanılta bilir.

Size bir olayı anlatmak isterim.Bir komşum vardı eşi bunu aldattı bir başka kızla çıkıyordu bunu sonradanm duymayan kalmadı artık komşumda biliyordu.Herkes adamı suçladı eşi çok güzeldi bakımlı allah var dört dörtlük bir eşti diyebiliriz.Ama gel gelelim bir arkadaş toplantısında bu komşum cinsel hayatlarında ki bir sorundan bahsetmişti.Dışarıdan sorunsuz görünen bir evlilik aslında sorunluydu.Tamam adamın aldattması yanlış neden her ne olursa olsun bunu onaylamıyorum.Adam kadından ayrılmazdı 3 çocuğu vardı kadının bir mesleği yok ne yapacak bu cocuklarla.Ne olursa olsun kadının ayakları üzünde durmayı bilmesi gerekiyor

2. Re: ARKADAŞIMIN EŞİ ARKADAŞIMI ALDATIYOR....

bence arkadaşına değil de eşine söyle... hatta samimiyetin fazla değilse bile söyle.. onunla konuş.. ben olsam öyle yapardım.

Yazdiklariniz okudum ve Okuduklarim beni tekrar yazmaya itti ,basliyorum;
    Once Mine aklima geldi,daha dogrusu Mine nin komsusu...
    Bence su an mutsuzluguna oyle konsantre olmuski gercekleri goremiyor o kadin.Acaba evliligini surdurse basina neler gelecekti.Her aksam baska kadinlari opmus dudaklar tarafindan opulmek daha mi az acitacakti?Hayatini hep bilinmeyen kadinlarla paylasmayi kabullenebilecekmiydi gercekten?
    Sonra Baran bey ayni sey sizin yakin bir erkek arkadasinizin basina gelse,yani arkadasinizin esini bir beyle elele gorseniz,kuzenidir,amcasidir diye mi dusunurdunuz yine?Benim kanimca erkekelrin neredeyse 5100 e yakini yemez icmez hemen kanki(dogru mu soyledim bilmem)lerine durumu bildirirdi.Hicbir erkek boyle asagilanmayi haketmez cunku..
    Pek cok arkadas da"sen kotu olursun,kotu duruma dusersin" demis ya,bu soz beni hepten uzdu.DOSTLUK demek bence arkadasini oncelikli tutabilmektir.Sadece kendini dusunmemektir.Ben uyarayimda isterse benden nefret etsinler kari koca.
    Gecici hevesse diyen arkadaslara hicbirsey soylemek istemiyorum zaten.Biz kadinlar boyle dusunursek ,bize mustehak zaten.
    Gecici heves diye birsey yoktur arkadaslar wake uuuppppp.
    Son olarak hayattaki herseyion bir sebebi olduguna inanirim be,bir yapragin dalindan dusmesinin bir sebebi,ruzgarin esmesinin bir amaci vardir.
    O an Gokce nin orada olup,o cirkinligi gormesininde tabii.

Bu konuda beni tek duraksatan sey arkadasimin iliskisine,hayata bakisi olurdu ,daha oncede acikladigim gibi.Ama yok nolursa olsun sessiz kalamaz ,dostumu kimsenin uzmesine izin vermezdim.

Derler ya karı-kocanın arasına şeytan bile girememiş diye..
    Bence söyleme derim arkadaşım.. Sonuçta bir evlilik yıkalacak. Belki adam sonra doğru yolu bulur...
    Veya da diyelim söyledin sonra arkadaşın ayrıldı... Ve ayrıldığına bir süre sonra pişman oldu.. Dedi ki: Belki de düzelirdi eşim...
    Bilemezsin ki aldatılmaya bakış tarzını belki düzelirse kabuledebilirim diyen biridir. Belki de asla aldatılmak asla kabullenilmez diyen birisi...
    Bence içinde sakla derim arkadaşım...
    Ve Allah'ım hiçbirimizin kimsenin başına böyle birşey vermez inşallah...

Re: SİZİN KALBINIZ FESATSA BEN NE YAPAYIMMM

Murat şıracı olarak erkek olmayı anlatmak istediğini anladım da espri olsun diye yazdım,evet kalbimiz fesat.

Re: neden olmasın

Ne kadar onemli oldugu kisiden kisiye degisir,ama iliskileri yalnizca mecburiyetten surmuyor,arkadasim deli gibi seviyor,Ha safmi desen oda degil.Sanirim cocuk isini biliyor.Ama uzerinden cok zaman gecti ve su an yanlarinda degilim,belkide hersey yolundadir simdi.

7. Re: ARKADAŞIMIN EŞİ ARKADAŞIMI ALDATIYOR....

merhaba

diğer arkadaşların da düşüncelerini okudum.. iyice düşündüm.. bence bunu arkadaşının bilmeye hakkı var. ben arkadaşlarımın bana söylemesini beklerdim... önemli olan bu olayı tarafsız bir şekilde söylemek, daha sonraki karar onların kararı...
    söylemek lazım diye düşünüyorum... eğer erkek bunu bunalımlı bir anında yaptıysa ve problemleri varsa, eşini gerçekten kaybetmek istemiyorsa bir şekilde eşine kendisini affettirir diye düşünüyorum... ve aralarında bir problem varsa bu vesileyle onu da çözmüş olurlar...sokakta elele dolaşabilecek kadar rahat bu işi yapıyorsa....

eşinin bilmesi lazım...ileride çok daha kötü olabilirler... yakın arkadaşınsa söylemelisin diye düşünüyorum....

Re: SİZİN KALBINIZ FESATSA BEN NE YAPAYIMMM

evet ya şaka yaptık sadece....

Bir karar verebildin mi Gökçe'ciğim?

Nasıl zor değil mi?

Ben her yorumu okuduğumda "evet doğru söylüyor" diyorum, ama yine de hangisinin en doğru olduğuna karar veremiyorum - her ne kadar söylerim desemde.

Son kararını bekliyoruz.

Bence en doğru kararı sen vereceksin. Arkadaşını tanıyorsun 'böyle bir durumdan nasıl etkilenir, çok zor durumda kalır mı' bütün bunların cevabını sen biliyorsun.

Ben olsam nasıl davranırdım bilemiyorum, bazı arkadaşlarıma direkt söyleyebileceğim gibi bazılarına da söylememeyi tercih edebilirim. Ama ben durum ne olursa olsun bilmek isterim.

Bundan çok daha kötü bir olayı yaşadım. Babamı gördüm başka bir kadınla. Günlerce ne yapmalıyım diye çırpındım durdum. Sonunda anneme söylememeye karar verdim. Çünkü annem hastaydı ve çok ağır bir tedavi görüyordu.
    Sonrasında annem boşanmaya karar verince sonuna kadar destek oldum.

Boşandıktan çok sonra söyledim anneme. Kızmadı ama keşke o zaman söyleseydin dedi.