Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Pırıl pırıl lavabolar...

Lavabolarınız her daim temizmidir?Sabahları telaşla çıkarız evden akşam gelirimki eşim traş olmuş ayna nokta nokta traş sabunu...ben aceleyle saçımı taramışım lavobonun kenarlarında saçlar...v.s...

eee akşamda gelip mutfağa dalıyoruz lavaboya sıra zor gelirdi bundan bir hafta öncesine kadar...

şimdi tuvalette dolapta bir fırça ,deterjan,cam sil ve bi tane cam bezi , banyoya ise ayrı fırça , deterjan , cam sil ve cam bezi bıraktım...

tuvalete girdiğimde lavaboya hemen fıs fıs deterjanı sıkıp fırçalayıp, temizliyorum ardından camsille aynamı temizliyorum ve çıkıyorum,

ikinci tuvalet ihtiyacında banyoya giriyorum hemen lavaboya iki fıs bi fırça ardından aynaya iki fıs bi bez temizleyip çıkıyorum......oh mis gibi öncesinde banyoya git fırçayı, deterjanı camsili al bez ayarla sil temizle tekrar yerine götür uzadıkça uzardı ondan haftada bir ancak temizlik görürdü lavabo ve aynalarım şimdi günlük pırıl pırıl...

sizde durumlar nasıl

tabi bu işlerden dolayı tuvalet faslı biraz uzuyor, ve içerden nerde kaldın naapıyorsun nidaları ile karşılanıyorsun...
    Konu Kızım_Aleynam tarafından (19 Ocak 2012 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Pırıl pırıl lavabolar...

En tahammul edemedigim seylerden biri aynanin pis olmasi, mutlaka silerim pislenince.
    Epeyce buyuk bir ayna var banyoda silmesi zor oluyor,bizimkileri uyardim pisletmeyin yoksa kendiniz silersiniz diye

Lavaboyu 2 gune bir silerim, genellikle temiz duruyor bizim lavabo (ya da ben farkinda degilken siliyorum garanti)
    Her yer icin ayri deterjan ve sungerlerim var, kolay oluyor.

Alıntı Kızım_Aleynam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lavabolarınız her daim temizmidir?Sabahları telaşla çıkarız evden akşam gelirimki eşim traş olmuş ayna nokta nokta traş sabunu...ben aceleyle saçımı taramışım lavobonun kenarlarında saçlar...v.s...

eee akşamda gelip mutfağa dalıyoruz lavaboya sıra zor gelirdi bundan bir hafta öncesine kadar...

şimdi tuvalette dolapta bir fırça ,deterjan,cam sil ve bi tane cam bezi , banyoya ise ayrı fırça , deterjan , cam sil ve cam bezi bıraktım...

tuvalete girdiğimde lavaboya hemen fıs fıs deterjanı sıkıp fırçalayıp, temizliyorum ardından camsille aynamı temizliyorum ve çıkıyorum,

ikinci tuvalet ihtiyacında banyoya giriyorum hemen lavaboya iki fıs bi fırça ardından aynaya iki fıs bi bez temizleyip çıkıyorum......oh mis gibi öncesinde banyoya git fırçayı, deterjanı camsili al bez ayarla sil temizle tekrar yerine götür uzadıkça uzardı ondan haftada bir ancak temizlik görürdü lavabo ve aynalarım şimdi günlük pırıl pırıl...

sizde durumlar nasıl

tabi bu işlerden dolayı tuvalet faslı biraz uzuyor, ve içerden nerde kaldın naapıyorsun nidaları ile karşılanıyorsun...
    2banyom bir de kucuk misafir tuvaletim var,hepsinin temizlik malzemesini icinde tituyorum ben de,daha kolay oluyor

Heryerde ayrı deterjan sünger,fırça vs. var.Ayrıca temizlik için zaman harcamam tuvalete girince temizler çıkarım.

aynalar için asprıng kullanıyorum su damlarından kurtuldum 3 gün tertemiz oluyor.

Bizim evde 4 tuvalet ve lavabo var..3 te banyo
    Bende en sonunda her birine camsil, bez, birde camasir suyu bulunduruyorum...yoksa isin icinden cikamiyorum

Alıntı IDEA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynalar için asprıng kullanıyorum su damlarından kurtuldum 3 gün tertemiz oluyor.
    aspiriksi yine bu sitede duyup almıştım aldığım gün çekyat ve halılarımı yıkadım ...gerçekten güzel bir deterjan aynalarda denememiştim...yarın yine alıp deniyorum...

En iyisi her banyonun malzemelerini ve deterjanlarını ayrı ayrı bulundurmak. Bir de ben havlu kapıt kullanıyorum. Elimi yıkadıktan sonra sıvazlarım lavaboyu o yüzden acele bir iş olmadığı sürece temiz duruyor.
    Yalnız eskiden beri takıntım genel bir yerde tuvalete girmişsem ve benden önceki kötü bırakmışsa, benden sonra giren benden bilmesin diye kabaca temizlik yapıyorum