Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
  1. cevre koleji atasehir anaokulu

Cevre Kolejinin hem anaokulu hem de ilkokulu ile ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Cumartesi gününe kadar karar vermem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler

2. Cevap: cevre koleji atasehir anaokulu

Benim 4 yasindaki oglum anabllimin suadiye anaokuluna gidiyor..kizimda ilkokul 2 ye..ben cok memnunum..filiz hanimada goruslerimi biraz once yazdim gercekten iyi bir okul..tavsiye ederim..5-6 bolgede anaokulu var..atasehirdeki ve cekmekoydeki anaokulu cok guzel..biz suadiyeye basladik arkadaslarina alisti diye atasehire alamadik.atasehirde oturuyoruz bizde..gecen sene bende cevre mi anabilim mi diye arada kalmistim ama cevreninde mudurunun anabilimin yolunu ayirdigi eski mudur oldugunu (mudurun kendisi bile bunu soylemiyor,cok tuhaf) ve anabilimi ve bilfeni taklit eden bir okul oldugunu ogrendigim icin orada okuyan arkadasimin kizi ve benim kizimi anabilime gecen sene birlikte yazdirdik..cevrenin binasi ve web sitesi bile bilfene benzetilmeye calisilmis..sonucta yeni sayilir 10-11 yillik bir okul..arkadasim anabilimin, cevreye gore cok daha onde ve profesyonel bir okul oldugunu soyluyor.anaokulunda ki yabanci dil,egitim programi,gorsel sanatlar ve yabanci ogretmenin okulda ABK dersi gercekten cok basarili..dikkate alin derim..

3. Cevap: cevre koleji atasehir anaokulu

Biz uzun zamandır Çevredeyiz, anaokulundan ilköğretime geçtik. İnanılmaz memnunuz, eğitimi öğrencilere verdiği değer, sosyal aktiviteler açısından ne bilfene ne de anabilime benziyor. Taklit vs konusuna katılmıyorum; gidin görün derim; aralarındaki farkları göreceksinizdir. Müdürlerinden en alt kademe çalışanlarına kadar çocuğumu bu okula verdiğime bin kere şükrediyorum. Ataşehirde iki tane anaokulu var; bizim zamanımızda sadece Erenköy vardı, biz de Ataşehir'de oturuyoruz; o zaman da olsa oraya verirdik şüphesiz.Yabancı dil konusunda Çevre isim yapmıştır, çocuklara hayatın içinden bir şey gibi öğretiyorlar, doğrusu da bu. Değişik eğitim metotları var. Gidin görüşün derim.

Cevap: cevre koleji atasehir anaokulu

önceden kısa bir süre ataşehir çevre okuluna oğlumu göndermiştim. oradan çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldık.1.5 yıldır Ataşehir piramit anaokulundayız ve çok memnunuz.kesinlikle tavsiye ederim.ingilizce ağırlıklı bir okul.öğretmenleri donanımı herşey dört dörtlük.bakmanızda fayda var.www.piramitanaokulu.com

Bu Konudaki Etiketler