2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: Çocuklarınız nerede yatıyor? 2 ayrı cins kardeşlerin odaları...

simay ın odası 2 yaşından bu yana ayrı. kendi odasında yatar ve bizim yatağımıza gelmez. mehmet olunca beşiğini simay ın odasına koydum, yanımıza almadım ki, 3 ü bir odada da yatıyorlar, ben burda yalnızım kaygısı yaşamasın diye. telsiz koyuverdiğim beşiğine. simay da hep ablalık yaptı kardeşine, aralarında tam 5 yaş var. mehmet 1,5 yaşına geldiğinde ise oturma odasını mehmete oda yaptım. çok rahat ettik, herkes kendi odasında yatar, sabah olunca bizim yatağımıza gelip 1 saat falanda bizimle yatarlar, hele haftasonu ise film bile izleriz yatakta, çok keyif alırlar..
    ben 2 ayrı cin çocuğun aynı odada, heleki aynı yatakda yatmasına kesinlikle karşıyım..

2. Cevap: Çocuklarınız nerede yatıyor? 2 ayrı cins kardeşlerin odaları...

Sana katılıyorum.Büyük oğlumun uzun yıllardır kendine ait odası var.Tek başına kalıyor.Bir kızım olsaydı ayrı bir odası olurdu.Aynı yatakta yatırmayı düşünemem bile
    Konu senveben tarafından (04 Şubat 2012 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

ben hangi yasta olursa olsun insanlarin kendilerine ait bir yerleri olmasindan yanayim.
    hatta cocuklarda cinsel kimlik gelisimi zamaninda cok daha onemli oldugunu soyluyorlar,
    burada amerikali askerlere lojman verirken ,belli bir yastan buyuk cocuklarinin her biri icin bir oda olacak sekilde ev veriyorlar (net yasi hatirlamiyorum ama sanirim 3). ayrica sivildeki evlerde de, kontrat yapilirken bu kurala gore davraniliyormus, en azindan bizim eyalette boyle, digerlerinde de var midir bu uygulama bilmiyorum.

Cocuklarim degil ama ben 4 kardeş aynı odada yattık. Abimle degil ama ablamla cekyati paylastim ayri oda istedigimde annem "evlen olur" demisti.

anasiyla babasinin arasinda bitiyo zirt pirt

Blog Girişleri
    1

Alıntı aynur-anneoldum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cocuklarim degil ama ben 4 kardeş aynı odada yattık. Abimle degil ama ablamla cekyati paylastim ayri oda istedigimde annem "evlen olur" demisti.
    biz de boyle buyuduk mirim..simdikiler prens-prenses oldular ba$imiza..

$artlar elvermese, pa$a gibi yatacaklar koyun koyuna, karde$ degil mi bunlar? birbirlerine mi sulanacaklar???

Alıntı Jemima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz de boyle buyuduk mirim..simdikiler prens-prenses oldular ba$imiza..

$artlar elvermese, pa$a gibi yatacaklar koyun koyuna, karde$ degil mi bunlar? birbirlerine mi sulanacaklar???
    aynen yaa bu hastalikli dusunceler beni mahvediyor,hani kendimi de ayri tutmuyorum haa benim de aklima geliyor olmicak isler,maffetti bizi bu muge damli pirogramlari.

offf.. yarama tuz bastınız..bu aralar en büyük problemim..65m2 evimde yılın sekiz ayı iki çocukla oturma odasında yatıyoruz..oğlum 4.5 yaşında ve cinsel kimliği ile ilgili çok meraklı..ve ben artık aynı odada yatmaktan çokkk rahatsız olmaya başladım.şu an oturduğumuz ev kayınpederimin evi.tek alternatif kiraya çıkmak..çıkalım dediğimde herkes çok saçma buluyor.kiraya vereceğiniz parayı biriktirip eve girin diyor daaa o zamana kadar oğluş büyüyor..arada babayla sarılsak bile dikkatli dikkatli izliyor...
    şu anki şartlarda böyle oldu ama imkanlar dahilinde ayrı cinsiyetteki çocukjlarımı mutlaka ayrı yatırır..iki kizim olsaydı da aynı odada paravan kullanırdım..zira kız kardeşlerin gece sohbetleri bir başka olurrrr..

9. Cevap: Çocuklarınız nerede yatıyor? 2 ayrı cins kardeşlerin odaları...

Bizde 4 kardeş aynı odada büyüdük karşılıklı 2 yatak vardı 3 kız bir erkek bazen korkar dördümüz aynı yatak da bile yatardık Hiçbirmizin ayrı odası olmadı evimzide epey büyük bir evdi aslında ama annem ayrı oda yapmadı kimseye..
    Gelelim bizim duruma bizimkiler asla ayrı oda istemiyorlar benim ev 2 + 1 onlara ait bir oda var yani 2 odada olsa ben ayırmayı düşünmüyorum Zaten asla birbirleri olmadan uyumazlar.. biri 10 biri 5 yaşında bakalım ilerde ne gösterir bilmiyorum..
    Şu sapkın düşüncelerden ve iğrenç haberlerden bende nefret ediyorum malesef TV lerde gazetelerdeki haberler yüzünden insan çocuklarına neyi nasıl açıklayacağını bile bilemez hale geldi..
    Konu OZİMER tarafından (06 Şubat 2012 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

ikisi aynı odayı paylaşiyorlar.

arada didişselerde birlikte olmaktan memnunlar...

Bu Konudaki Etiketler