1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bir yandan deli olduğumu düşünüyorum, bir yandan yapıyorum...

!5 günde bir temizlikçi alma olayına bir ay dayanabildim Ayda vereceğim 200 lira ile oo neler yaparım deyip, bu hafta almadım. Ama kardan sonra camlar buzlu cam kıvamına gelince, bugün oturdum cam siliyorum Bir yandan da kendime söyleniyorum, delisin, delisin sennnnn, diye iki gün sonra tekrar kar gelecek, ama ossunnnn çok kirli duruyor, dışarıyı göremiyorum, hem kirli camdan da kar seyretmenin ne zevki olur, dimi, dimi

Cevap: Bir yandan deli olduğumu düşünüyorum, bir yandan yapıyorum...

Alıntı Yeşim_Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    !5 günde bir temizlikçi alma olayına bir ay dayanabildim Ayda vereceğim 200 lira ile oo neler yaparım deyip, bu hafta almadım. Ama kardan sonra camlar buzlu cam kıvamına gelince, bugün oturdum cam siliyorum Bir yandan da kendime söyleniyorum, delisin, delisin sennnnn, diye iki gün sonra tekrar kar gelecek, ama ossunnnn çok kirli duruyor, dışarıyı göremiyorum, hem kirli camdan da kar seyretmenin ne zevki olur, dimi, dimi
    ver webmasterin eline bir bez, silsin camları dert ettiğin şeye bak

Alıntı maximum_moment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ver webmasterin eline bir bez, silsin camları dert ettiğin şeye bak
    Verecektim ama, bu ara işleri gercekten çok yoğun kıyamadım. Temizlikçi alma olayıma en çok o sevinmişti zaten, camları silmekten kurtuldu diye

Verecektim ama, bu ara işleri gercekten çok yoğun kıyamadım. Temizlikçi alma olayıma en çok o sevinmişti zaten, camları silmekten kurtuldu diye
    hehehe bu arada bizim kar forumu vardı ya...en son sayfada, 17. sayfada yani, 31 ocak tarihinde istanbul için kar tarihi vermiştim tutacak mı bakalımDDD

5. Cevap: Bir yandan deli olduğumu düşünüyorum, bir yandan yapıyorum...

inanmıyorum sana Yeşim

Dünde aklıma gelmiştin.Ne akıllı bi iş yaptı kurtuldu diyordum.Bunları söylerken ben bir yandan da temizlik yapmaya çalışıyordum

Alıntı maximum_moment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehehe bu arada bizim kar forumu vardı ya...en son sayfada, 17. sayfada yani, 31 ocak tarihinde istanbul için kar tarihi vermiştim tutacak mı bakalımDDD
    Ben de onu soracaktım sana, okulları tatil ettirecek kadar kar olarmı bu seferde İstanbulda?

Blog Girişleri
    1

bana da 15te bir geliyor, verdigim paraya senin kadar aciyorum valla...Cocuk okula baslasin temizlikci artik gelmesin diyordum ama bilemiyorum simdi sen boyle yazinca bir kere daha duisuneyim

zaten benimki camlari silmeye yetisemiyor, zamani kalmiyor (eli biraz yava$ sagolsun)

Ben de onu soracaktım sana, okulları tatil ettirecek kadar kar olarmı bu seferde İstanbulda?
    büyük bir ihtimal ile okullar tatil olabilir...
    istanbulun şu şekilde gelişebilir...
    yarın önce cephe sistemiyle yağmur başlar,sonra akşam saatlerinden sonra gece veya sabaha yakın(soğumanın hızına bağlı olarak)yağmur kara dönüşebilir, çarşambadan itibarende kar, yaklaşık olarak 4 gün..bu 4 gün içinde sea effect yağışlar..
    sea effect yağşlar şöyle anlatabiliriz: içi su dolu bir tencere, kapağı kapalı...kapak nemden dolayı su damlaları haline gelir,şimdi karadenizi tencere gibi düşün, gelecek sistemde havada denizin üzerinde kapak, nem yüklenince karadenizden, artık rüzgarın yönüne bağlı olarak, yağış bırakacak, bu 4 gün sonunda hava açar gibi olsa da tekrardan 2. bir sistem istanbulu etkileyebilir, yaklaşık olark 20 şubata kadar kar,soğuk belki arada güneş yüzünü gösterebilir,

tabi bunlar tahminden ibaret, akşam modelleri ve diyagramlardan daha net birşeyler söylenebilir...

Blog Girişleri
    13

özgür sen ne ara hava tahminci oldun yahu, rüyaya mı yatıyosun nedir? :-p

Alıntı NRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgür sen ne ara hava tahminci oldun yahu, rüyaya mı yatıyosun nedir? :-p
    yok bişey olduğum yok)))
    merak işte 1 aydır, haritalara bakıp(modeller) anlamaya çalışıyorum, bu modellerin bir kısmı 12 saatte bir bir kısmı da 6 saatte bir güncellenir, ve modeller 8/12 günlük tahmini hava olaylarının resmini çizer, ben her güncellemeyi kopyalaıp ayrı bir klasörde topluyorum, sonra arada ne gibi değişimler olmuş, neden olmuş anlamaya çalışıyorum,

şu forumda : http://www.annecocuk.com/showthread....durumu)/page17

31 ocakta yazdığım istanbulda bir daha ki yağacak kar- ın tarihini vermiştim..tutarsa sevincemDDD