Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Bu ürünü duyan bilen gören kullanan var mı?

Arkadaşım evinde benim daha önce kahve makinesi zannettiğim bir aleti göstererek " sana deli bir alet göstereceğim" dedi.

http://www.vorwerk.com/thermomix/htm...omix_tm31.html

Üstü resmen bir blender aleti gibi ama doğrama pişirme herşey bunun içinde oluyor. Mesela kek yapacaksınız bunun içinde malzemeleri hazırlıyorsunuz kızartma, fırında pişrimeyi falan sonra yapıyorsunuz ama çorba pişirme makarna vs. hepsi bu aletin içinde oluyor. Hatta üzerinde bir parça daha var aynı anda 2 yemeği bile pişirebiliyorsun.
    Bana " tavuğu mesela saatlerce suyun içinde haşlarsın bunda doğru sıcaklıkla doğru şekilde haşlıyorsun" dedi. Bezelye çorbası yapmış sanki bezelye köpüğü gibi muazzamdı.
    Fiyatı 900 euroymuş, Alman malı ve Türkiye'de yok. Ben aslında soğanı domatesi elde doğramayı seven bir insanım ama etrafı kirletmeden yemek yapılma olayını görünce hani vardır bazen hiç bir şey yapmak istemezsiniz ya da zoraki yemek yaparsınız da sürekli aşırı kaynatır veya yakarsınız bunda hız, zaman süre herşey düğme kontrollü.
    Türkiye'ye distribütör arıyorlar, içinizden biri olursa ben alırım

Cevap: Bu ürünü duyan bilen gören kullanan var mı?

ay ben sevmiyorum boyle aletleri yaa,yemek yapmak bazen oyk getirse de ozene bezene yapilicak bisey benim icin.
    at herseyi pisirsin sen de kariyim diye gez pehh!

Ay Füsun valla kimseye öyle saatlerce uğraşıyorsun diye kimse madalya vermiyor, 5 dk. içinde yeniyor bitiyor. Sen de yorulduğunla kalıyorsun.

Valla ben de öyle diyorum ama sonucta ahanda işte arkadaş çatır çatır önüme komplike yemekleri koyunca kalıyorsun öyle.
    Bir de ben ben yokken eşim yapsın diye düşünüyorum. O da yemek yapmayı sever ama biraz da dinlenmesi lazım , bu sefer basit şeylerle geçiştiriyor çünkü.

Alıntı rostovian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay Füsun valla kimseye öyle saatlerce uğraşıyorsun diye kimse madalya vermiyor, 5 dk. içinde yeniyor bitiyor. Sen de yorulduğunla kalıyorsun.

Valla ben de öyle diyorum ama sonucta ahanda işte arkadaş çatır çatır önüme komplike yemekleri koyunca kalıyorsun öyle.
    Bir de ben ben yokken eşim yapsın diye düşünüyorum. O da yemek yapmayı sever ama biraz da dinlenmesi lazım , bu sefer basit şeylerle geçiştiriyor çünkü.
    takiliyorum sana,al tabii
    ben kendim yemek isini gerceten onemsiyorum,zamanim da var buna tercih etmiyorum pek doldur herseyi pissin tarzi yemekleri.

Blog Girişleri
    2

güzel bir sistem ve türkiyede dispritörleri aranıyor dediniz.ben bu işi zevkle yaparım fiyatına göre kaliteli bir ürün hem zaman hamde para kazandıran bir sistem peki türkiyede satışını yapan varmı?benimle irtibata geçebirseniz menun olurum.

Bu Konudaki Etiketler