Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Hybrid View

Blog Girişleri
    2

waterbox yada su kutusu

merhaba arkadaşlar,ben ankarada waterbox su üretme sitemlerinin tanıtım ve organizasyon bölümünde satış müdürlüğü yapıyorum,türkiye genelinde 83.000 kayıtlı müşterimizle,kurumsal referanslarımız ile 81 ilde teknik destek ekibimiz,türkiye genelinde 1000 kişilik tanıtım gönüllülerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

ankara ve eskişehirde bulunan arkadaşlar;sizleri mekanlarınızda ziyaret ediyoruz;içtiğiniz suların analizlerini bizzat ücretsiz yapıyoruz.ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum..

şubat - mart aylarına özel kampanyamız;ürüne sahip olan müşterilerimize,polikarbon sürahi,polikarbon bardak seti,su tasarrufu sağlayan cimri,duş filtresi hediye..

Cevap: waterbox yada su kutusu

Waterbox ı tanıyorum.Eskiden BMS idi ,şimdi aynı mantık adı farklı.Ürün için birşey diyemem.Firmamızda da bundan 2 adet var.Ancak tanıtım gönüllüleri pek gönüllü olmuyorlar.Tanıtım yapıp gitmiyorlar, sipariş için ısrar da ediyorlar, referans istiyorlar vs vs.Ayrıca suyun sadece sertli analizine bakabiliyorsunuz.TDS metreniz var .Bu analiz değil.Bu nedenle yanıltıcı ifade kullanmayın.Analiz fiziksel,kimyasal ve biyolojik olarak laboratuvarda yapılmalıdır. Ben sizin ürününüzün arıttığı suyu bahsettiğim şekilde analiz yaptırdım enstitüde.Sonucu paylaşmayacağım sadece ilgilene arkadaşlarıma söyleyeceğim.

Sonuç olarak hepimiz bir iş yapıyoruz ama ,kendimizi yeterince tanıtmadan, güven kazanmadan pazarlama yapmıyoruz.Birbirimizi müşteri potansiyeli olarak görmüyoruz.

Blog Girişleri
    2

Cevap: waterbox yada su kutusu

Alıntı hasefehanım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waterbox ı tanıyorum.Eskiden BMS idi ,şimdi aynı mantık adı farklı.Ürün için birşey diyemem.Firmamızda da bundan 2 adet var.Ancak tanıtım gönüllüleri pek gönüllü olmuyorlar.Tanıtım yapıp gitmiyorlar, sipariş için ısrar da ediyorlar, referans istiyorlar vs vs.Ayrıca suyun sadece sertli analizine bakabiliyorsunuz.TDS metreniz var .Bu analiz değil.Bu nedenle yanıltıcı ifade kullanmayın.Analiz fiziksel,kimyasal ve biyolojik olarak laboratuvarda yapılmalıdır. Ben sizin ürününüzün arıttığı suyu bahsettiğim şekilde analiz yaptırdım enstitüde.Sonucu paylaşmayacağım sadece ilgilene arkadaşlarıma söyleyeceğim

Sonuç olarak hepimiz bir iş yapıyoruz ama ,kendimizi yeterince tanıtmadan, güven kazanmadan pazarlama yapmıyoruz.Birbirimizi müşteri potansiyeli olarak görmüyoruz.

merhabalar;sularımızın analiz raporları sizde bulunuyorsa bana mail atarsanız sevinirim.ama ben bu üründen bu güne kadar hiç bir şikayet almadım,hatta müşterilerimiz bize teşşekkür ediyorlar,biz firma olarak su şekilde bir işlem yapıyoruz,biz müşterilerimizin içine sinmeyen bir durum söz konusu olursa ki bu çok nadir olan birşey bu durumda müşterimizle birlikte hıfsısıhada birebir analizlerini yaptırıyoruz,eğer sizinde firma olarak böyle bir sıkıntısnız olursa ,teknik anlamda her zaman yanınızdayız.saygılarımla....