2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Cevap: ben değişiyorum...

2009 un sonlarından itibaren bende öyleyim..
    Konu senveben tarafından (23 Mart 2012 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.

2. Cevap: ben değişiyorum...

yaşdan mıdır havadan mıdır sudanmıdır bilmem
    bende Demet
    herşey okadar makul mantıklı bakıyorumki
    her sıkıntıya olabilir takılma diyorum
    kalan ömrümü kendime harcıyacam

Blog Girişleri
    1

Cevap: ben değişiyorum...

40ta var bi keramet kızlar bence.

çok çok iyi ediyorsun , kendimede aynını yapabilmeyi diliyorum en kısa zamanda, ama az kaldı bir hale yola bende gireceğim inşallah. darısı tüm isteyenlerin başına....

Süper süper... Aynen devam... Ben de çıktım o yola, gittikçe güzelleşiyor... Bitek kızım henüz küçük, hala herşeyini düşünmek durumundayım... Onun haricinde aynı yoldayız, emin olun doğru yoldayız

değişim iyidir

sanırım bunu yapabilmek için belli bir yaşa ve veya olgunluğa gelmek lazım sanırım...özellikle bizim gibi hatunlar için...fedakarlık ta bir yere kadar, hayat o denli hızlı akıyor ki, anlamıyorsun bile...zaten çocuğunda küçükken ihtiyacı var sana...14 yaşındaki çocuk ilgi alaka istemiyor ki, rahat birak beni diyor, bogma anne diyor...kendi işine bak diyor hatta...eee öyle olunca ne oluyor, sudan çıkmış balıga dönüyorsun...sonra garip bir iç çekişme yaşıyorsun...yavaş yavaş kendine dönüyorsun özetle arkadaşlar...
    belki de cemile ciğimin dediği gibi uranüs dürtmüştür beni...bilmem valla...ama cidden başkayım...biraz da kendi kendine kalsın...aslında anne syesinde hayatının aslında ne kadar da kolay olduğunu anlasın...demi ama...nuray ın da dediği gibi bencil olma yolundayım...tabiki belli ölçülerde, en azından o saçma sacını süpürge etme triplerinden çıkmam farz oldu....sıkıcı, sıkıntılı, huysuz bir kadın olmuştum...biraz başkalaşmalıyım...
    ohh be...

Alıntı gülay74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşdan mıdır havadan mıdır sudanmıdır bilmem
    bende Demet
    herşey okadar makul mantıklı bakıyorumki
    her sıkıntıya olabilir takılma diyorum
    kalan ömrümü kendime harcıyacam
    kalan ömrümü kendime harcayacağım...çok sevdim bu cümleyi, bayıldım ve benimsedim...
    şahanesin gülay...beklediğim cümle buydu aslında...

bravo aliskanliklardan vazgecmek degisimler yapmak hic kolay olmuyor ama insan zamanla yas ilerledikce yasadiklarimizdan tecrübelendikce kendine daha özen göstermesi gerektigini anliyor ondan degistiriyor galiba ama güzeldir degisiklikler yapmak

Alıntı Demet Eşrefoğlu Vardar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aralar çok keyif düşkünü biri oldum...ya da kendini önemseyen bir kadına dönüştüm....kendime iyi bakıyorum, spor yapıyorum, sigara içmiyorum, güzel beslenmeye dikkat ediyorum, üzmek istemiyorum kendimi...kızımla ilgili gereksiz ve abartılı fedakarlıklardan uzaklaştım, hayat beni sevsin istiyorum...istemediğim şeyi yapmak istemiyorum, istemediğim insanlarla görüşmüyorum, kızdığım şeyleri dile getiriyorum...

bir bencillik bir bencillik...sormayın gitsin...bencillikte değil de...biraz da kendimi öne çektim...insanlar yaşlandıkça fedakar olurken ben tam tersiyim...

sağlıklı ve huzurlu olacak ortamlarda bulunmak için gayret sarf ediyorum...eskiden kolay kızar ve sinirlenirdim daha çok empati yaptığımı farkettim sevinerek...

iyi ediyorum değil mi?
    demeeeet! bana da öğret bunları.. ben de yapmak istiyorum.. ama istemek yetmiyor.. olmuyor, daha olamıyor..