1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Blog Girişleri
    2

Unhappy siteden ayrılma kararı....

buğün itibarı ile siteden ayrılma kararı almış bulunmaktayım.insanlara iyi niyetimle yaptığım yorumlar dahi ters algılanıyor.bu sitenin bana kattıklarından çok polemik yaratmaya sürekle şahsımla uğraşan insanların yorumlarında ciddi anlamda sıkıldım inanın bunlara ayıracağım vaktim yok.kendimide yıpratmaya gerek yok.

neyse çok fazla konuşmama gerek yok herkes keyfine baksın....

tabi bunun yanı sıra çok kaliteli insanlarlada tanıştım arkadaş oldum.onlara saygım sonsuz herşey için teşekkür ederim.
    ne zaman huzurlu bir ortam olduğunu hissedersen o zaman görüşmek dileğiyleee..

sağlıcakla kalın....

Cevap: siteden ayrılma kararı....

sanalda yüz yüze görüsmediginiz insanlar icin kendinizi bosuna üzmüssünüz burasi herkese acik bir site degilmi sizde istediginizi yazarsiniz sonucta begenen begenir begenmeyen okumaz yorum yazmaz birilerine küsüp gitmenize gerek yoktu

bu sitede sıkça yaşadığımız bir durumdur

hepimiz de yaşamışızdır

çok özletme kendini

molanı kısa tut ve çabuk dön

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

burda herkes keyfine bakıyor zaten bu konuda hemfikiriz
    kendi adıma konuşayım anketler beni sıktı kendimi sorguda hisseder oldum bian ne seviyorum ne sevmiyorum burcum ne diye
    sorar halde buluyordum çoğu zaman haa ancak weblice açılsın devam dedi tamamdır dedim web kararı kesindir
    değiştirelebilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez annecocuk yasa madde bilmem kaç

sitede üyelerle uğraşmayı uzun zaman önce bıraktım/k emin olabilirsiniz çoğumuzun menopoz dönemine az kaldı arada
    tırlatıp birbirimize dalaşıyoruz enfazla

kal ne olur gitmeyi ben kendi adıma birkişi için yapmıştım webliçenin ban gazabından zor kurtulmuştum zamanın birinde
    ondan beridir tövbeliyim hani aylin gidiyoru dese uğurlar ola derimm

bak sibel sen de burda bana tercüman olmuşsun ama ben korkuyorum böyle şeyler yazmaya

adım çıkmış :P

gulnur bu site icinde yasadigimiz, parcasi oldugumuz toplum gibi aynen.
    kendimize cok yakin bulup, cok rahat iletisim kurabildigimiz insanlar oldugu gibi, bir turlu yildizimizin barismadiklari da oluyor, olacak ne yazik ki.
    bazi insanlarla ilk andan frekansi tutuyor insanin, bazilarina da ilk anda gicik oluyor, ama inan bazen de o gicik olduklarin tanimaya calistikca keyifli arkadasliklara donusebiliyor.

ozellikle ses ve mimiklerin kullanilamadigi ortamlarda, karsilikli yanlis anlasilmalar daha fazla yasanabilyor ne yazik ki.
    evet bazi seyler cok can sikici olabiliyor kabul ediyorum, ama bunlarla basedebilmek yada umursamamak da yine bizim tasavvurumuzda olan birsey.
    bu sitenin her sesten her zevkten insana acik bir yer oldugunu unutmamamiz gerekiyor. seni benimseyemedigini dusundugun uyelere sen de bir sans ver, onlar da sana bir sans daha versinler bence.

ilk geldigimizde yasanilan olumsuzluklara kafayi takip gitseydik kimse kalmazdi ki burada.
    bircok forum sitesi var bu sekilde, sahte CANIMlasmalar, anlamsiz ve gereksiz samimiyetler oluyor, ama bu sitede hakikaten emek verilerek kuruluyor dostluklar. bu nedenle, bu sitede paylasimlarina devam edip etmeme secimi tabii ki senin, ama ben kalmani isterim.

ne zaman paylasimlarina devam etmek istersen biz burada keyifle, dostca seni bekliyor olacagiz bundan emin olabilirsin.
    sevgiler...

Gulnur, kendi adima seni uzduysem ozur dilerim hemserim. Bosver degmez kendini uzmeye. Bazen kelimeleri yalnis kullanip, yalnis anlasilabiliyoruz. Diger yazdigim forumda sabah yazdiklarimi degistirdim, dusununce biraz fazla sert oldu diye kanaat getirdim. Ben aslinda yazdiklarimi tekrar degistiren birisi degilim, fakat seni kirmak istemem. Gidip kalmak senin kararin elbette, fakat biz senin iyi niyetini biliyoruz. Tekrar aramiza donmen dilegiyle.

bence; bir defa daha düşün.. kar-zarar hesabı yap.. konuları, insanları filtrele..
    sevgiler,

9. Cevap: siteden ayrılma kararı....

Alıntı gülnur şengül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buğün itibarı ile siteden ayrılma kararı almış bulunmaktayım.insanlara iyi niyetimle yaptığım yorumlar dahi ters algılanıyor.bu sitenin bana kattıklarından çok polemik yaratmaya sürekle şahsımla uğraşan insanların yorumlarında ciddi anlamda sıkıldım inanın bunlara ayıracağım vaktim yok.kendimide yıpratmaya gerek yok.

neyse çok fazla konuşmama gerek yok herkes keyfine baksın....

tabi bunun yanı sıra çok kaliteli insanlarlada tanıştım arkadaş oldum.onlara saygım sonsuz herşey için teşekkür ederim.
    ne zaman huzurlu bir ortam olduğunu hissedersen o zaman görüşmek dileğiyleee..

sağlıcakla kalın....
    Çuvaldızı kendine, iğneyi başkasına batır diye bir söz vardır

Neden böyle hissetmiş olabilirsin ya da neden böyle hissettirmiş olabilirler sana.

Benim görüşüm şöyle:

Birincisi açtığın anketlerin fazla oluşu.Daha ne olduğunu anlamadan site anket bombardımanına uğradı.Sayısını bilmiyorum 10 olmuştur herhalde.

Bende dahil sıkılanlar oldu.Düşünsene tanımadığın birisi sana bir sürü soru soruyor arka arkaya.Sorguda gibi oluyorsun.

Kendini tanıtıcı ya da olaylardan giderek açılan forumlar daha zevkli oluyor.

İkinciside köşe yazısı adında yazdığın bir forum.Burası en ince ayrıntılara dikkat eden bir site.
    Kübra köşe yazısı nerede diye sorduğunda köşe yazarları ikiye ayrılır . Dönekler ve bildiklerini anlatanlar demen bir gafletti bence.Devamında olanlarla işler karıştı.Ne yazdığımıza dikkat etmek lazım.

Üçüncüsü satışını yaptığın ürünün adresini vermen.Ben kendi adıma hoşlanmıyorum .Örneğin Zeynep zeynepmi nedir reklam yapıyor .Onların arasında sen bari olma.

Dördüncüsüde Denizle bir fikir ayrılığı.Olabilir herkes aynı görüşte olacak diye birşey yok.

Bunlara dikkat ederek yola devam edebilirsin.Yöntemini değiştirerek çok güzel paylaşımlarda bulunabileceğini düşünüyorum
    Konu senveben tarafından (05 Mart 2012 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.

(( Yalnız değilim oda bişey )