2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Toplam 12 sonuçtan 11 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Cevap: Bugün babamın ölüm yıldönümü

Yattiklari yer isikla dolsun dilerim.. 9 ay olacak neredeyse birtanecik annem melek olali.. Ben hala telefonu acsam sesi kulagima gelecek, yine yaralarima sifa olacak, mutluluguma mutluluk katacak diye ümid ediyorum.. Hala inanmakta, algilamakta güclük cekiyorum, cok özlüyorum.. Insan yasayamam, dayanamam diyor da yasiyor iste.. Sabirlar diliyorum annesini, babasini ve beraberinde cocuklugunun tüm ayrintilarini kaybetmis herkese..

Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler,onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım... Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın.. En garibi de budur ya, öldüm der durur, yine de yaşarsın.....

Cevap: Bugün babamın ölüm yıldönümü

Alıntı ceyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman nasıl geçiyor.şimdi yanımda olsaydı yat artık uykusuz kalma kızım ,sabah erken kalkıyorsun derdi.nekadar çocuk sahibide olsak onların gözünde hep çocuguz.tam 7 yıl onsuz geçti.iyisi,kötüsüyle bazen güldük,bazen eglendik.sevdigi yemekleri yapınca bogazımıza dizilerek yinede yedik.eleştirdik,bakıyorumda bizde aynı şeyleri zamanla almış,yada huyumuzmu degişti ne,memlekete gidince gidiyorum ziyaretlerine sanki geldigimi duyucaklarda bize gelmedi diye üzüleceklermiş gibi hissediyorum.onları yani annemi ve babamı çok özledim.şu saate kadar hüzünlenmemiştim ama kızım yattı hem yazıyorum hemde damara bagladım aglamaklıyım.mekanları cennet olsun inşallah.
    Allah sana sabir versin, gozlerim dolu dolu, tuylerim diken diken oldu.
    Mekanlari cennet olsun.