3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Cevap: Güne nasil baslamali?

Alıntı bebekfurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar güzel,mutlu uyananlara maşallah diyeyim..Ben 3,5 ay önce oğlumu kaybettim,ogün bugündür hiçbişey eskisi gibi değil..uyanır uyanmaz aklımda (sanki hiç çıkıyomuş gibi)morel bozukluğu oluyo tabi,ama yapıcak bişey yok tabi...

Başın sağolsun

2. Cevap: Güne nasil baslamali?

başka yok,şimdi düşünüyoruz bir bebiş daha ama bakalım hayırlısı..zaten benim oğlum 10 kere beyin ameliyatı geçirmişti ve 3 yaşındaydı ve yürüyemiyordu o zaman hiç düşünmedim başka bir çocuk,oğlumu bir dakka bile olsa ihmal etmek istemediğimden...
    hidrosefalimiydi yanlış hatırlamıyorsam sizi özel çocuk bölümünde görmüştüm.

Onlar birer melek.Yerinde rahat uyusun yavrunuz.Çok sabır diliyorum .

3. Cevap: Güne nasil baslamali?

Alıntı aylin_türkgil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah siz sabır versin

o minicik bir melek...

huzurla uyusun oynasın oradaki diğer minik meleklerle ışıklar içinde

bazen ne yazacağını bilemiyor ya insan işte tam o noktadayım...

umarım kısa sürede hamilelik haberinizi paylaşırsınız bizlerle

çok teşekkür ederim,inşallah kısa zamanda paylaşırım böyle güzel bir haber...

4. Cevap: Güne nasil baslamali?

Alıntı senveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hidrosefalimiydi yanlış hatırlamıyorsam sizi özel çocuk bölümünde görmüştüm.

Onlar birer melek.Yerinde rahat uyusun yavrunuz.Çok sabır diliyorum .

Evet hidrosefaliydi,ALLAH kimseye böyle hastalıklar yaşatmasın..çok sağolun...

Blog Girişleri
    3

Cevap: Güne nasil baslamali?

Evlat acısını bende yaşadım,bilirim.ben karnımdayken kaybettim.allah sabır,güç versin.çok şükür şimdi boyumca kızım var.allah yoklugunu göstermesin inşallah.

Evet hidrosefaliydi,ALLAH kimseye böyle hastalıklar yaşatmasın..çok sağolun...

Allah sabır versin, ne denir ki, tarifsiz acılar yaşamışsınız.Büyük travma ama Allah sizi güldürecek bunu biliyorum.Nereden mi???Çünkü biz de henüz karnımdayken 7 aylık bebeğimizi kaybettik, içimden çıktı gitti ama yüreğimizden asla..hala içim yanıyor, ağlıyorum, tam iki yıl oldu ve bu süre içinde, düşünün o karnımdayken bile, bir daha ne zaman doğum yapabilirim demiştim dr a..Tam bir yıl denedik, birçoğu düşükle sonuçlandı kimyasal olarak ama Allah gönlümüze göre- her ne kadar onun yerini alamayacak olsa da, bir oğlan evlat nasip etti.Hem uslu hem tatlı bir bebek, çok şükür.
    Sizin acınızla mukayese bile edilemez ama yaşadıklarımız, içinizi ferah tutup, inanın lütfen.Biz hep "o geri gelecek" dedik.İnandırmaya çalıştık kendimizi buna..evet geri geldi ama ben hala yattığı yeri göremedim gidip, buna cesaretim yok henüz ama dualarım onunla.Şimdi de ağlıyorum, bebeğim ise yüzüme gülüyor karşımda şu an.Sizin de yeni bir hamilelik haberini en kısa zamanda paylaşmanızı diliyorum canı gönülden.Siz iyi olun ki, aileniz var olsun.Sevgiler.

Alıntı ceyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlat acısını bende yaşadım,bilirim.ben karnımdayken kaybettim.allah sabır,güç versin.çok şükür şimdi boyumca kızım var.allah yoklugunu göstermesin inşallah.
    Sizin de başınız sağolsun (

8. Cevap: Güne nasil baslamali?

Alıntı ceyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sizinde başınız sağolsun,ALLAH hiç kimseye göstermesin evlat acısını inşallah...

9. Cevap: Güne nasil baslamali?

Alıntı CINMELEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin, ne denir ki, tarifsiz acılar yaşamışsınız.Büyük travma ama Allah sizi güldürecek bunu biliyorum.Nereden mi???Çünkü biz de henüz karnımdayken 7 aylık bebeğimizi kaybettik, içimden çıktı gitti ama yüreğimizden asla..hala içim yanıyor, ağlıyorum, tam iki yıl oldu ve bu süre içinde, düşünün o karnımdayken bile, bir daha ne zaman doğum yapabilirim demiştim dr a..Tam bir yıl denedik, birçoğu düşükle sonuçlandı kimyasal olarak ama Allah gönlümüze göre- her ne kadar onun yerini alamayacak olsa da, bir oğlan evlat nasip etti.Hem uslu hem tatlı bir bebek, çok şükür.
    Sizin acınızla mukayese bile edilemez ama yaşadıklarımız, içinizi ferah tutup, inanın lütfen.Biz hep "o geri gelecek" dedik.İnandırmaya çalıştık kendimizi buna..evet geri geldi ama ben hala yattığı yeri göremedim gidip, buna cesaretim yok henüz ama dualarım onunla.Şimdi de ağlıyorum, bebeğim ise yüzüme gülüyor karşımda şu an.Sizin de yeni bir hamilelik haberini en kısa zamanda paylaşmanızı diliyorum canı gönülden.Siz iyi olun ki, aileniz var olsun.Sevgiler.

cinmelek çok sağol güzel temennilerin için,seni birtek ben anlarım ve ALLAH birdaha hiçbirimize yaşatmasın..umarım en kısa zamanda bende güzel bir haberi burda paylaşırım..Sevgiler....