Toplam 26 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Threaded View

Araba Kullanmayı Öğrenmek

Geçen sene ehliyet aldım ehliyeti aldığım ilk haftalarda birkaç kez boş alanda çalıştım sonrasında trafiğin az olduğu evimle işim arasında sabahları 2 defa işe gittim 3. gidişimde 30 hızla bir öğrenciye çarptım çocukta bişey yoktu ama onun üzerine bir daha direksiyonada geçemedim...eşimde herseferinde sen araba kullanmayı öğrenemezsin dedi korku ve kendine güvensizlik içimde buyudude büyüdü...geçtiğimiz hafta eşim tayin dolayısı ile başka ile geçti bende haziranı okul tatilini bekleyeyim dedim giderkende arabayı evde bıraktı...araba kapının önünde ben dolmuşlarda sürünerek işe gidiyorum...velhasıl kelam bir arkadaş sana araba kullanmayı öğreteceğim dedi ilk cumartesi günü çalıştık iyi olduğumu söyledi ama sırf benim şevkimi kırmamak için söylediğini biliyorum...birde dün çalıştık dün geri geri gitmeyi felan anlattı ama ben gaza hızlı basıp araba biryerlere çarpacak korkusu ile acaip kasıldım yoruldum...her seferinde arkadaşa duramamaktan korktuğumu yineliyorum...dün yok ben bu işi beceremiycem bıraksakmı dedim...yine bana hayır sen bu işi öğreneceksin dedi ama benim kendime hiç güvenim yok...ben biraz panik ve cesaretsizim...sizler nasıl öğrendiniz kullanmayı ne kadar sürede korkularımı yenebilirim ne zaman trafiğe çıkabilirim...offfffffff hem araba kullanmayı öğrenmeyi çok istiyorum hemde çok tırsıyorum...--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bu forumu Nisanda açmışım ama ben hala trafiğe çıkamıyorum....boş alandaki çalışmaları tamamladım araba kullanmada sorun yok ama bende cesaret olmadğından hala trafiğe çıkmayı becerebilmiş değilim....son 3 gündür akşam 10 gibi trafiğe çıkıyorum yine 30 hızla kullanıyorum ama yanımda hep arkadaşım var...bana akşamları beni bekleme çık dolaş diyor ama hala o cesareti göremiyorum kendimde...bir insan bu kadar mı cesaretsiz olur anlamıyorum...ben ne zaman cesaretleneceğim nezaman trafiğe korkusuzca yalnız başıma çıkıcağım bilemiyorum...cesaretsizliğime yenik düştüm demek istemiyorum...bunu kırmak istiyorum ama ne zaman....nasıl....(
    Konu Kızım_Aleynam tarafından (05 Haziran 2012 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.