3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Toplam 27 sonuçtan 21 ile 27 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: cok hastayiz yavu...

Alıntı Jemima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mart sonundan beri yani tam 15 gundur surunuyorum desem....ne derdiniz?? once ben doktora gittim, grip olmu$sun dediler, dinleneceksin...tamam dedim...

sonra oglum ate$lendi, ben bu arada hala hastaydim, doktora gittik beraber, grip olmu$sunuz, yapacak birsey yok dediler...

oglan iyilesir gibi oldu, kiz ate$lendi, ben hala hasta oldugum icin babasi aldi doktora goturdu, gripmi$..iyi, dedik...

oglanla kiz iyilesti, gecen cuma ak$ami e$im birdenbire ate$lenince afalladik...cumartesi-pazar-pazartesi resmi tatil, anca sali gidebildik doktora...dun yani..ben hala hastayim...

e$imde zaturre ba$langici varmi$...basti antibiyotigi doktorcuum..

benim hikayemi duyunca inanamadi, kan aldi falan...bugun cikan sonuclara gore kanimda bakteri varmi$.. ulan dedim, bu bakteri kana nasil gecmi$, en son ayni olaydan sonra bademcikleri aldirttim ben, 28 ya$indaydim...9 sene once yani...nasil yani falan derken, ben de ba$ladim antibiyotige...

ama nasiliz biliyor musunuz, yi-ki-li-yo-ruz... evde, di$arda birbirimize tutunarak yuruyoruz...oksurmekten seslerimiz kisildi, konu$amiyoruz...benim kaburgamin iki yaninda gene oksurmekten odem olu$tu...bogazimizda bir yangin, hic bitmiyor...tek kelimeyle geberiyoruz...

bunlari en cok kendim icin yaziyorum, cunku soracagim soru $u: siz hic 15 gun boyunca hasta gezdiniz mi? var mi bir cileda$im oralarda biryerlerde???
    Sanki beni anlatmışsın,20 gündür geberiyorum resmen,önce ben hastalandım hafiften,dr. gitmedim geçer dedim.
    Sonra bi gün kızımın öğretmeni okuldan aradı(hiççç birşeyi yoktu) ateşli kusuyor diye,ödüm koptu koştum gittim.
    Hast. yetiştirdim ateşi 40 olmuş.4 gün falan düşüremedim ateşini,bu arada kendimi unuttum,kızım iyleşti tam,bir sabah uyandım ama kalkamadım,sanki tüm kemiklerimkırılmış,tüm etlerim lime lime doğranmıştı kabus gibiydi.
    Evde grip ilaçları vardı başladım ama hiç geçmedi,sürekli yattım ağladım.En son öksürük başladı ama geberiyordum,eşim dedi yoksa zatürremi oldun aldı ben hast götürdü zorla(pardon o hafta içi gittiö aile hekimine grip ve boğaz enfk. dedi antibiyotik verdi)
    Hast.gidince film falan çekildi ciğerlerim iltahaplanmış.Yine başka ilaçlar ve değişik antibiyotik,anlayacağın 20 adet antibiyotik,onnlarca ilaç içtim geçmiyor.Abim,annem,kuzenlerim vs. tanıdığım herkes oldu bu aralar.Demek sizin oralarda da aynı salgından varmış.Çok geçmiş olsun.Ama öksürük hiç geçmiyor yahu,sırtım,göğsüm,kaburgalarım ağrıyor artık öksürmekten.

Blog Girişleri
    1

Bugun gene doktordaydik, bize guclu bir antibiyotik yazdi...yazdi da ne oldu, ilac oyle guclu ki, kusa kusa bir hal oldum...vucut kabul etmedi...ilacin yan etkisiymi$ kusma, bir de carpinti yapti, nabiz 105 oldu, sanirim bu boyle olmayacak...

Cemile, keşke ilaç diil de serum merum ne bileyim, daha etkili olacak şekilde gerekiyosa hastanede 1 gün yatarak halletmeye çalışsaydınız, yazık size resmen ziyan olmussunuz, cok geçmiş olsun

Geçmiş olsun cemocum. by yıl grip benide süründürdü hemde 3 hafta...

Çok geçmiş olsun, elma sirkeli bal karışımı direnci artırıyor, aynı zamanda rastgele doğradığın soğanı küçük bir kavanoza alıp üzerine bal gezdirip şurup haline gelene kadar bekletip koklamadan iç kaşık kaşık..

Büyük grçmiş olsun acil şifalar dilerim...

guzel yavruna gecmi$ler olsun..orda cocuk doktorunun olmamasi kotu olmu$
    Teşekkür ederim maalesef en büyük sıkıntılarından biride bu neyseki gidiyoruz artık 2,5 ay sonra...
    Şükürler olsun burun spreyi işe yaradı ateşimiz yok, uyuduğunda horlamıyor bu gece itibariyle...geniz eti mi var diye düşünmüştüm sanırım geniz akıntısından kaynaklandı horlaması...ahh bu bahar mevsimlerini bu yüzden sevmiyorum işte

Bugun gene doktordaydik, bize guclu bir antibiyotik yazdi...yazdi da ne oldu, ilac oyle guclu ki, kusa kusa bir hal oldum...vucut kabul etmedi...ilacin yan etkisiymi$ kusma, bir de carpinti yapti, nabiz 105 oldu, sanirim bu boyle olmayacak...
    Bencede Cemile serumla daha çabuk hem etki eder...bu ilaçı kullanamayacaksın belli?