4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
Toplam 39 sonuçtan 31 ile 39 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 40 gün :(

Cevap: 40 gün :(

Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun insaallah.
    Zaman herseyin ilaci oluyor inan,acin hafifliyor zamanla ozlem kaliyor birtek.

Başın sağolsun

3. Cevap: 40 gün :(

Şimdi aklıma düştü gene babam. Sonra burası geldi aklıma 40 gün ile 2,5 sene arasındaki duygularımı görmek istedim. Ve değişen bir şey yok alışıyorsun evet ama acı aynen kalıyormuş. O kadar çok şey değişti ki benim açımdan bu 2,5 sene de . Asla yapmam dediklerimi yaptım. Hayatın acımasızlığını bir kez daha gördüm. vs. vs. Yani kısacası gidişiyle yeni bir dönem oldu benim ve bizim için.
    Herşeyin üstesinden geldim geleceğim de inşallah.

Bir de rüyalarıma gelse görsem. Biraz da olsa mutlu olacam. Acı olan ne biliyormusunuz gözlerimi kapatınca yüzü gelmiyor gözümün önüne olur mu öyle şey demeyin üzgünüm ama ben de durum aynen böyle. Ne sesinin tınısı ne de yüzünün şekli yok aklımda (

Resimler de olmasa yanmışım ya Sorun bendemi herkestemi böyle bilmiyorum.

Alıntı D!LéK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi aklıma düştü gene babam. Sonra burası geldi aklıma 40 gün ile 2,5 sene arasındaki duygularımı görmek istedim. Ve değişen bir şey yok alışıyorsun evet ama acı aynen kalıyormuş. O kadar çok şey değişti ki benim açımdan bu 2,5 sene de . Asla yapmam dediklerimi yaptım. Hayatın acımasızlığını bir kez daha gördüm. vs. vs. Yani kısacası gidişiyle yeni bir dönem oldu benim ve bizim için.
    Herşeyin üstesinden geldim geleceğim de inşallah.

Bir de rüyalarıma gelse görsem. Biraz da olsa mutlu olacam. Acı olan ne biliyormusunuz gözlerimi kapatınca yüzü gelmiyor gözümün önüne olur mu öyle şey demeyin üzgünüm ama ben de durum aynen böyle. Ne sesinin tınısı ne de yüzünün şekli yok aklımda (

Resimler de olmasa yanmışım ya Sorun bendemi herkestemi böyle bilmiyorum.
    Yazını bundan 19 sene önceye donerek okudum Ben de babamı evlendikten 1 ay sonra kaybettım. Kız çocukları için, baba ölürse, kendini yarım hissediyor. Ama ınan zaman herseyin ilacı oluyor. Asla unutmuyorsun. her sıkıntılı anında yanında hissediyorsun. Yuzunu sesini hatırlamasan da onun hep senin yanında olduğunu hissediyorsun.

2009 Nisan Annem
    2010 Haziran Babam
    Zaman ilaç derlerdi ama yalanmış..alışıyorsun,hayata devam ediyorsun ama özlem okadar büyüyor ki...
    Ben 44 yaşındayım geceleri hüngür hüngür ağlıyorum çok özledim diye. Daha dün gece baba ne olur rüyama gir
    bana bi yol göster. Senden başka bana yardım eden olamaz dedim ama nafile.
    Tüm söylediklerine kalpten katılıyorum. Aynı şeyler bendede oluyor.
    Allah mekanlarını cennet eylesin.

Blog Girişleri
    2

ben de 18 mayısta yaşadım aynı acıyı, dışkapı hastanesi ortopedi servisinde. girdim odaya konuştum biraz cevap verdi. sonra zor nefes alıyordu, burnunda hava takılıydı zaten. baba ben de böyle nefes alamıyordum işte sen sigara içerken diye şaka yapacaktım ona. meğer son nefesleriymiş. tansiyonunu ölçmye çalıştı, yapamadı hemşire, diğer koluna geçti sonra, olmadı yine. sonra makine getirmeye gitti onunla ölçelim diye. baktım ki gözlerini tavana dikmiş. ölüyor işte diye haykırıyordu annem. hayır anne ölmüyor dedim, ölmeyecek. baba baba yanındayım dedim, elin elimde dedim seni tutuyorum dedi. sadece elini havaya kaldırıp indirdi ama hiç bişey demedi, diyemedi, gözleri tavanda dikili idi hala...

doktorlar doldu odaya hemşireler ... biz annemle bekliyorduk dışarıda. arada malzeme götürürken görüyorduk aralanan kapıdan ha bire kalp masajı yapıyorlardı. 2 saat kadar sonra odadaki hemşire ve dr lardan kahkaha sesi geldi. anne dedim tamam kurtuldu bak kahkaha sesi geliyor. yanımızdakiler de evet gülüyorlar dediler. ben lavaboya gittim tamam rahatladık diye.

lavabodan çıktığımda 2 dr annemin başında konuşuyor. ben de gülerek geldim, nasıl dedim atlattı değil mi? hayır dediler kaybettik. inanamadım, öyle kalakaldım, pepeleştim....

odaya girdim uzunca yatıyordu, sessizce yerler müdahale edilmiş bir sürü malzemeyle dolu. sarıldım öptüm. yüzü ne kadar güzelleşmişti.

baba babam sesini duymayacağım, seni görmeyeceğim, ama arayacağım,

sesini çok özledim.

seni çok özledim.

akşamlar zor

rüyamda görsem de yeterli değil.

illa bir ses.

sessizlik...

Başsağlığı dileklerimle , nur içinde yatsın , mekanı cennet olsun ...

Ağladım, çok ağladım okurken, içim cız etti, Allahım sabırlar versin, başınız sağolsun, hepimizin başına gelecek bir gün, anne, baba, büyüklerimiz, Allah gecinden versin, kimseye acı çektirmesin.

9. Cevap: 40 gün :(

5.yılı tamamlamak üzereyken nasılda aynı duygularım. Uzun zaman oldu rüyalarıma gelmeyeli sadece ziyaretine gitmeyi planlayıpta gidemediğim zamanlar gerçekten benim rüyalarıma geliyor mu? Yoksa benim kuruntularım mI? bilemediğim bir ruh hali yaşıyorum. Hayat benim açımdan devam ediyor etmek zorunda da. Keşke ölmeseydin de bende hep cahil kalsaydım. Her şeyi güllük gülüstanlık görseydim. Nasıl ki gittin herşeyi herkesi ancak öyle anladım.Hayattayken kıymet bilememekmiş benimkisi neler çektiği neler yaşadığını ancak gidişinle anladım ki acı olan bu . Sevipte yiyemediğin her yemek de boğazımda bir yumru var. Çok olmasada senin adına yapmaya çalıştığım ufak tefek şeyler. Faydası varmıdı? bilmem ama beni biraz da olsa rahatlatıyor. Huzurla uyu. Senin ve tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun babam. Oralarda bir kızın var kavuştunuz mu? bilmem ama beni de ne olur unutma .