1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Karatay diyetin başladım

Diyet yapmaya karar vermiştim zaten.. iki haftadırda gidemiyorum gerçi işlerimin yoğunluğundan spora. haftaya cuma gününden itibaren tam gaz devam edeceğim ama.
    Karatay diyeti kitabını okudum önce. bir haftadan fazla bir sürede kendimi denedim yapabilirmiyim diye.. beslenme şeklim çok benziyor zaten karatayın önerilerine.. bende kahvaltıda ekmek ile akşamları tatlıya dayanamama ekstrası vardı sadece.
    şimdiye kadar azaltabildim ama ne tatlıdan ne ekmekten vazgeçmedim ama kahvaltıda bal vs.yemekten vazgeçtim..yapabilirim gibimede geldi..
    bugün başladım diyete. burayada yazınca yapabilirliğim daha artar diye düşünüyorum..
    diyet forumlarını açan arkadaşlarım gibi forumu düzenli takip etme yada diğer arkadaşlarla diyetdaş olmaya çok zaman bulamayacağım bu ara ama yinede açtım forum işte
    bu sabah ekmeksiz kahvaltı ettim. ceviz+peynir+zeytin+biber+yumurta+şekersiz çay vardı. bir çay bardağı kadar cevizimle birlikte yedim. gayet doyarak kalktım ve şu saat oldu acıkmadım. kahvaltımı 8,30 da yapmıştım 4 saat olmuş. 1 saat sonra yemek yiyeceğim.
    sabahki kilom 64
    bu arada spora başlarken 66 ile başlamıştım. 2 kilo gitmiş. şubat ortası yada sonuydu sanırım spora başladığımda tam hatırlayamıyorum.
    hedef kilo 59,5
    59 ile zayıf hissediyorum 60 da fazla gibi 59,5 ideal galiba
    spor ve karatay diyetiyle mayıs sonuna kadar 4,5 kilo gider mi sizce ?

Cevap: Karatay diyetin başladım

1 kasım itibariyle eşim ve ben karatay diyetine başladık, hala da o şekilde beslenmemize devam ediyoruz. Eşim 6 kilo verdi, ben hiç. İkimiz de spor yapmıyoruz. Eşim çok tatlı yerdi şimdi yemiyor tabii. Ben ise ne tatlı arayan ne de ekmek yiyen biriyim bende hiç değişiklik olmadı.

3. Cevap: Karatay diyetin başladım

kolay gelsin...

4. Cevap: Karatay diyetin başladım

suzan eşim yaptı soft karatay diyeti..soft diyorum çünkü ben aklıma yatmayan şeyleri değiştirdim, mesela yumurtayı haftada 4 le sınırladım gibi..karbonhidrat ve akşam yemeğinden sonra hiçbirşey yememek, öğünler arası min 4 saat yememek asıl uyduğu kurallardı.

ekmek zaten sevmediğimizden ekmeksizlik çok kolay oldu, pirinç pilavı çok severdi, o konuda zorlandı biraz ama zaman zaman yedi.

4 ay kadar bir sürede gayet sağlam yiyerek 10-12 kg zayıfladı..yaklaşık bir aydır kilosunu koruyor, kuralları çok esnetti, haftasonu kahvaltılarında bal kaymak 1-2 dilim ekmek yiyor, kilo almıyor

5. Cevap: Karatay diyetin başladım

Kolay gelsin.. Ben de metabolik denge diyetiyle 5.5 kilo verdim. 4 kilo vereyim diyordum. Ama son anda 1.5 kilo daha gidiverdi.
    Bugün jeans aldim bel 27.. Normal zamanda 28 giyiyorum. 60 kilonun üstine ciktigimda 29 bile giyiyordum..
    Ama kalmak niyetimdeyim böyle sifir beden ince olmayi seviyorum ben yahu..

kolay gelsin pompini.ayni kitabi bende aldimdi tr deyken unutup gelmisim
    ben sadece biseyler ogrenim motive olsun diye aliyorum diyt kitaplarini aslinda yoksa oyle kati diyetlere inanmiyorum.hayattan tat almak ta lazim,esir kampinda miyiz.

Alıntı buluyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kasım itibariyle eşim ve ben karatay diyetine başladık, hala da o şekilde beslenmemize devam ediyoruz. Eşim 6 kilo verdi, ben hiç. İkimiz de spor yapmıyoruz. Eşim çok tatlı yerdi şimdi yemiyor tabii. Ben ise ne tatlı arayan ne de ekmek yiyen biriyim bende hiç değişiklik olmadı.
    zaten tatlı-ekmek yemediğinden kilo koruması gibi oldu herhalde sende.

Alıntı tedbundy1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin...
    sağol

Alıntı gokada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suzan eşim yaptı soft karatay diyeti..soft diyorum çünkü ben aklıma yatmayan şeyleri değiştirdim, mesela yumurtayı haftada 4 le sınırladım gibi..karbonhidrat ve akşam yemeğinden sonra hiçbirşey yememek, öğünler arası min 4 saat yememek asıl uyduğu kurallardı.

ekmek zaten sevmediğimizden ekmeksizlik çok kolay oldu, pirinç pilavı çok severdi, o konuda zorlandı biraz ama zaman zaman yedi.

4 ay kadar bir sürede gayet sağlam yiyerek 10-12 kg zayıfladı..yaklaşık bir aydır kilosunu koruyor, kuralları çok esnetti, haftasonu kahvaltılarında bal kaymak 1-2 dilim ekmek yiyor, kilo almıyor
    süper valla.

Alıntı Linde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin.. Ben de metabolik denge diyetiyle 5.5 kilo verdim. 4 kilo vereyim diyordum. Ama son anda 1.5 kilo daha gidiverdi.
    Bugün jeans aldim bel 27.. Normal zamanda 28 giyiyorum. 60 kilonun üstine ciktigimda 29 bile giyiyordum..
    Ama kalmak niyetimdeyim böyle sifir beden ince olmayi seviyorum ben yahu..
    incecik olmayı bende seviyorum ama evlilikten sonra 36 bedene hiç inmedim hep 38. zamanla insan dikkat etmezse otomatikman kalınlaşıyor göbek bağlıyor (bkz.yeşim) sporu hayatıma kattığımdan beri çok ama çok iyi hissediyorum kendimi.