3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

Beyhancığım ya bu Tudem için geç kaldınız. Keşke daha erken başvursa idin.Ben forumu o yüzden erken açtım.Şu anda sınav kartları ulaşmıştır gireceklere.
    2 dönem sınavı kaçırma Nisanda başvurusunu yapmak gerek sınav Mayıs başında olur.

Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

elifgencer yazdı:
    Beyhancığım ya bu Tudem için geç kaldınız. Keşke daha erken başvursa idin.Ben forumu o yüzden erken açtım.Şu anda sınav kartları ulaşmıştır gireceklere.
    2 dönem sınavı kaçırma Nisanda başvurusunu yapmak gerek sınav Mayıs başında olur.
    Of ya gerçekten mi Ben yine de yarın kitapçıya bir sorayım bakalım..

Elifciğim Utku bu sene beni bir hayli zorluyor.Çok rahat..Kendinden çok emin havalarında.Buda beni korkutuyor ve Tudem kendini test etmesi açısından iyi olacaktı ama atladık..
    Dershane danışmanıyla birlikte neler yapabileceğimizi tartışıyoruz ama üstüne de gitmek istemiyoruz.2.dönem biraz sert tavır alacağım sanırım..

Elif Hanım, Sizin formunuzda görür görmez başvurmak istedim.Ancak salon dolduğu için kayıt yaptıramadım.Oğlum 3. sınıf.Szin bu konuda forumlarınız çok yol gösterici oluyor.Teşekkürler.

Ben de evde deneme sınavı yapmak için Tudemin deneme kitapçıklarını aldım.

4. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

Tudem açıklanmış,giren kuzularımız ne yaptılar.
    Durumları nasıl arkadaşlar.

Kızım girmişti. İlde 38. yurtta 2000. Dershanelerin de sınavına girdik o ara. Hazırlanamadık tabii. Dershaneler daha iyi.
    Birey ilde 10.
    Final 38.
    sınav 20.
    Öge 11.
    Fen Bilimleri 22.

Deneyimli arkadaşlarımızın yorumlarına sunulur.

6. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

Öncelikle Tudem'in sınav organizayonunu hiç beğenmedim.Kar soğuğunda en az yarım saat sınav öncesi,yarım saat sınav sonrası min 1 saat dışarda bekledik.Koskoca üniversitede velilere bir alan ayarlayamamalarının sebebi bence itinasız çalışma.İkinci eleştirdiğim nokta web siteleri doğrudürüst çalışmıyor,admin 13 yaşında bir çocuk ve sonuçlar neredeyse 15 gün sonra açıklandı. Ve üçüncü nokta çocuklara görmedikleri konulardan soru sordular,tamam devlet okulu farklı sırayla gidiyor ama sınava özel okullardan da yığınla katılım oldu.

Eee gelelim sonucumuza tarihindeki en kötü sınavdı toplam 6 yanlış yaptı...Amma demek ki diğerleri daha da kötüydü ki
    Mert:
    *Okul birincisi,
    *İlçe birincisi,
    *İstanbul 6.oldu.

Türkiye sıralamasını kusura kalmazsanız saklı tutacağım..

6 yanlışın 2 si hiç işlemediği konudan geldi,boş bıraksa iyiydi ama kıyamamış işaretlemiş,bir an önce test tekniğine daha hakim olmalı...Bu arada türkçedeki sorular oldukça zordu öyle ki yapamadığı bir soruda öğretmenler bile uzlaşamadı...

Bizden şimdilik bukadar...

esragülsün yazdı:

Ve üçüncü nokta çocuklara görmedikleri konulardan soru sordular,tamam devlet okulu farklı sırayla gidiyor ama sınava özel okullardan da yığınla katılım oldu.

Eee gelelim sonucumuza tarihindeki en kötü sınavdı toplam 6 yanlış yaptı...Amma demek ki diğerleri daha da kötüydü ki
    Mert:
    *Okul birincisi,
    *İlçe birincisi,
    *İstanbul 6.oldu.

6 yanlışın 2 si hiç işlemediği konudan geldi,boş bıraksa iyiydi ama kıyamamış işaretlemiş,bir an önce test tekniğine daha hakim olmalı...Bu arada türkçedeki sorular oldukça zordu öyle ki yapamadığı bir soruda öğretmenler bile uzlaşamadı...

Özel okulların da hepsi aynı sırayla işlemiyordur konuları. O yüzden devlet okullarının baz alınması normal. Bu arada bu sınavın sonuçlarının gelecekteki eğitim hayatına bir katkısı var mı, yoksa sadece seviye belirleme durum tespiti amaçlı mı bilmiyorum ama o iki soruyu sizin özelinizde yok sayabilirsiniz. Eğer bu sınavın geleceğe bir katkısı yoksa o iki sorunun çıkması bence pek olumsuz birşey değil. Senin de belirttiğin gibi kendi test hakimiyeti test edilmiş olmuş. Musibet nasihat olayı şeklinde. Gerçek sınavda da bilmediği soru çıkabilir çünkü..

Bu kendisinin en kötü sonucu olduğuna göre muhtemelen bir sonraki sınavda emin olmadıklarını boş bırakacaktır, zararını kabul etmiştir.. .. ve tebrikler..

8. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

Mert i tebrik ederim Esracığım.Senide tabiki.
    Başarılarının devamını dilerim.

9. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

sanemnaz yazdı:
    Kızım girmişti. İlde 38. yurtta 2000. Dershanelerin de sınavına girdik o ara. Hazırlanamadık tabii. Dershaneler daha iyi.
    Birey ilde 10.
    Final 38.
    sınav 20.
    Öge 11.
    Fen Bilimleri 22.

Deneyimli arkadaşlarımızın yorumlarına sunulur.
    Tebrikler.
    Sınava sanırım 6000 küsur kişi katıldı.Türkiye sıralaması için sizin durumunuzla yüzdelik sırasına bakınız.Tudem kitapları ile çalışmakla başarısını arttıracaktır kızınız.

Bu uzun bir yarış,ipi gögüsleyinceye kadar tempolu çalışmaya devam

10. Re: 16 ocak ta Tudem sınavı var.

Pinart yazdı:
    esragülsün yazdı:

Ve üçüncü nokta çocuklara görmedikleri konulardan soru sordular,tamam devlet okulu farklı sırayla gidiyor ama sınava özel okullardan da yığınla katılım oldu.

Mert:
    *Okul birincisi,
    *İlçe birincisi,
    *İstanbul 6.oldu.

Özel okulların da hepsi aynı sırayla işlemiyordur konuları. O yüzden devlet okullarının baz alınması normal. Bu arada bu sınavın sonuçlarının gelecekteki eğitim hayatına bir katkısı var mı, yoksa sadece seviye belirleme durum tespiti amaçlı mı bilmiyorum ama o iki soruyu sizin özelinizde yok sayabilirsiniz. Eğer bu sınavın geleceğe bir katkısı yoksa o iki sorunun çıkması bence çok iyi olmuş. Senin de belirttiğin gibi kendi test hakimiyeti test edilmiş olmuş. Musibet nasihat olayı şeklinde. Gerçek sınavda da bilmediği soru çıkabilir çünkü..

Bu kendisinin en kötü sonucu olduğuna göre muhtemelen bir sonraki sınavda emin olmadıklarını boş bırakacaktır, zararını kabul etmiştir.. .. ve tebrikler..

Pınarcım bu sınav deneme amaçlı ve anafen sınavlarına göre de daha az kişi katılmış.Ama sonuçta çocuklar üniversitede sınava girdiler,emek verdiler yani ciddiye alıyorlar.
    Müfredat konusunda ise tamam devleti baz alsınlar ama iki konudan sormasalar hem devlet hem özel dengelenmiş olacak,ben Bilfenin,Töderin Ve Anafen'in sınavlarına göre tutumlarını daha özensiz buldum.
    Bize gelince nasılsa denemeydi dedik ama 2 soru olmasaydı belki de istanbul birincisiydi,yani bir boş bile sıralamayı değiştiriyor...
    Kolay iş değilmiş bu işler