1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Ben şomağızlı mıyım???

Öyle derler hani...
    ama ne düşünsem oluyor, ne desem, kime ne sorsam o gün veya ertesi gün oluyor.Aklımdan geçirmem yetiyor.
    Artık eşim, "senden korkuyorum" dedi.O derece yane
    Nazara inanmam, kimseye özenmem, imrenmem, hep şükrederim sağlığımız için.Çocuklarım, ailem için.
    İşim gücüm kendimledir.
    ama her ne hikmetse okuyorum resmen...
    Ya da mantıklı tek açıklaması altıncı his diyorum artık.Yani olacak olan malum oluyor, o yüzden adım şomağızlıya çıktı.
    Daha bu sabah kızımın hasta olacağını düşündüm, şimdi hafif ateşlendi, gribal gibi duruyor.

Cevap: Ben şomağızlı mıyım???

pazar günü tırnağımı yaptırırken avm de gözüm üst kattaki sinemada sarkan afişe ilişti. fetih1453 filmine ait afişti. kaç ay oldu hala afişi asılı iyi hasılat yaptı demek dedimki iki kişi afişi indirdi katladı kaldırdı

kimseye özenmem vs.demişsin ama özenmek imrenmek kötü birşey değil bence.

Hani nazar derler ya, ben etmem onu o yüzden dedim...Bir de gelenle yetinirim, her şartta mutlu olmasını beceririm bir şekilde, kimsenin malıyla mülküyle ilgilenmem.Sevinirim, orda kalır o yani...

4. Cevap: Ben şomağızlı mıyım???

Alıntı CINMELEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle derler hani...
    ama ne düşünsem oluyor, ne desem, kime ne sorsam o gün veya ertesi gün oluyor.Aklımdan geçirmem yetiyor.
    Artık eşim, "senden korkuyorum" dedi.O derece yane
    Nazara inanmam, kimseye özenmem, imrenmem, hep şükrederim sağlığımız için.Çocuklarım, ailem için.
    İşim gücüm kendimledir.
    ama her ne hikmetse okuyorum resmen...
    Ya da mantıklı tek açıklaması altıncı his diyorum artık.Yani olacak olan malum oluyor, o yüzden adım şomağızlıya çıktı.
    Daha bu sabah kızımın hasta olacağını düşündüm, şimdi hafif ateşlendi, gribal gibi duruyor.

o zaman sen hep iyi düşün emi,aklından geçenler oluyorsa bence düşünce gücüyle çağırıyor da olabilirsin,bir kitapta okumuştum...

ben de tam bunu yazacaktım...
    demek beyin enerjini iyi yönlendiriyorsun
    rica etsem bu haftaki sayılsal lotonun bana çıkmasını düşünürmüsün

için temiz olsa gerek benimde bazen aklıma gelen başıma gelir ama her zaman değil iyi düşün iyi olsun

Blog Girişleri
    3

bende hep iyi düşünürüm.insanlarn hiçbir şeyine özenmem.bazen bir kişi hakkında bir şey düşünsem olur.o yüzden iyi şeyleri düşünmeye çalışıyorum.çünkü o kişi benim hakkımı yediyse iyi olmuyor.hep şükrediyorum.çünkü hayat hep iyi gitmiyor engeller oluyor zaman zaman,ama aşıyoruz.Yaradanım ne verirse ondan gelene şükür.

Ben eskiden özellikle çocukken ve ilk gençlikte, tavla oynayanların atacağı zarı,okeyde açılacak taşı bile bilirdim.olacakları bildiğim bile olurdu; kendi kendimden korktuğum zamanlar olmuştu..Adanaca argo bir deyim vardır bu gibi durumlarda "evliya dötü yalamış" derler.. çok maruz kalmışlığım vardır bu deyime..ama biz büyüdük ve kirlendi dünya; sanırım eskisi kadar saf değilim artık olmuyor böyle şeyler..

her insanın algı gücü ve yaydığı enerji (pozitif/negatif) farklı..

pek sık görüşmediğimiz eski bir iş arkadaşım, sıkıntılı olduğum günlerde tesadüfen beni arar.. bugün de o günlerden biri ve az önce aradı.. o aramadan önce bu forumu okumuştum ve ben de Aylin ablanın yazdığından esinlenip sayısal rakamlarını da ver bari aramışken dedim :P

konuştuk biraz kapatırken dedi ki "ölüm de var unutma sıkma canını hiçbirşey için"

o zaman sürekli olumlu düşünmeye çalış