Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Korkuyorum!

Korkuyorum!

Çok canım sıkkın, son günlerde tansiyonum hep yüksek çıkıyor.Normalde 10-6, 11-7 dir bildim bileli.
    Az evvel yine yüzümün yandığını hissettim, midem bulandı, baktım 12 buçuk-9!
    Çok korktum, bu yaşta tansiyon hastası mı oldum yani??
    Eşim yarın sağlık ocağına git dedi.
    Çok yoruyorum kendimi çok, sonsuz ev işi, iki çocuk, bir de, çok misafir kabul ediyorum, çok fazla vericiyim.
    Kimseye yok diyemiyorum, bu sabah mesela saat 07 den 10.00 a kadar bütün evi toparladım, sildim, süpürdüm, kahvaltı hazırladım, börek mörek...Derken gelenler oldu.Sağolsun seven geliyor ama tükendim, geçen hafta da yemeğe geldiler, yine arada arkadaşlar geldi, ben de rahat durmuyorum ki..ama hala midem bulanıyor

Cevap: Korkuyorum!

şimdi sevip de gelenler yarın senin ihtiyacın olduğunda gelecekler mi? hem madem seviyorlar arada onlar da seni ağırlasın evlerinde değil mi?

birkaç yıl sonra anlayacaksın deymediğini
    o yüzden hiç kendini yıpratma

Blog Girişleri
    3

Arkadaşların sadece iyi gününde gelip kötü gününde gelmezse onlar bence sadece yemek içmek için geliyordur.benim babamı kaybetttigimde en yakınımda olanları seçtim,digerlerinde mazeret neydi biliyormusun.6.katta oturuyormuşum yüksektesin yoruluyoruz deyip başsaglıgına gelmediler.bende onları bir çırpıda sildim,görüşmedim inan.Pasta,börek varken koşa koşa geliyorlardı ya.

Alıntı ceyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşların sadece iyi gününde gelip kötü gününde gelmezse onlar bence sadece yemek içmek için geliyordur.benim babamı kaybetttigimde en yakınımda olanları seçtim,digerlerinde mazeret neydi biliyormusun.6.katta oturuyormuşum yüksektesin yoruluyoruz deyip başsaglıgına gelmediler.bende onları bir çırpıda sildim,görüşmedim inan.Pasta,börek varken koşa koşa geliyorlardı ya.
    Başın sağolsun canım, ne diyebilirim ki....
    Evet haklısınız, bir süre dinlenmeye karar verdim...Ev işi bitmeyecek tabii, sağlık olsun da...en azından artık ben biraz gitmeliyim değişiklik için biryerlere.........