9. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 789
Toplam 84 sonuçtan 81 ile 84 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 5. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

bencede cok agir olmus. madem oyle al yerini degistir bu sekilde davranmak niye ya...insallah ogretmen bunu telafi eder...
    Alıntı Anci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün oğluşun matematik sınavı vardı . Bir ara kağıdı yere düşmüş ,eğilip almış ve yerine otururken gözü gayriihtiyari arkadaşının kağıdına kaymış,görmemiş bile ne yazdığını ." Öylesine gözüm kaydı "diyor .Öğretmen kopya çekiyorsun diye kağıdını almış. Oğlum diye demiyorum ama hakikaten fazla acımasız olmadı mı bu durum? uyarı çek tamam . Çocuk kağıdını alıyor yerden .Ödü patlar okulda böyle bir şeye teşebbüs etmekten .Evdekinin tam tersi ,okulda son derece sessiz . Ve dün sınavına da çok çalışmıştı ,ihtiyacı yok ki.Üstelik en sevdiği derslerden biri matematik. Bir çocuk derslerden nasıl soğutulur ,görüyorum .Nefret ediyorum bazı tutumlarından . Ondan sonra okula gelen ,annelere eğitim veren uzman psikologlar,proflar ,şöyle olun böyle olun derler. Siz önce kendi öğretmenlerinizi eğitin !! Bu ne ya !!! Çok sinirliyim !

Olayın ertesi sabahı okula damladım . Öğretmeniyle konuştum . Benim oğluş, öğretmen kağıdını alınca ,sıfır aldığını düşünüp korkrmuştu o gün. Öğretmeni , sadece kağıdını aldığını , sıfır vermediğini söyledi. Çünkü sınav 3 gün süren bir sınavdı,benim oğluş zaten nerdeyse bitrimişti ki,aynı kağıdı salı günü de ,çarşamba günü de alıp ,sınava devam etmişler. Kopya çekmek amaçlı yapmadığını bildiğini ,ancak ,sınıfta herkesin bunu bir bahane olarak kullanabileceğini düşünerek ,bu şekilde davrandığını söyledi öğretmen. Sonuçta ,görünen ,kağıda bakan bir çocuk . Neyse uzun uzun konuştuk,anlaştık. Benim sıpanın da yaptıgı elbette normal değil,sıkı sıkı tembihledim.Öğretmeni de tekrar konuşmuş Oh be rahatladım . Ha bu arada sınavdan 100 bekliyor .Sabredip soruları çok hızlı okumadıysa alabilir ,bakalım
    Konu Anci tarafından (13 Aralık 2012 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

3. Cevap: 5. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Çünkü sınav 3 gün süren bir sınavdı
    3 gün süren sınav mı? Hangi okul ve sınavın uygulanışı nasıl paylaşır mısınız lütfen?

Halolmasına sevindim. Umarım 100'ü de alır rahatlar...

Olayın ertesi sabahı okula damladım . Öğretmeniyle konuştum . Benim oğluş, öğretmen kağıdını alınca ,sıfır aldığını düşünüp korkrmuştu o gün. Öğretmeni , sadece kağıdını aldığını , sıfır vermediğini söyledi. Çünkü sınav 3 gün süren bir sınavdı,benim oğluş zaten nerdeyse bitrimişti ki,aynı kağıdı salı günü de ,çarşamba günü de alıp ,sınava devam etmişler. Kopya çekmek amaçlı yapmadığını bildiğini ,ancak ,sınıfta herkesin bunu bir bahane olarak kullanabileceğini düşünerek ,bu şekilde davrandığını söyledi öğretmen. Sonuçta ,görünen ,kağıda bakan bir çocuk . Neyse uzun uzun konuştuk,anlaştık. Benim sıpanın da yaptıgı elbette normal değil,sıkı sıkı tembihledim.Öğretmeni de tekrar konuşmuş Oh be rahatladım . Ha bu arada sınavdan 100 bekliyor .Sabredip soruları çok hızlı okumadıysa alabilir ,bakalım