2. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 2. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

bizimkinin odevleri hala bitmedi!!kaplumbaga hizinda ilerliyor. artik "odev yap" dememe karari aldim, kendi bilir!

okulun verdigi okuma kitabi listesini internetten siparis verdim. diger kitaplar ve kiyafetler icin ctesi okula gidecegiz kuzuyla. herseyimiz son dakikaya kaldi yani, okulumuz sagolsun...

sabah babasiyla beraber biraktik okula. siniftaki dolabina yerlestirdik kitaplarini-defterlerini. tatil o kadar uzundu ki sabah evden gitmek istemedi, bir de evde kardesi olunca iyice gozu arkada kaldi sanki normalde cok iyi gecinirlermis gibi

okula gidince hemen adapte oldu tabii. bu arada odevini bitirmeden gitti!!! koskoca 3.5 ayi vardi, ama son dakikaya birakti. aksam da basket macina gitti. boylece odevinden 1-2 sayfa kaldi.

tum cocuklarimiza mutlu, saglikli ve basarili bir yil diliyorum...

hepimize kolay gelsin

sabah baba ile biraktik bizde okula..aksam erken yatinca sabah pit diye kalkti hazirlandi..biraz kahvalti etti ama heyecandan yiyemedi neyseki kahvaltilari gelmisti bile okula..esyalarini yerlestirdik arkadaslarini gorduk biraktik geldik..iyi bir yil olmasini dilerim butun kuzucuklara...odevlerin hepsi cok sukur bitti...biraz sonuna dogru stres oldu seneye daha planli olmam lazim dedi

insallah bu sene de derslerini guzelce kendi basina calisir..yogun bir spor ve muzik programi olacak cunku simdiden belli...

tatil ödevlerini bitiremedi.
    bir test kitapçığı ile ingilizce ödevi kaldı ve artık uyku saati geldiğinde ağlamaya başlamıştı.
    aldım test kitapçığını , cevap anahtarına göre tek tek çözdüm. ingilizce ödevinide yazımı çarpık çurpuk yaparak ( berbat yazısı var benoşumun) çözdüm. bazılarını anlamadım attım kafadan. bensu çantasına koydu ve huzurla uyudu. e ne yapayım olay son dakikaya kalmışsa bu iş de bensu kadar benimde hatam var. tatilde ödeve karşıyım ayrıca
    sabah çok erken ve heyecanla uyandılar. okula götürdük babasıyla tören falan filan sonra sınıflarına girdiler bizde çıktık. eşyalarını pazar günü hüsle birlikte yerleştirmiştik o telaşımız olmadı.
    yeni öğretim eğitim dönemi hayırlı olsun.

dun sinav olmuslar ..tatilde neler unutuldu neler unutulmadi diye..butun sinif patir patir dokulmus..bizimki depresyondaydi..10 soruda 6 yanlisi cikmis..agzini bicak acmiyordu...

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dun sinav olmuslar ..tatilde neler unutuldu neler unutulmadi diye..butun sinif patir patir dokulmus..bizimki depresyondaydi..10 soruda 6 yanlisi cikmis..agzini bicak acmiyordu...
    ooo sizin okul cok hizli baslamisbizimki hic ders yapmadik dedi aksam, aktivite secim kagidi geldi, yaptik ilk uc tercihimizi, hayirlisi bakalim

evet sormayin bizde bayagi sasirdik sinav isine..ama ogretmenimiz bu ara yapacagim boyle neleri unuttular neler akilda gorelim diyor..bizimde secmeliler haftaya olur...neler sectiniz siz acaba?
    Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo sizin okul cok hizli baslamisbizimki hic ders yapmadik dedi aksam, aktivite secim kagidi geldi, yaptik ilk uc tercihimizi, hayirlisi bakalim

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sormayin bizde bayagi sasirdik sinav isine..ama ogretmenimiz bu ara yapacagim boyle neleri unuttular neler akilda gorelim diyor..bizimde secmeliler haftaya olur...neler sectiniz siz acaba?
    bizimki satranc, seramik, hentbol olarak secti. tabii bunlardan birine seciliyor. bizim okulda aktivite, vs cok degil...mesela bana gore satranc secmeli degil, standart ders olmali!sizde durumlar nasil?

bizde satranc mecburi ders ve ben bundan cok memnunum...kendisi de cok seviyor..secmeli ders listemiz henuz belli degil ama su sekilde sanirsam ;

drama, ingilizce drama, satranc, yuzme, su balesi, seramik, tenis, cimnastik, step, halk oyunlari , bale gibi...ama neyi sececegiz henuz belli degil bizim..[

QUOTE=log;2431398]bizimki satranc, seramik, hentbol olarak secti. tabii bunlardan birine seciliyor. bizim okulda aktivite, vs cok degil...mesela bana gore satranc secmeli degil, standart ders olmali!sizde durumlar nasil?[/QUOTE]

hergün ödev geliyor eve iki sayfa mutlaka..
    dün küreli silindirli ödevini anlamadı diye ufak bi kriz yaşadı! sakinleştirdim, evdeki küreye silindire vs.benzeyen cisimleri toplattım uygulamalı anlattım anladı ödevini yaptı ama yine de ya doğru anlamadıysam! ne yaparım! moduna girip bi kriz daha yaşadı!
    geçen yılın tüm kitaplarını göndermiştim. satranç kitabını meğer bu yıl da kullanacaklarmış vay nasıl yollarmışım nasıl bi anneymişim diye paparayı yedim yine sakinleştirmem gerekti! dün zor bir gündü valla..