3. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 2. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

2.sinif bayagi hizli basliyor sanirim..
    haftasonu turkce ve ingilizce odevleri geldi bile.
    bu sene test olayina giriyorlar..
    birde yogun bir sene olacakmis ogretmenler daha cok ders odev olacak hazirlayin kendinizi diyor )))
    beni stres aldi bu kadar yogun spor ve muzik temposunda napcam bilemiyorum (((
    insallah hersey yetisir problem olmaz...

hafta sonu odevleri henuz baslamadi. bu hafta baslayacak. ayrica, bugun aktivite dersi de belli olacakti...

cat, sizin okul cosmus galiba!!yazik cocuklara ya...bizim okulun odevleri hic oyle agir olmadi-yani simdilik

bu arada, okuldaki veli giris sistemi okulsis.net diye birsey olmus. MEB kodu falan da giriliyor. acaba ozel okullar MEB kapsaminda ortak sisteme mi dahil edildi? sizde durumlar nasil?

bizimde henuz secmeli dersimiz belli olmadi. bakalim ne cikacak sansimiza (((

gecen sene 1. sinif diye yogun degildi sanirsam ust siniflarda hep boyle yogun diyorlar bekleyip gorecegiz bakalim...

a hic duymadim ama bir sorayim..daha not yok ya websitesine cok girmiyorum )))

ben de satranc olur umarim diye dua ediyorum

okulun web sitesini ben takip ediyorum. ama dedigin gibi veli giris sisteminde kucuk siniflara yonelik birsey yok zaten

heyyyy 2. sinif anneleri nasil gecti bu 2 hafta neler yaptiniz ? bizim testler sinavlarla oldukca yogun gecti. nerdeyse her gun 1 sinav oldular. bastan sIkI tutuluyor sanirsam bu sene. secmeli dersleri bekliyoruz bakalim ne cikacak..ingilizcemiz yogun olacak bu sene anladigim. kuzum eve gelip ingilizce calisalim anne diyip duruyor.

bizimkinin de aktivite dersi hala belli olmadi degerlendirme sinavlari bizimki de oldu sanirim. sanirim diyorum cunku kendisi sagolsun hic bahsetmez!!

hafta ici/hafta sonu odevleri basladi ama az. gunde 1 veya 2 sayfa. sizin ingilizce kac saat haftada? hafta ici Ing odevi oluyor mu?

bizim sinavlar eve geliyor bizde bakiyoruz hatalar nerde falan diye..o yuzden haberim oluyor ....
    ingilizce haftada 9 saat...turk ve ingiliz ogretmen giriyor.gecen seneki amerikaliydi fark olacak mi bilmiyorum..
    haftaici de haftasonu da odevlerimiz var. tamam 2-3 sayfalik seyler ama sonucta odev odevdir )))
    gecen sene ingilizceden sadece haftasonu odev oluyordu, haftaici biz evde tekrar yapiyorduk.
    bu sene yazmaya falan cok onem vereceklerini bu nedenle okuma yazma odevlerinin cok olacagini soyledi ogretmenimiz..olev calismalari da olacak ve ogretmen okulda kontrol edecekmis.
    sadece sunu istedi odevde yapilan yanlislari duzeltmeyin...biz burda gorelim diyor...

log bu arada sizin almanca di mi ? ingilizce de ogreniyorlar mi ?

bizim sinavlardan hepsi eve gelmiyor maalesef. o yuzden hepsinden haberim olmuyor ama bildigim kadariyla Fr'dan oldular mesela...

bizimkinin dili Fr. gecen sene haftalik ders saatlerini yazmistik forumumuza. yine yazalim evden bakip yazarim buraya da. Fr haftada 13 saat. hafta ici Fr odevi yok ama ben olsun istiyorum acikcasi. ingilizce 4. sinifta baslayacak.

peki Ing. ogretmenleri ders disinda, tenefuste falan cocuklarla Ing. mi konusuyor?

nilsubensu nerdesin ya....