1. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

2. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Ay biz de eksik kalmayalim bari

Oglumun 3 haftalik yaz okulu bu cuma bitiyor. okulun verdigi odevleri sumuklubocek hizinda yapiyor
    son haftaya yigilacak.

hakkini yemeyeyim, bizimki de kitap okudu bol bol. tu tu masallah

P.S. Inciiii nerelerdesin, forumlarimizi birara sabitlersin artik...
    Konu basligini da caps lock yazmistim, kendi kendine kuculmus, niye ki?
    Konu log tarafından (08 Ağustos 2012 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Cevap: 2.sınıflar / 2012-2013 egıtım-ogretım yılı

bizimkinin okulu kitap-kirtasiye satisini son haftaya birakmis!!hafta ici gidemeyecegim zaten. ctesi alip pazar gunu de oturur kaplar etiketleriz artik..

Cevap: 2. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

saka maka 2.sinif olduk ya...yaz tatili bol bol dinlenmeli gecti. omrunde bu kadar tatil yapmamisti tadini cikardi...okul odevleri bitti, az biraz ingilizce kaldi..extra aldigim test kitaplari yapildi. bol bol kitap okundu...muzik calisildi..ama uyku duzeni yeme duzeni diye birsey kalmadi..

insallah guzel bir 2. sinif geciririz hep beraber...

Cevap: 2.sınıflar / 2012-2013 egıtım-ogretım yılı

kitaplar alindi kaplandi bile..eksik defter kalem varsa sonra onlar bakilacak...

nilsubensu nerelerdesin ?

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nilsubensu nerelerdesin ?
    forum yine ucumuzun arasinda donecek sanirim

Geldim
    bensu yaz boyu hiç !tane kitap okudu. okuldayken deli gibi okuması tamamen hırsla alakalıymış , yarış ortamı olmayınca hiç tınlamıyormuş onu anladık ailecek. test kitapçıklarını bir oturuşta bayağı bi yapmıştı sonra onu da eline almadı. artık okullar açılıyo daha hiçbirşey bitirmedin dedik bi panik oldu sonra ne zaman açılıyo okul dedi söyledik iyi yaparım o zamana kadar dedi.
    bilgisayar oyunlarına feci sardı artık okul dönemi sıkı kısıtlama yaşayacaklar. ha bi de akasya durağına bayılıyo izlemekten beyni akacak diye bekledik akmadı yaz dönemi çocuklar allak bullak oluyor uyku yemek ders hiçbir şey düzende kalmıyor full tatil yaptılar ama eğitici birşey yapılmadı odun geçirdik koca yazı

kitap ve giysi satışları başlamış bugün itibariyle. bu hafta yazlıktan döneriz herhalde sonra götürürüm kızları alışverişe.

olsun biz bize yeteriz...siteye de yeteriz..

Alıntı log Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forum yine ucumuzun arasinda donecek sanirim

bizimki kitaplarini okudu sorulari yanitladi..arada arkadaslarinla telefonla check etti kim napmis ne etmis diye ))ama okul zamani kadar okumadi kesinlikle okuldaki rekabet iyi oluyormus bence de...

odevleri bir gaz basladi bitirdi. sonra ben ek birseyler yapsin istedim onlara dalinca ingilizce geri kaldi..haldir huldur onu yapmaya calisiyor bu gunlerde...okul acilinca teslim etmesi gerekiyor cunku..

bunun disinda tv onunden kalkmiyor butun cizgi filmleri ezberledi. ipad elinden dusmuyor. kisin hepsi mecbur kalkacak..tatilin tam tadini cikardi ama yine de begenmiyor gonlunce gecmemis falan filan...

Alıntı nilsubensu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldim
    bensu yaz boyu hiç !tane kitap okudu. okuldayken deli gibi okuması tamamen hırsla alakalıymış , yarış ortamı olmayınca hiç tınlamıyormuş onu anladık ailecek. test kitapçıklarını bir oturuşta bayağı bi yapmıştı sonra onu da eline almadı. artık okullar açılıyo daha hiçbirşey bitirmedin dedik bi panik oldu sonra ne zaman açılıyo okul dedi söyledik iyi yaparım o zamana kadar dedi.
    bilgisayar oyunlarına feci sardı artık okul dönemi sıkı kısıtlama yaşayacaklar. ha bi de akasya durağına bayılıyo izlemekten beyni akacak diye bekledik akmadı yaz dönemi çocuklar allak bullak oluyor uyku yemek ders hiçbir şey düzende kalmıyor full tatil yaptılar ama eğitici birşey yapılmadı odun geçirdik koca yazı