7. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 567
Toplam 70 sonuçtan 61 ile 70 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 4. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

nilsuya ödev olarak hergün test veriliyor. testler internet üzerinden yapılıyor ve anında notlanıyor. öyle çok değil 10 ar soru şeklinde. ek olarak kitaptan da ödevler geliyor tabi.
    dün türkçeden sınav oldular 96 almış. sevindik çaaak falan yaptık. test ödevininde onunu birden doğru yaptı yine sevindik sarıldık , ona bakarken gözüm doldu falan o kadar modumuzu düşürmüşüz ki abartılı tepkilerimiz oldu
    umarım daha da toparlar. morpa üyeliğimizi yenilememiştim geçen yıl yüzüne bakmamıştı ama bu yıl kendi istedi yeniledik.
    ancak işlemediği konular çıkıyor sürekli pek verimli çalışamıyor. türkçeden test yaptı bende yardımcı oldum. oyyy bir anne ile çocuğun test çözmesi yasaklanmalı bence. nası sinir ediyo beni iddalaşıyo bilmesede. gerçi bende bilmediğim konularda iddalaştım bir iki kere tamam üç kere ama sorular çok şaşırtmalıydı haklıydım
    facebook açmasına bu yıl izin verdim ama her akşam girince belli zamana indirelim dedim. hafta sonu serbest girecek hafta içide sadece bir gün. şimdilik bir ön denemedeyiz bakalım.

öğretmenımız değişti kendısı ıngılızce brans öğretmenıydı 4+4+4 ten kendı bransına gectı
    neysekı gıden öğretmenımızı ben hıc sevmezdım pek uzulmedım. kızımda yenı gelene hemen alıstı sorun yok çok sukur.
    bızım okul da etud sabah ek 2 ders olarak verılıyordu bu yıl katılım 10 kısının altında olunca ek kurs acılmamasına karar verılmıs cunku mudur bey sabah ek ders olarak değilde cumartesı yarımgun olarak yapılmasını uygun gordu ee halıyle hafta sonu yabancı dıl kursuna veya spora gıden oğrencıler katılmıyoruz dıye bıldırdıler bızde etudsuz kalmıs olduk.
    bende ıs basa dustu dıyerek tudem tum derslerı ve baska testlerden olusan kıtaplar aldım. h.sonu elımden geldığınce basına oturup calıştırma nıyetındeyım. bırde voleybol kursuna ıstıyor bakalım c.tesı getırebıleceğım uygun bıryer bulursam bayrampaşada orayada yazdıracağız.

Kıtap okumaya gelınce nısanın hayatını değiştiren kıtap matılda dır herhalde son bır yıldır kıtap okumakta epey yol kat ettık. ama seslı okumada cok cok super değiliz fırsat buldukca yemekten sonra hadı oku dınlıyorum dıyorum .bızde durum sımdılık bu

sınavlar başladı
    Sosyal 93
    Fen 80

fen için Öğretmeni ben senden daha iyi beklerdim demiş. babasına anlattı konuşmayı babası 80 yeter çok iyi bence gerek yok dedi.

Her hafta sınav oluyoruz 4 dersten,eve de 3 adet test ve kitap etkinliği veriyor öğretmenimiz
    hafta da bir kitap okuyup özet çıkarıyoruz

Proje ödevleride vermiş öğretmen sosyalden

Bizde de sınavlar başladı. Dün matematik oldular, ne zaman açıklanır ki? Bugün de Almanca sınavı var. Ödevler çok yoğun geliyor. Türkçeden kitap kapağı tasarladı, bugün teslim edecek.

Matematik 83. Babası yine kafi buldu.

Bizim de başladı yazılılar... Türkçe, Matematik ve Sosyalden oldular şu ana dek, bugün de Fenden olacaklar sanırım... Sadece Türkçe açıklandı 91... Diğerleri belli değil, bugün belli olabilir belki... İyi geçti diyor ama O hep öyle diyor...

Dün dershaneye gidemedi, üşütmüş, boğaz ağrısıyla kalktı sabah, dinlendirdik beyefendiyi... Bugün sabah da baba geldi, gelecek diye heyecandan uyuyamadı... Yazılı çalışma filan hak getire, hele ödev, kapak bile açılmadı... Bakalım hayırlısı...

Velet var yaaa, bi de çalışsa demek...
    Matematikten 94 almış, Sosyalden 100...
    Mutluyuz...
    Bakalım Fen ne gelecek???...

Bizde iki sınav oldular henüz. Almanca dün açıklanmış 100 almış. İsviçre Almancası bildiği için sürpriz olmadı Bir tek o almış sınıfta öğretmen tebrik etmiş filan. Bugün de matematik açıklanır herhalde. Bayramdan sonra sınavlar yoğun olarak devam edecek. Özellikle fen konularını çok ağır işliyorlar. Matematikten bayram tatili ödevi 50 sayfa.. Tatile gidenler nasıl hallediyorlar bu işleri acaba. Öğretmenler hiç acımıyorlar çocuklara. Bugün de diğer öğretmenler yığar ödevi. Bizim tatil ödev yapmakla geçecek belli. Geçen haftanın ing. ödevlerinden biri Michael jacksonın Heal the World şarkısı dinlenip içinden 5 zor kelime seçilecek. Bu kelimeleri de kullanarak dünyayı iyileştirmeyleilgili şiir yazılacak. Bugün teslim edeceği ödevi dün okulda bırakıp gelmiş. Birisi alır gider diye çok korktu ve akşam evde kriz yaşadık bu yüzden. Neyse ki bu sabah sınıfından çıkmış.

10. Cevap: 4. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Özel ders ihtiyacı olan var mı arkadaşlar? Özel okulda çalışan bir sınıf öğretmeni. (Ben değilim ) )