4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
Toplam 33 sonuçtan 31 ile 33 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Cevap: 3. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece notalarda problem varsa Porte satosu diye bir kitap vardi. hikaye seklinde notalarin yerlerini anlatıyor. bize cok faydasi olmuştu tavsiye ederim...
    aslında vakit yaratıp öğretmeni ile görüşmem lazım, ondan duymalıyım asıl olarak problemi.

e-okula ada nın öğretmeni notları girmeye başlamış. hepsi çok güzel, zaten biliyorduk.performanslar, projeler ada nın durumu hakkında bilgi veriyordu. ancak görsel sanatlarda şaşırdık biraz, ilk performans 90 sonraki 95. kızım neden böyle dedim ben de yeni gördüm dedi. resim müzik hep en kolay not alınan derslerdi bizim zamanımızda,şimdi kızımın en düşük notu olmuş. tabii öğretmeninin ressam olmasının etkisi vardır bu kılı kırk yaran notlarda.

ayrıca bugün deneme sınavı olacaklarmış, geçen hafta ben şehir dışındaydım ada da her gün farklı yerde kaldı, hafta sonu da benim yanıma geldiler, biz çok ısrar ettik tekrar et gözden geçir diye ama fırsatı olmadı.. bakalım sonuç ne olacak?

Cevap: 3. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Bizimkiler Tudem sınavına gireceklermiş. O nedenle Tudem sınavına yönelik testler çözüyorlar. Gerçekten zorlayıcı sorular var. Sizlerde durum nasıl?

3. Cevap: 3. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

40 soruluk bir test olmuşlar ada 5 yanlış çıkarmış, bir de boş. boş sorusunu çözmüş ancak işaretlemeyi unutmuş. ne üzüldü ne ağladı. ''ben bu sonuçlaral sbs de hiçbirşey yapamam da, başarılı olamam da, keşke sizi dinleyip biraz çalışsaydım da.hiç önemli değil hata yapa yapa yapmamayı öğreneceksin dedim ama pek teselli olmadı.bu sonuçlarla sınıfta ikinci olmuş ona da çok üzüldü

aynı gün teniste de king of the court oynamışlar ve orada da ikinci olmuş. sanırım dün benim ikinci olma günüm diyordu akşam..