2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Cevap: 1. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

ben matematik sevincini bir ogretmen arkadasimin tavsiyesi ile aldim cok memnun kaldim...hayat bilgisi , turkce sevinci de vardi onu da cozduk gayet basarili...

Alıntı rostovian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estafürüğlahıın.

Çocuklar ekstra yapsın yapmasın öğreniyorlar bir şekilde. Ancak bazı okullarda gördüğüm piyasada satılan yaprak testleri vs. scan edip öğrencilere okulların internet ortamında sadece velilere özel bölümüne koymaları bu bana garip geliyor.

morpa çocuk yayıncılıkta aldığımız bir kaç hazırlık kitabı çalıştık yeter okula başlayınca öğrenecek zaten...ama sistem konusunda çok çok endişelerim var ahkkımızda hayırlısı olsun hadi benimki zaten ayını doldurup gidenlerden ama birde geçen sene küçük diye gönderilmeyip 8 yaşına yaklaşanlar ve bu seneki sistemle henüz 5 yaşını içinde olanlar aynı sınıfat olacak düşünsene kabus gibi akıl ayşları bile çokçok farklı olacak

Benim cadı da 1.sınıfa başlıyor ama nedense oğlanla ilgili okul forumu açmışım da kızım aklıma gelmemiş heheh Geçen sene anaokulu kısmına gitmişti ,bu sene ilköğretime başlayacak. Tek öğrendiğim sınıfları 13 kişiymiş. Diğer herşey sürpriz ,toplantıda öğreneceğiz artık. Abisi çok çektirdi hala çektiriyor dersler konusunda ,kızımdan umutluyum , umarım beni yanıltmaz

Cat, mesajı görmemişim çok sağol. Demek ki iyi kitaplar çünkü okuma kitapları da Ela ile Ata Elele mi öyle bir şey Morpa'dan

Bir de Morpa'dan yine Uzaylı Rola serisi ... Yaw bizim kız ne zaman okuma yazma öğrenecek, ne zaman inciluzce öğrenecek, ne zaman kirili sökecek ben bilemedim Okuma yazma öğrendiği an tarihe altın harflerle kazıyacağım

1.sinifa baslayacaksa cok stres yapma kendine..bizde gecen sene o yollardan gectik..ogretmenimiz cocuklari zorlamayin kasimda aralikta okuyacaklar dedi gercekten 29 harf bitmeden okuma basladi...hatta ilk ela, lale de bile okuyorlar goreceksin..

atanin boyle cd si de vardi onunda cok faydasini gorduk okuma yazma ogrenirken. kitabin icinden cikmisti...
    ama matematik sevincini yaz tatiline birak...

Alıntı rostovian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cat, mesajı görmemişim çok sağol. Demek ki iyi kitaplar çünkü okuma kitapları da Ela ile Ata Elele mi öyle bir şey Morpa'dan

Bir de Morpa'dan yine Uzaylı Rola serisi ... Yaw bizim kız ne zaman okuma yazma öğrenecek, ne zaman inciluzce öğrenecek, ne zaman kirili sökecek ben bilemedim Okuma yazma öğrendiği an tarihe altın harflerle kazıyacağım

Bugün kızımla ayakkabı alışverişine çıkalım dedik. Pendik'ten başladık Palladium'dan çıktık . Ya ayakkabı yok henüz gelmemiş,ya da numarası yok . Derken Camper'da bulduk bir tane aldık. Ona da çok emin olamadım belki iade ederim,o şartla aldık. Okul çantasını Panel Kırtasiye'den aldım . Gitti Barbie'li bi çanta seçti ,ne dediysem vazgeçmedi , ben olsam Şirine'li alırdım

Pazar günü ayakkabı almaya çıkacağız , Adidas ta görmüştüm bir model oğlumda beğenirse dolaşmaya gerek kalmayacak.

Çanta işini geçen hafta hallettik ve kendimi tebrik ettim. Hayal Dünyası Oyuncakçısında kampanya var 30TL ye lisanslı Cars 2 nin bir modelini aldık. Başka yerlerde fiyatları gördüm 70 TL lerde dolaşıyor.

Blog Girişleri
    1

birsey sormak istiyorum. siz de benim gibi cocuklarinizdan daha fazla mi heyecanlisiniz okula baslama konusunda?
    dunden beri yalvariyorum gel kirtasiyelerde gezelim sana guzel ciciler alalim diye ama yok orali degil benim sıpa! sizde durumlar nasil?

aylar önce okul cantasini aldim. eminonu'nde gezerken en sevdigi karakterlerin cantasini buldum. okul tatiline girildigi icin iyi de bir indirim vardi aliverdim. bana kalsa evi kırtasiye deposuna donusturecegim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  okulcanta.jpg
Görüntüleme: 565
Büyüklüğü:  79,2 KB (Kilobyte)  

9. Cevap: 1. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

.
    Konu IREM_KIZ tarafından (19 Mart 2014 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

Blog Girişleri
    1

Alıntı IREM_KIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam İnci, iyisindir umarım özlemişim seni

60-72 ay arası çocuklarla 72 ay ve üstüne ayrı sınıflar oluşturulacakmış, 60-72 ay arasına ilk dönem sadece oyun ve okula alıştırma olacakmış. 72 ay üstü normal 1.sınıf eğitimi alacakmış, ne alaka iki ayrı müfredatmı düzenlenecek?? Birde bu çocuklar 2.sınıfa geçtiklerinde sınıflar karıştırılacakmış???? bu daha da beter gibi görünüyor.

merhaba,

bizim okul da boyle bir uygulama yapiyor. 72 ve ustu aylik cocuklar bir sinifta daha kucukler baska bir sinifta olacaklar ve mufredat da farkli olacakmis. beni de bu durumda ikinci sinif ve sonrasi dusunduruyor tabii... hep yasayarak gorecek olmamiz da ne tuhaf. hicbir dogru durust aciklama yok maalesef. okulun toplantisi c.tesi gunu. belki orada daha detayli seyler ogrenip paylasirim.