1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

1. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

uzuuunn bir tatilden sonra sorumluluklarım aklıma gelip anneçocuğun eğitim forumlarını düzenliyim diye siteye girdim, bir de ne göreyim? En en en heyecanlı olması gereken bu öğretim yılının 1.SINIF annelerinden açılmış bir forum bile yok!!

Memlekete katkım bulunsun. Buyrun size 1.sınıflar forumu

Biliyorum özellikle 2007'li çocuğu olanlar, henüz onları sıcak kucaklarınızdan okul sıralarına yollamak istemiyorsunuz ama

Kaçınılmazsa.... Buyrun yazışın, paylaşın

Blog Girişleri
    1

Cevap: 1. SINIFLAR / 2012-2013 öğretim yılı

Alıntı Inci&Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzuuunn bir tatilden sonra sorumluluklarım aklıma gelip anneçocuğun eğitim forumlarını düzenliyim diye siteye girdim, bir de ne göreyim? En en en heyecanlı olması gereken bu öğretim yılının 1.SINIF annelerinden açılmış bir forum bile yok!!

Memlekete katkım bulunsun. Buyrun size 1.sınıflar forumu

Biliyorum özellikle 2007'li çocuğu olanlar, henüz onları sıcak kucaklarınızdan okul sıralarına yollamak istemiyorsunuz ama

Kaçınılmazsa.... Buyrun yazışın, paylaşın
    tekbaşıma kalmamayı umud ediyorum oglum 2006 Subat dogumlu. 2007'lilerle aralarinda bir yas var. devlet okulu arastirdim ama maalesef tam gün ve iyi bir okul bulamadim. etüdlü okullarin durumu da malum bu yil hersey karmakarisik. bizim imdadimiza Ilgaz'in anaokulu yetisti. 3-4 yildir ilkogretim hizmeti de veriyorlar ve butcemize de uygun tam gun. orada devam edecegiz biz.

tum mini mini birlere basarilar diliyorum simdiden...

Ben de geldim Teşekkürler forum için.

2006 Mart doğumlu oğlum , normal yaş olarak başlayacak okula bu açıdan sorunumuz yok ama bu koşullar altında olmaktan dolayı mutsuz ve keyifsiziz. Sanırım bu nedenle kimsenin eli gitmedi forum açmaya.

Okul açıldıktan sonra sınıf atlatma için başvuracağım , bu keşmekeşin tam ortasında olmasını istemiyorum. Dilerim bir terslik olmaz .

Hepimiz için hayırlısı

Önce görünce hiç üzerime alınmadım ama bizim kız da 1. sınıf yaw Aralık 2006.
    Hadi bakalım hayırlar olsun. Bu yaz arkadaşın kızında gördüğü Disney kitabı ile Çıkarma çalıştı, bol bol yüzdü. Okuma yazmayı bilmiyor, bana öyle geliyor ki okuma yazmada problem yaşayacağız. Blueblue abarttığımı söylüyor ay inşallah yanılıyorumdur...

Arkadaşlar reccaa etsem okulda MEB kitapları hariç ekstra neler istiyor okullar yazar mısınız?

A1 Yayıncılık " Matematik Sevinci" henüz görmedim, görünce kitap ile ilgili bilgi veririm.

Alıntı rostovian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar reccaa etsem okulda MEB kitapları hariç ekstra neler istiyor okullar yazar mısınız?

A1 Yayıncılık " Matematik Sevinci" henüz görmedim, görünce kitap ile ilgili bilgi veririm.

Bizim okul henüz harekete geçmedi. Kıyafetler ayın 3 ünde gelecekmiş , arkasından da kitap-kırtasiye olayı başlayacakmış.

Merhaba
    benim kızım 28,08,2007 dogumlu . 2 gün sonra doğum günü . 60 ayımızı yeni dolduracağımız için düdşünmüyorum 1.sınıfa başlatmayı ama ilkokula nerede gidecekse o okulun anasınıfına gıtsın ıstıyorum . Avrupa yakası bahçelievlerde oturuyoruz , ikametgah florya oldugu i.in okul Şenlikköy ilköğretim çıkmış bize . Ama henüz özel mi devlet mi olmalı hangisi iyi bir türlü bulamadım . Benim için çocuğun erken yaştan ingilizce öğrenmesi çok önemli bir kriter ama özel okul fiyatlarıda el yakıyor . yinede şansımı zorluyor pazarlık yapıyorum ama içime sinen bir devlet okulu olsa belki değerlendireceğim ama bulamadım maalesef . Bu taraflarda önereceğiniz okullar var mıdır ?

rostovian biz matematik sevincini yazin cozduk gayet basarili bence...biz okulda ata serisini takip ettik. birde mat. icin yardimci kitabimiz vardi ama evde bakip yazarim ismini...bu arada merak etme 1. sinif biraz sac bas yoldursa da cok iyi geciyor...

Alıntı rostovian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ay bizim okul iyice ot mu ne? MEB kitabi disinda sadece birkac tane okuma kitabi aldirmislardi o kadar. yoktu bizimkinin ekstrasi falan

Estafürüğlahıın.

Çocuklar ekstra yapsın yapmasın öğreniyorlar bir şekilde. Ancak bazı okullarda gördüğüm piyasada satılan yaprak testleri vs. scan edip öğrencilere okulların internet ortamında sadece velilere özel bölümüne koymaları bu bana garip geliyor.