1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

ANASINIFI / 2012-2013 öğretim yılı

Bu senenin ilkokula hazırlık adaylarının forumu da bu olsun. Anasınıfı velileri buyrun, klavye sizin

Cevap: ANASINIFI / 2012-2013 öğretim yılı

Bende tam bu konuda soru soracaktım.Kızım 66 (62 aylık yani 5 yaşı yeni bitti)ayı doldurmadığı için ilkokul kaydını sildirdik otomatik kayıt etmişler en yakın okula.
    Şİmdi bu sene ana sınıfı şartmı ben yine geçenyıl gittiği özel anaokuluna göndermeyi düşünüyordum.bu sene illaki devlet okuluna gitmek zorundamı ?

aaa biz biz!!!! buyuk kizin forumunu actim ama kucuk hic aklima gelmedi nisan dogumlu. ben buraya uye oldugumda her gun niye doguramiyorum 39 bitti, 40 bitti, 41 bitti diye forum aciyordum. megersem kizim ilkokula gitmemek 66 aylik olmamak icin gec dogmus. neyse bu sekilde kendi azmiyle yırttıgı icin anasınıfına gidecek. bu sefer de ben okuma yazma biliyorum, ben anlamam, ilkokula gidecegim arkadaslarim gidiyor ben niye anasınıfındayim diyor. ya sabır ya sabır diyorum icimden.

azrasudem istedigiin okula verebilirsin. anasınıfı mecburi degil turkiyede. mecburi olsa bile ozele de verebilirsin devlete de sana kalmis bir sey bu.
    Konu blueblue tarafından (24 Ağustos 2012 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Küçük kızım Ağustos 2007 doğumlu, bu yıl anasınıfına gidecek. Ablası da aynı okulda 4.sınıf. Heyecanlıyız

oryantasyon haftasi bitti. carsamba günü su koyverip artik gitmek istemiyorum. yeter okul bitmedi mi dedi.

bu sene zor geçecek bana belli.

Oryantasyon için randevu vermişlerdi okuldan. Birebir yapılacakmış. Bugün gittik. Sınıf öğretmeniyle birlikte kuma resim yaptılar. Arı sınıfındaymış. Arı resmini gönlünce boyadı, simlerle parlattı Yabancı İngilizce öğretmeninden biraz çekiniyordu. Gördü ki korktuğuna değmemiş. Okuldan zor getirdim.

Alıntı blueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oryantasyon haftasi bitti. carsamba günü su koyverip artik gitmek istemiyorum. yeter okul bitmedi mi dedi.

bu sene zor geçecek bana belli.

Geçen yıl çalıştığım için özel kreşe göndermiştim,nisan ayı başında işten çıkınca haziranda okullarla beraber kreşimiz de kapandı Yaz boyunca okullar ne zaman açılacak diye sorup durdu. Bu yıl yarı özel dedikleri devlet anaokuluna gönderiyorum...
    Pazartesi uyum haftası programında başladık, çok şükür bir sıkıntımız yok. Tek korkum ağlayanları görüp etkilenmesiydi, çok şükür olmadı ....
    Ama ilk kapı aralığından arkasına bakmadan kaçan, "aaannneeeeee" diye camlara vuran, gitmemek için ayak direyen o kadar çocuk var ki, hem annelerine hem çocuklarına üzülüyorum...

benimki okula gitmemek icin her turlu numarayı yapıyor. bu sabah "beni geceyarısı okula gondermek icin kaldirdiniz ondan huysuzum. oglen 1de kaldirin" talimati verdi bize!!! geceyarısı dedigi 9a dogru oluyor.

valla 3 yildir gidiyor kreşe. bir hafta gittikten sonra "kes dediler kestim, boya dediler boyadim ben daha napcam okulda" diyerek jubilesini yaptı kendince. ite kaka gonderiyoruz. Allah sonumuzu hayrede. mufredat falan umrumda degil sabah okula gidecem diye kalksa yeter. şaşkın bilmiyor ki az daha ilkokula başlıyordu.

9. Cevap: ANASINIFI / 2012-2013 öğretim yılı

yazık bence bu çocuklara. çok erken okul icin.

dolu_ay Guest

Yeni sistem saolsun, en kucuk kontenjanindan biz de anasinifina basladik. Oglum eski etud-beslenme okullarindan birine gidiyor, simdilik halinden memnun. Alistirma haftasinda okuldan erken cikardim diye bana bayagi kizip soylenmisti.

Okuldan cikinca karsiki parkta devam ediyorlar zaten.