1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

paraynan defter-kitap kaplama

bizim panel'e gelmiş,
    ilgilenenlere duyurulur
    http://www.panelkirtasiye.com/kitap-...a-hizmeti.aspx

Cevap: paraynan defter-kitap kaplama

Bizim okulumuzda panel le anlasmis halen satin almadik bakalim..
    Guzel bir hizmet

SÜPER bir hizmet Zamanında Kemal'in defterlerini kitaplarını kaplarken bir taraftan küfür edip bir taraftan da "ulan yok mu para ile kaplayan bir yer acaba" dediğimi hatırlıyorum. Şimdi kızlar, benim ince motor becerilerim berbat olduğundan kesme, biçme, kaplama konularında tahmin edemeyeceğiniz kadar beceriksizim. Öğrenciyken her zaman annem kaplardı, ben yardım ederim. Kemal'in kiatplarını ilk sene özenip kapladım. 2. ve 3. sene de ağlayıp sızlayarak ve gerçekten kötü bir şekilde kapladım. Kötü kaplamak istediğimden değil, inanın ne kadar uğraşırsam uğraşayım, çok ama çok kötü oluyordu. Her neyse 4. sınıf itibariyle kaplamayacağımı okula söyledim. Olmaz falan dediler. Kusura bakmayın bu benim için eziyet ben bunu yapmayacağım dedim. O yıl başlangıç oldu. Geçen seneye kadar sadece etiket yapıştırıp isim misim yazıyorduk. Geçen sene onu da bıraktık. Şu çıkmayan kalemlerle defterin kitabın uygun bir yerine yazıveriyoruz. Geçiyor gidiyor...Okuldan da birşey söylemiyorlar artık.

Çok pahalı. Bu sene geç kaldım, seneye alternatif hizmet sunayım yan köşede stand kurup

Ben de Nezih kırtasiyede gördüm aynı hizmeti, fiyat da aynı. Aletin başındaki çocuk talebe yetişemiyordu, yanında sepetler içinde sıra sıra defter kitaplar vardı. İyi para kırıyorlar bu işten.

Ben seviyorum kaplama işini. O kaygan naylonları sevmiyorum, şeffaf istenenlerde jelatin daha kolay. Bu sene geçmelilerden aldım kitaplar için ama tam oturmadığı için huylandım, yandan sıkıştırıp kesip oturttum iyice. Bu konuda hassasum yani

bende bayilirim kaplama isine ortak olalim Inci hanim bu iste...sadece kalemleri etiketleme isini sevmedim..Allahtan gecen seneden cok kalemimiz kalmis etiketli...

bu arada Deniz 3. sinif kitaplarini verecekse simdiden talip olabilir miyim Inci hanim ? 2. sinif yaz tatili okuma kitaplari da olabilir ?

Alıntı Inci&Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok pahalı. Bu sene geç kaldım, seneye alternatif hizmet sunayım yan köşede stand kurup

Ben de Nezih kırtasiyede gördüm aynı hizmeti, fiyat da aynı. Aletin başındaki çocuk talebe yetişemiyordu, yanında sepetler içinde sıra sıra defter kitaplar vardı. İyi para kırıyorlar bu işten.

Ben seviyorum kaplama işini. O kaygan naylonları sevmiyorum, şeffaf istenenlerde jelatin daha kolay. Bu sene geçmelilerden aldım kitaplar için ama tam oturmadığı için huylandım, yandan sıkıştırıp kesip oturttum iyice. Bu konuda hassasum yani

Arkadaşımın oğlu 1. Sınıfa başladı bu sene, ona uyan kitapları veririm demiştim, uya uya bir tanesi uydu kitapların

İngilizce kitaplarını her sene değiştiriyorlar, uyanlar da içlerinde egzersizler yapıldığı için tekrar kullanılamıyor. Sinir bir durum. Bizimkinin kuzeni de iki sene üstten gidiyor, bugüne kadar uyan toplamda dört tane kitap oldu üç senede!!

Seneye Nezihe giden köşede konuşlanalım, siz kitap kaplayın ben etiketleme işine girişeyim

bizimki hikaye kitaplarina falan bayiliyor ingilizce de biz uymasada alip bakiyoruz. hayat bilgisi turkce falan zaten hep yazilmis oluyor ustleri...

yer iyiymis iyi is cikar orada )))

Alıntı Inci&Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımın oğlu 1. Sınıfa başladı bu sene, ona uyan kitapları veririm demiştim, uya uya bir tanesi uydu kitapların

İngilizce kitaplarını her sene değiştiriyorlar, uyanlar da içlerinde egzersizler yapıldığı için tekrar kullanılamıyor. Sinir bir durum. Bizimkinin kuzeni de iki sene üstten gidiyor, bugüne kadar uyan toplamda dört tane kitap oldu üç senede!!

Seneye Nezihe giden köşede konuşlanalım, siz kitap kaplayın ben etiketleme işine girişeyim

Nokta kırtasiye'de de var bu makine'den. Ben de şimdiye dek hiç kitap kaplamadığımdan ve bu sene en azından MEB kitaplarını kaplayalım bari diye heves ettiğimden yaptırdım Nokta'da ama çok da beğenmedim doğrusu. Eğer kaplattıracaksanız başında durmanızı öneririm , benim acelem olduğundan kitapları bırakıp sonradan aldım ama bir tanesini çekiştirerek yapmışlar kapağı kırışmış, bir diğerinin üstüste koyarken dikkat etmemişler kapağı katlanıp kırılmış. Oğlumdan bir sürü fırça yedim, ben bir senede kitapların kapaklarını böyle kırıştırmam, bu kitapları da böyle kullanmam dedi ki haklı...

Alıntı cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizimki hikaye kitaplarina falan bayiliyor ingilizce de biz uymasada alip bakiyoruz. hayat bilgisi turkce falan zaten hep yazilmis oluyor ustleri...

yer iyiymis iyi is cikar orada )))

O şekilde birkaç kitap var 1 ve 2. Sınıftan kalan. İsterseniz veririm. Okul açılınca haberleşelim.

dün panelde gordum. tanesi 2.5tlydi ve bence guzel degildi. ama tembel avratlar icin guzel tabeeee