Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

sinirlerini bozmak isteyen 32.günde 4+4+4ü seyretsin

Hele ki iktidarin kuklasi egitimbirsen başkani var ki karşımda tüüüüüüüü demekten dilimde tüy bitti.

kendisinin kiz erkek aynı sınıfta okursa akillari cinsellige kayar diye yazdigi guzide makaleleri mevcut. okumak isteyenin diğer cinsin yanında işi ne diyen bir kişi. simdi diyor ki 4+4+4 şahane bir şey olacak. tüüüüüüüüüü!!!

buyrun

dip not: 60-66 aylik cocuklarin 95%i rapor almis. okula başlamamış. başbakan ve diger bakanlar bosuna cocuguna gerizekali raporu alan ya vatan hainidir ya laikcidir ya pkklidir dememis.
    Konu blueblue tarafından (14 Eylül 2012 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.

Cevap: sinirlerini bozmak isteyen 32.günde 4+4+4ü seyretsin

valla seneye bunlar bence geri dönecek. Bu sene arada kalan çocuklara olan olacak.

Cevap: sinirlerini bozmak isteyen 32.günde 4+4+4ü seyretsin

Alıntı blueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hele ki iktidarin kuklasi egitimbirsen başkani var ki karşımda tüüüüüüüü demekten dilimde tüy bitti.

kendisinin kiz erkek aynı sınıfta okursa akillari cinsellige kayar diye yazdigi guzide makaleleri mevcut. okumak isteyenin diğer cinsin yanında işi ne diyen bir kişi. simdi diyor ki 4+4+4 şahane bir şey olacak. tüüüüüüüüüü!!!

buyrun

dip not: 60-66 aylik cocuklarin 95%i rapor almis. okula başlamamış. başbakan ve diger bakanlar bosuna cocuguna gerizekali raporu alan ya vatan hainidir ya laikcidir ya pkklidir dememis.
    Benim anlamadığım, anlamakta zorlandığım, okullar açılmış, giden gitmiş okula... Şimdi programlar yapılıyor, mitingler düzenleniyor.... Oysaki çok daha önceden yer yerinden oynamalıydı, bütün anneler babalar çocuklar sokaklara dökülmeliydi...Garip bir toplum olduk vesselam...

4. Cevap: sinirlerini bozmak isteyen 32.günde 4+4+4ü seyretsin

Benim politikayla uzaktan yakindan alakam yok.. Ilgilenemiyorum, arada denk gelirsem okuyorum falan.. Türkiye´de yasamasam da gidishat beni inanilmaz ürkürtüyor, kimsenin bisey yapmamasina yada yapamamasina hayretlerle bakiyorum.. Sanki tüm Türkiye´yi hipnoze etmisler gibi insanlar televizyonlarda yada facebook´a vs. gelince eylemler yapiyor, politikacilara saydiriyor, bastakileri tabiri caizse ipe götürüyor ama aslinda olan biten hic bir sey yok.. 10 senede Türkiye ne hale geldi, bizim cocuklarimiza dahi Atamizi unutturmaya calisiyorlar, onlarin cocuklari-torunlari hatirlamayacak bile.. Herseye hakim oluyorlar, sehitler veriyoruz, egitim degisiyor, bayramlarimiz kutlanmiyor, bayraklarimiz iniyor.. Adamlar parmaklarini citlatip istediklerini yapiyor, nedenini anlamiyorum, kinaye yazmiyorum durumu gercekten cözemedim bir türlü.. Neden böyle?