1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Blog Girişleri
    13

bir milyonculardan alisveris yapar misiniz?

artik milyon degil ya, adi oyle kaldi..
    ben ihtiyac duydukca giderim.
    cok sey almisimdir. tabak canak daha cok.. satilanlarin hepsi 1 lira degil elbette ama yine de piyasaya gore hem daha hesapli hem de zaman zaman cok sik, tarz, degisik seylr bulabiliyorum..
    ayrica ufak tefek bir dolu ise yarar sey de cikiyor..

gecenlerde kalin kalem far acacagina ihtiyacim oldu, fiyat veriyorum: grat.s ten sordum 6 lira, 1 milyoncudan 2 tanesini 2 liraya aldim gayet de ayni isi gordu..

magazalardan da begendiysem alirim; asik olduysam parasina da bakmam ama hesapli alisveris yapmak da ayrica mutlu eder beni..

tavsiye ederim; arda girin bakinin..

2. Cevap: bir milyonculardan alisveris yapar misiniz?

Bende duvar saati vb..şeyler almıştım.Ama kozmatik veya mutfakta kullanılabilecek malzeme tarzı şeyler almıyorum.İçime pek sinmiyor.Doğru demişsin bir kaleme 6 lira vereceğine 1 liraya almak çok mantıklı.

Cevap: bir milyonculardan alisveris yapar misiniz?

Şu su balonları varya. Onlardan aldık. 10 tanesi 10 kuruşa. Yüzlerce. Migrosta 10 tanesi üçbuçuk lira civarında.

Yazın çok eğlendirdi bizi, özellikle denizde. Doldurup doldurup patlattık.

Blog Girişleri
    13

Alıntı bebekfurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende duvar saati vb..şeyler almıştım.Ama kozmatik veya mutfakta kullanılabilecek malzeme tarzı şeyler almıyorum.İçime pek sinmiyor.Doğru demişsin bir kaleme 6 lira vereceğine 1 liraya almak çok mantıklı.
    ben de kozmetik almıyorum, aldığım kalemtraştı..
    çok hesaplı ve kaliteli ürünler de bulabiliyorum çoğu kez

Ufak tefek arada nadiren de olsa alıyorum

benim favorim bu ara 3.5 liracılar

Blog Girişleri
    2

ben pek tercih etmiyorum.
    girip çıktığım olmadı değil ancak aldığım malın kısa zamanda bozulduğunu, döküldüğünü, kırıldığını görünce üzülüyorum. sonuçta 1 liramız düşşe onu yerden alıyoruz. sokağa attığım paraya mı yanayım, kaybettiğim zamana mı, bişi aldım diye sevinirken 2 günde elimden çıkması mı beni üzer bilmem artık. ucuz mal alacak kadar zengin değilim sözü gelir aklıma.

bir de defo takıntılı biriyim bi bakmışım defoku ürün oluyor ondan ucuz.
    mutfak aletlerindeki kanserojen malzemelere, aldığın oyuncakların boyasının hemen çıkması vs vs bunlara hiç girmeyeyim...

sağlıklı alışverişler

Blog Girişleri
    13

Alıntı ummunur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pek tercih etmiyorum.
    girip çıktığım olmadı değil ancak aldığım malın kısa zamanda bozulduğunu, döküldüğünü, kırıldığını görünce üzülüyorum. sonuçta 1 liramız düşşe onu yerden alıyoruz. sokağa attığım paraya mı yanayım, kaybettiğim zamana mı, bişi aldım diye sevinirken 2 günde elimden çıkması mı beni üzer bilmem artık. ucuz mal alacak kadar zengin değilim sözü gelir aklıma.

bir de defo takıntılı biriyim bi bakmışım defoku ürün oluyor ondan ucuz.
    mutfak aletlerindeki kanserojen malzemelere, aldığın oyuncakların boyasının hemen çıkması vs vs bunlara hiç girmeyeyim...

sağlıklı alışverişler
    ben bu dediklerinin hiç birini yaşamadım desem.. Aldıklarım kırılır dokulur bozulur cisten olmadı belki.. Oyuncak yaşımız gectiği icin hiç almadım mesela.. Ama dediklerin de doğrudur. Oradaki hersey yüzde yüz kaliteli değil ama içlerinde hem hesaplı hem kaliteli hem de iş görür cok sey de cıkıyor��

Evimize çok yakın var bir tane, sık sık da uğrar, alış veriş yaparım... Gıda ile temas etmediği sürece plastik ürünler almakta da sakınca görmüyorum açıkçası... Kaldı ki cam bardaklar vs de bildiğin paşabahçe satıyorlar, gerek olsa onlardan alabilirdim de...

Neler aldığıma gelince; paspas, tozbezleri, sele-sepet, mandal, çöp kovası, ayakkabı çekeceği-fırçası vs gibi şeyleri oradan alırım... Şu sıra en çok da saksı aldım sanırım, uzun balkon saksıları Koçtaş'ta 12 TL iken ben ordan 5 TL ye almıştım... Hırdavat bölümleri de fena değil, el feneri, pil vs de aldığım oldu...

Oyuncak konusunda şüpheliyim açıkçası... Efe galiba 1-2 kez silah almıştı ertesi gün mevta oldular... Ama oyuncaktan mı kaynaklı Efe'den mi bilemeyeceğim...
    Konu efenin_annesi tarafından (07 Ekim 2012 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

Baylırım, nerede görsem girer gezerim